مداد ابرو

فاکتورهای مدل ابرو مناسب با بهترین مداد ابرو

مداد ابرو لچیک

تاثیر فوق العاده آرایش ابرو ها به بهترین شکل ممکن در جوانسازی و زیباسازی هرچه بیشتر چهره قابل انکار نیست . همچنین داشتن ابروهای زیبا و خوش فرم باعث افزایش جلوه و زیبایی چشم ها نیز می شود . پس بهتر است با توجه به فاکتورهایی که قرار است در این مقاله بگوییم به اصلاح درست ابرو و استفاده از بهترین مداد ابرو بپردازید تا ابرو های زیبایی برایتان ایجاد شود .

بهتر است مدل ابروهای خود را بر اساس فاصله ای که میان چشم و ابرو هایتان وجود دارد انتخاب نمایید .

زمانی که فاصله میان چشم و ابروی فردی کم است باید اصلاح ابرو ها بیشتر از قسمت های زیرین ابرو صورت گیرد و حالت نازک تری داشته باشند . ابروهای پهن مناسب این گونه افراد نبوده و زیبایی چشم هایشان را نیز خنثی می کند . بهتر است از قیچی استفاده نکنید و ابرو هایتان را در بلند ترین حالت خود رها نماید . این فرم و مدل ابرو طبیعی بودن بیشتری به ابرو بخشیده و در مناسب ترین حالت آن را فرم دهی می نماید. اما افرادی که دارای چشم و ابروی با فاصله زیاد هستند بهتر است به زیر ابرو های خود کمتر دست زده و اصلاح ابرو را از قسمت های فوقانی ابرو انجام دهند . همچنین این گونه افراد باید از ابروهای پهنی برخوردار بوده و یا در صورتی که به طور طبیعی این ویژگی وجود ندارد ، به وسیله بهترین مداد ابرو به پر کردن ابرو ها پرداخته و در رابطه با آرایش چشم نیز بهتر است از خط چشم ضخیم تری بهره بگیرند .

از دیگر پارامترهای تعیین کننده ی نوع آرایش ابرو فاصله میان چشم ها می باشد . بهتر است این گزینه را نیز در نظر گرفته و با توجه به آن به آرایش ابرو هایتان بپردازید .

افرادی که چشم هایشان در فاصله نزدیکی نسبت به یکدیگر قرار دارند بهتر است ابروهای خود را به سمت بالا فرم داده و امتداد انتهایی آن را افزایش دهند . یعنی ابروهای بلند و رو به بالا مناسب این گونه افراد است اما افرادی که فاصله بین چشم هایشان بیشتر است ، بهتر است برای متعادل سازی چهره و آرایش ابروها تاج ابرو های خود را به وسیله بهترین مداد ابرو آرایش کرده و به یکدیگر نزدیک کنند .

فرم ظاهری چهره نیز در تعیین یک آرایش ابروی خوب دخیل است افرادی که صورت های گرد و پری دارند بهتر است ابروهای خود را به گونه‌ای آرایش کنند که ابروهای زاویه دار و تیزی برایشان ایجاد شود ، صورت های گرد به دلیل انحنای چهره و زاویه دار نبودن آن نیازمند عملی یا آرایشی هستند که درصد زاویه چهره را تامین نماید . این عمل بر روی ابروها قابل پیاده سازی است . ابرو های زاویه دار و به اصطلاح هشتی می تواند مناسب ترین گزینه برای اینگونه افراد باشد .

در مقابل افرادی که صورت های کشیده ای دارند به دلیل کم بودن ارز چهره و بیشتر بودن ارتفاع آن بهتر است ابرو های خود را به گونه ای آرایش کنند که چهره کشیده تر و عریض تر دیده شوند ، بهتر است ابروهای بلند و امتداد دار برای اینگونه چهره‌ها طراحی شود .

برخی از افراد نیز دارای فرم صورتی مربی هستند اینگونه افراد در قسمتهای پایینی چهره و اطراف فک و چانه خود شکل زاویه داری داشته و برای خوش فرم تر شدن هرچه بیشتر آرایش و چهره شان بهتر است از ابروهای هلالی و گرد استفاده شود .

هر فردی با توجه به نیاز چهره خود باید به آرایش اجزای مختلف صورت بپردازد اما نکته اصلی اینجاست که مواد آرایشی به کار رفته در آرایش چهره هر فرد باید کاملا متناسب با استانداردها و نکات بهداشتی باشد تا پوست شما را دچار ناسازگاری یا آسیب ننماید به ویژه راجع به چشم و ابرو که از حساسیت بالایی برخوردارند . آرایش کردن چشم ها باید با استفاده از بهترین و درجه یک ترین لوازم آرایشی صورت گیرد و ابرو ها نیز باید توسط بهترین مداد ابرو آرایش شوند تا دچار ریزش نشوند یکی از بهترین مداد ابرو های موجود در بازار مداد ابرو لچیک بوده که به دلیل کیفیت و مرغوبیت فوق العاده بالای آن ابروهای شما را دچار ریزش نکرده و علاوه بر آن به تقویت آنها نیز می‌پردازد .

مداد ابروی لچیک از ویژگی های متعددی برخوردار است برای مثال دارای بافتی سبک بوده و به شما امکان یک آرایش بدون دردسر را می دهد. چرا که سبک بودن بافت این مداد ابرو   باعث داشتن آرایشی غیر آسیب رسان بر روی ابرو شده و این آرایش تنفس پوست را مختل نمی نماید . مداد ابرو های بی کیفیت به دلیل سنگین بودن بافت آن ها تنفس پوست را مختل کرده و به همین ترتیب تارهای ابرو شروع به ریزش خواهند کرد . دوام و ماندگاری این مداد ابرو بسیار بالا بوده و بدون آنکه آرایش شما پاک و خراب شود می توانید برای مدتی طولانی آن را بر روی چهره‌تان نگاه دارید . این مداد ابرو های منحصر به فرد در دو نوع کلاسیک و با دوام تولید می‌شوند اگر از تعرق بالایی برخوردارید و نگران پاک شدن آرایش ابروهای خود هستید می توانید از مداد ابرو بادوام لچیک که خاصیت ضد آبی دارند استفاده کنید .

رنگ های متنوع و مختلفی که این مداد ابروها دارند به شما امکان انتخاب مناسب ترین رنگ را داده و به همین ترتیب به شما اجازه آرایش ابروها به طبیعی ترین شکل ممکن را میدهند .

برای تهیه این مداد ابرو فوق‌العاده می‌توانید به بخش فروش این سایت مراجعه نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *