لوازم آرایشی, مداد ابرو

فرم ابرو با مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

شکل و فرم ابروها تاثیر زیادی بر چگونه دیده شدن چهره دارد . متناسب بودن ابرو می تواند باعث هر چه جذاب تر دیده شدن ظاهر شما گردد . بسیاری از افراد بر این باورند که شکل ابرو فقط بستگی به شکل صورت دارد اما اگر کارشناسانه تر به این مسئله نگاه کنیم باید بگوییم که بعد از فرم صورت مهمترین عامل برای شناخت فرم مناسب در طراحی ابرو اندازه چشم ها می باشد ‌. انواع مختلفی از فرم ابرو وجود دارد که به طور طبیعی در چهره هر فردی قابل مشاهده است ‌ برخی از افراد ابرو های گردی دارند این نوع ابرو ها کاملاً منحنی و بدون زاویه هستند و برای صورت های زاویه دار گزینه بسیار مناسبی می باشند . برخی از افراد نیز ابروهایشان دارای زاویه بسیار کمی است یعنی منحنی نرم و نازکی دارد که خیلی هم مشهود نیست . افرادی که چهره گرد و منحنی شکل دارند می‌توانند از این نوع فرم ابرو استفاده کرده و زیبایی چهره شان را افزایش دهند . نوع دیگری از ابرو وجود دارد که با زاویه بسیار تیزی همراه است و این زاویه کاملاً قابل مشاهده است افرادی که طول صورت‌شان کوتاه یا کوچک است می توانند این مدل ابرو را برای چهره شان انتخاب کنند . شکل ابرو بر اساس فرم و اندازه چشم ها نیز می تواند متغیر باشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر از ظاهر افراد گردد . اگر چشمان شما درشت است باید کاری کنید که بیشتر از این درشت دیده نشود و تعادل خاصی در چهره تان ایجاد شود . بهترین شکل برای ابروهای شما ابروهایی گرد و بدون زاویه است . ابروهای منحنی شکل درشتی چشم ها را کمتر کرده و تعادل و تناسب چهره را به بهترین شکل ممکن برقرار می کنند . اما اگر فرم صورت شما طوری است که ابروهای گرد برایتان مناسب نمی باشد می توانید ابروهایی با قوس بسیار زیاد را امتحان کنید ‌. هرچه قوس ابرو بیشتر باشد چشم ها کوچکتر دیده می شوند هنگام آرایش ابروها باید دقت داشته باشید که ضخامت آن ها یکسان باشد میتوانید نوک مداد ابروی خود را بتراشید تا بتوانید ظرافت و دقت بیشتری را در این زمینه به خرج دهید . فرم ابروهای هر فردی می تواند توسط اصلاح کردن تغییر کند یعنی از بهترین روش های تغییر فرم ابروها و منظم تر کردن ظاهر آنها اصلاح ابرو است . اما در کنار اصلاح کردن باید بهترین مداد ابروی خوب را نیز تهیه کنید تا قسمت های مورد نیاز را به وسیله آن آرایش نمایید . برای خرید بهترین مداد ابرو باید یک برنده شناخته شده را انتخاب کنید که محصولات معتبری را تولید نموده باشد و بدین وسیله اطمینان حاصل کنید که با استفاده از آن محصول ابروهایتان دچار ریزش نخواهد شد و اگر ابروهایتان توخالی و ریخته شوند مجبور خواهید بود که به طور مداوم از مداد ابرو استفاده کنید و این نقاط را پر کنید اما اگر بتوانید در چنین شرایطی ابروهایتان را ترمیم کرده و سلامت دوباره آنها را بازگردانید و از آن پس نیز با استفاده از بهترین مداد ابرو به آرایش آن ها بپردازید دیگر چنین مشکلاتی برایتان پیش نیامده و ظاهرتان با حالت نامناسبی مواجه نخواهد شد . با خرید بهترین مداد ابرو می توانید هر یک از نقاط ابرو که نیاز به تصحیح دارد را به شیوه خودتان فرم دهی کنید .

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

مداد ابرو

البته قبل از استفاده از مواد آرایشی لازم است که تارهای اضافی اطراف را جدا کنید . اگر قرار نیست وارد بافت اصلی ابرو شوید می توانید از موچین استفاده کنید تا روند رشد تار های اضافی کندتر و ضخامت آن ها کمتر شود اما اگر برای ایجاد تنوع قصد دارید ظاهر ابروهایتان را به طور کلی تغییر دهید بهتر است این کار را با استفاده از یک تیغ به انجام برسانید تا در صورت نیاز بتوانید فرم قبلی آنها را بازگردانید . ریشه کن کردن تارهای مو از ضخامت مو کاسته و رشد آن را تضعیف می کند پس بهتر است برای موهای زائد به انجام چنین کاری بپردازید . بعد از آنکه ابروهایتان را اصلاح کرد و فرم مشخصی را به آن ها بخشیدید حال می توانید با استفاده از بهترین مداد ابرو نقاط ریخته شده را پر کرده یا فرم دلخواه را بر روی آن ها پیاده سازی کنید . آرایش چشم و ابرو باید کاملا متناسب با یکدیگر به انجام برسد تا زیبایی خاصی در چهره حفظ شود .

محصولات آرایشی با کیفیت کاملاً غیر آسیب‌رسان هستند و شما را دچار پشیمانی نمی کنند . اگر به دنبال بهترین مداد ابرو یا دیگر محصولات آرایشی با کیفیت و مرغوب هستید ما به شما کمپانی لچیک را معرفی می نماییم با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید هر آنچه که نیاز دارید را با بالاترین درجه کیفی تهیه کنید . با خرید بهترین مداد ابرو خوب _ مداد ابرو لچیک این مجموعه نیز می توانید رنگ متناسب را بر روی ابرهایتان پیاده سازی کرده و حالت طبیعی و زیبایی را برای آن ها اجرا کنید . در این سایت چند رنگ مختلف از مداد ابرو وجود دارد که با توجه به رنگ طبیعی ابروهایتان می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب و آرایش لب هایتان را به وسیله آن به انجام برسانید .

اگر جزو افرادی هستید که صورتتان مدام عرق می کند بهتر است از یک مداد ابروی ضدآب استفاده کنید . خوشبختانه کمپانی لچیک این شرایط را برای شما فراهم کرده است که با خرید بهترین مداد ابرو مارک خوب این مجموعه که با نام بادوام عرضه شده است آرایش ضد آب و مقاومی را برای چهره تان به انجام برسانید .

لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *