لاک ناخن

فرنچ ناخن

بهترین لاک ناخن

از گذشته تا کنون اثبات شده است که فرانسوی ها به دنبال انجام آرایش های طبیعی ، ساده و شیک بوده و بسیاری از ترفندهای جذاب تر شدن چهره در عین سادگی توسط این افراد ابداع شده است . فرنچ ناخن نیز یکی از طراحی ها و آرایش های ساده ناخن محسوب می شود که اولین بار توسط فرانسوی ها پیاده سازی شده و امروزه بسیاری از خانم ها تمایل به انجام این آرایش ناخن زیبا را دارند .

انجام مانیکور معمولی و مانیکور فرنچ تفاوت های زیادی با یکدیگر ندارند برای آنکه بتوانید یک مانیکور و فرنچ خوب را برای دست های خود پیاده سازی کنید و نیاز به مراجعه به آرایشگاه نداشته باشید بهتر است با این مقاله همراه ما باشید . ابتدا گام به گام اعمال موجود در رابطه با مانیکور معمولی را پیاده سازی کنید البته باید بدانید که فرنچ بر روی ناخن های بلند بهتر انجام شده و بهتر است ناخن هایتان را کوتاه نکنید .

ابتدا از رنگی به عنوان پوشش پایه استفاده کنید . این رنگ معمولا در تناژ رنگی صدف طبیعی ناخن بوده و رنگی همانند صورتی کمرنگ یا بژ دارد ، اگر از فرم و رنگ ناخن خود راضی هستید می‌توانید این کار را به وسیله برق ناخن انجام دهید .

اگر دوست دارید تا متفاوت و غیرمتعارف کار کنید می توانید از رنگ های دلخواهتان نیز بهره بگیرید قرمز ، بنفش و هر رنگ دیگری که دوست دارید. بعد از انجام این کار اجازه دهید تا لاک دستتان خشک شود .

بعد از استفاده از رنگ پایه به وسیله یک لاک سفید سر ناخن هایتان را رنگ کنید ، تنها کافیست تا دقت داشته باشید که همه ناخن ها یک دست و یک شکل و یک اندازه فرم دهی شوند . برای سهولت در انجام کار خود می توانید از برچسب های مخصوص این کار استفاده نمایید . چسب هایی در بازار وجود دارند که با چسباندن آنها در محل مورد نظر میتوانید قسمت بالایی ناخن را در مرتب ترین حالت ممکن آرایش کنید .

در آخرین مرحله نیز باید از یک پوشش نهایی استفاده کنید که معمولاً ژل یا برق ناخن می باشد . اگر قصد اضافه کردن نگین یا هر وسیله دیگری را دارید ابتدا آن را در محل مربوطه قرار داده و سپس تاپ کوت یا همون پوشش نهایی را استفاده کنید .

در صورتی که ابزار خاصی در دسترس ندارید و می خواهید تا فرم انتهایی ناخن های تان به یک دست ترین شکل ممکن آرایش شوند می توانید از نوار چسب کمک گرفته و با برش دادن آن به صورت هلالی و هماهنگ با صدف ناخن آن را بر روی ناخن چسبانده و قسمت بالایی ناخن را سفید کنید. البته باید دقت کافی را در برش زدن به خرج داده زمانی آن را بر روی ناخن بچسبانید که رنگ پایه کاملا خشک شده باشد و زمان کندن چسب را طوری تنظیم کنید که رنگ فرنچ شما خشک شده و یکدست شده باشد .

در صورت که برش زدن یک دست نوار چسب برای شما دشوار است در آسان ترین حالت ممکن می توانید از چسب زخم هایی استفاده کنید که دو سر هلالی دارند. آنها را انتخاب کرده و قسمت هلالی را روی ناخن قرار دهید طوری که سر آن خالی باشد و قسمت خالی را با یک رنگ سفید پر کنید . در این مورد نیز باید به خشک شدن دقیق لاک ها توجه داشته باشید .

شاید خنده دار به نظر برسد اما لاک غلط گیر شما نیز می‌تواند در این راه به شما کمک کند . به دلیل حالت مدادی این وسیله ی و سهولت در انجام کار با آن می توانید از غلط گیر بهره گرفته و قسمت های انتهای ناخن را به صورت هلالی آرایش کنید . ترفند های زیادی در رابطه با فرنچ ناخن وجود دارد که به زیبایی هرچه بیشتر ناخن های شما کمک می کند . اما مهم ترین مسئله این است که آرایش دست ها و زیبایی آنها اهمیت بسیاری دارد و در رابطه با مراقبت از آنها باید نهایت دقت به خرج داده شود . پس بهتر است توجه کافی را به خرج داده و سعی کنید از بهترین لاک ناخن بهره بگیرید . یکی از برترین برندهای تولیدکننده بهترین لاک ناخن  که با خیالی آسوده می توانید از محصولات آن بهره بگیرید کمپانی لچیک می باشد .

لاک ناخن لچیک به دلیل دوام و ماندگاری بالا در بین مصرف‌کنندگان آن طرفداران بسیاری پیدا کرده و به عنوان یکی از بهترین لاک ناخن ها انتخاب شده است .

مایع این لاک به راحتی خشک شده و می تواند در کمترین زمان ممکن زیبایی را برای دست های شما به ثبات برساند . مراقبت از ناخن ها اهمیت بسیاری دارد و با استفاده از لاک لچیک ( لاک ناخن جدبد ) می‌توانید به تقویت آنها نیز کمک نمایید . این لاک به دلیل دارا بودن مواد ارگانیک و ویتامینه  به راحتی از ناخن های شما محافظت کرده و می‌تواند زیبایی را در عین سلامت برای آنها ایجاد کند .

در صورتی که رشد ناخن هایتان کم شده و یا متوقف شده است بهتر است در سبک زندگی خود تجدید نظر کرده و توجه بیشتری به آنها کنید . داشتن تغذیه خوب و مناسب از عوامل تاثیرگذار در رشد و استحکام ناخن ها بوده و علاوه بر آن ورزش نکردن نیز می تواند از زیبایی آنها بکاهد . در کنار تمامی موارد گفته شده سعی کنید برای آرایش ناخن ها نیز از بهترین لاک ناخن استفاده کرده و توجه کافی را نسبت به وسایل مراقبتی درباره این عضو زیبا و تاثیرگذار داشته باشید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *