لاک ناخن, لاک ناخن جدید

فرق لاک ناخن با لاک ژل

لاک ناخن جدید

فرق لاک ناخن با لاک ژل

استفاده از لاک ناخن عمل بسیار خوشایندی است که جزو آرایش های ظاهری بسیار متداول و مرسوم در میان بانوان به حساب می آید. خرید یک لاک ناخن جدید بسیار هیجان انگیز است چرا که تنوع رنگی نامحدودی در این زمینه وجود دارد و خانم ها و همچنین دختران زیادی تمایل به تجربه اعمال رنگ های متفاوت آن برروی ناخن هایشان دارند . با استفاده از یک لاک ناخن سالم و با کیفیت میتوان زیبای زیادی را بر روی ناخن ها ایجاد کرد اما اگر کیفیت لاک ناخن مناسب نباشد ممکن است آسیب‌های زیادی برای زیبایی، سلامت و شفافیت آن ایجاد شود . اگر می‌خواهید یک لاک ناخن جدید تهیه کنید می توانید به سایت لچیک رفته و از این طریق ۶۰ رنگ مختلف را مشاهده کنید ، قطعاً رنگ های جذابی مطابق با سلیقه تان پیدا خواهید کرد .

استفاده از لاک ناخن بسیار راحت و آسان است اما لاک ژل محصول آرایشی دیگری است که ماندگاری بالاتری دارد از طرفی معایب و آن بیشتر بوده و دردسر استعمال آن نیز زیاد است. هنگام استفاده از لاک ناخن و لاک ژل تفاوت خاصی را احساس نخواهید کرد اما برای خشک شدن آرایش حاصل از این دو محصول دو روند جداگانه وجود دارد . لاک ناخن لچیک به راحتی خشک می شود و در کمتر از چند دقیقه می توانید به کارهای خود بپردازید اما پس از استفاده از لاک ژل نیاز به اشعه یووی خواهید داشت. فقط اشعه UV باعث خشک شدن لاک ژل می شود و برخلاف لاک های معمولی اثر این لاک با قرار گرفتن در معرض هوا خشک نمی شود پس برای استفاده از آن یا باید دستگاه مخصوصی را تهیه کنید و یا باید به سالن های آرایشی مراجعه نمایید.

از دیگر تفاوت های لاک ناخن و لاک ژل این است که برای پاک کردن یک لاک ناخن میتوان از استون یا لاک پاکن های ساده ای که در اکثر فروشگاه ها وجود دارد استفاده کرد اما لاک ژل باید تراشیده شود. اگر از این محصول استفاده کنید حتماً باید با سوهان برقی به طور کامل سطح روی ناخن را بتراشید که قطعاً آسیب هایی نیز به ناخنتان وارد خواهد شد . استفاده از لاک ژل در شرایط عادی به هیچ عنوان گزینه خوبی نیست پس اگر قصد آرایش کردن ناخن هایتان را دارید پیشنهاد می‌کنیم که یک لاک ناخن جدید و معمولی را انتخاب کنید . البته توجه به کیفیت محصول منتخب نیز اهمیت زیادی دارد پس برندهای متفاوت را بررسی کرده و سعی کنید بهترین لاک ناخن را خریداری کنید . در صورت نیاز به لاک ناخن جدید لچیک بهترین راه دسترسی سایت این مجموعه می باشد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *