ریمل, ریمل لچیک

فوت و فن ‌های ریمل زدن به مژه‌ ها

بهترین ریمل

با توجه به لزوم استفاده از ریمل برای زیبایی چشم ها بی شک داشتن یک آرایش بسیار تمیز و شیک می تواند که چشمانی زیبا را برایتان به ارمغان بیاورد و برای انجام این کار حتما نیاز به داشتن یک آرایش چشم بسیار ضروری می باشد برای همین هم برای آرایش چشم توجه به مهارت فوت و فن های خاص بسیار مهم می باشد که ما در این مقاله به بررسی این فوت و فن ها می پردازیم.
ریمل آلمانی لچیک یک پیشنهاد ویژه
* ریمل زدن مژه های کوتاه : معمولا بیشتر خانم ها مژه های کوتاه تری را دارند از این رو بهتر است تا در صورت برس زدن مژه ها در صورتی که مژه هایشان به خوبی برس نمی شوند از یک شانه مخصوص مژه استفاده کرد و پس از برس زدن کامل بهتر است تا روی شانه مخصوص مژه مقدار کمی از مایع ریمل را بریزند و سپس مژه ها را شانه کنید.
* مژه های بلند و کم پشت : یقینا آرایش چشم هایی که دارای مژه های بلند و کم پشتی هستند می تواند کمی مشکل باشد خانم هایی که دارای این مشکل هستند بهتر است تا از ریمل هایی استفاده کنند که هم خاصیت بلند کنندگی و هم خاصیت حجم دهندگی باشد ریمل حجم دهنده لچیک بهترین انتخاب می تواند که برای پر پشت کردن مژه ها باشد.
* ریمل زدن از دو سو : برای زیبا تر شدن مژه ها بهتر است تا از یک فوت بسیار خاص کمک گرفت و این فن آن که بهتر است تا برس کشیدن ریمل را از دو سو به مژه ها کشید این کار علاوه بر بلند کردن مژه ها می تواند که مژه ها را پرپشت تر هم نشان دهد بهتر است تا بعد از اینکه یک ‌بار ریمل زدید، برای دوام بیشتر ریمل و حجم بیشتر مژه سری بعد قبل از خشک شدن ریمل بار دیگر از پشت مژه‌ هایتان را برس بکشید.

* ریمل های خورده مژه دار : خانم های که دارای مژه های کمی هستند بهترین نوع ریمل برای استفاده این افراد استفاده از مژه های خورده مژه دار است این نوع ریمل های با کیفیت طوری هستند که با یک بار برس کشیدن مژه ها حالت های مورد نیاز را به مژه ها می بخشند و به مژه ها بسیار حجم می بخشند با استفاده از این مژه ها نیازی به استفاده از ۲ نوع ریمل نیست و فقط یک بار برس کشی مژه کافی است.

* صحیح ترین روش ریمل زدن : ممکن است که بیشتر افراد برای ریمل زدن دچار اشتباهات بسیار ساده ای شوند و آن هم این که در حین برس کشیدن مژه ها فقط برس ریمل را از ریشه به بالا حرکت دهند درباره ی این نوع حرکت برس باید بگوییم که اشتباه نیست و این روش کاملا صحیح می باشد اما استفاده از حالت اریب برای حالت دادن به مژه ها مخصوصا مژه های صاف بهتر است با انجام این نوع حرکت نتیجه بهتری را می توانید که برای مژه‌ های پایینی هم می توانید که از این نوع حرکت استفاده کنید.

صحیح ترین حالت های ریمل زدن
* برس را از ریشه مژه تا نوک بکشید این کار را تا زمانی که مژه ها حالت خوبی بگیرند تا چند مرتبه تکرار کنید.
* برای این که مژه ها به یکدیگر چسبیده نشوند بهتر است تا از ریمل های مناسب استفاده کنید زیرا این حالت باعث می شود تا چشم زیبایی خاصی را نداشته باشد
*برای این که فرم چشم ها بسیار زیبا باشد باید که برس کشیدن به مژه ها از سمت ریشه به سمت بالا و بیرونی باشد
* بعد از گذشت چند ساعت از ریمل زدنتان این کار را مجدد انجام ندهید زیرا که باعث چسبیده شدن مچه ها به هم می شود
* در صورت ریمل زدن مجدد بهتر است تا اجازه دهید که ریمل تان خشک شده باشد و سپس مرحله دوم ریمل زدنتان را شروع کنید
* برای این که بعد از آرایش چشم هایتان شما چشمانی مانند یک غزال را داشته باشید برس کشیدن به قسمت های انتهای چشم و کشیده کردن مژه ها را امتحان کنید و برای این کار شما می بایست که قسمت بیرونی چشم هایتان را با ریمل بیشتری برس بکشید.
* خانم های که دارای مژه های صاف هستند بهتر است تا استفاده از فر مژه قبل از ریمل زدن را فراموش نکنند البته باید بگوییم که برای هر نوع مژه ای استفاده از فرمژه بسیار مناسب است اما خانم هایی که دارای مژه های صافی هستند بهتر است تا برای حالت دادن به مژه هایشان قبل از ریمل زدن حتما از فرمژه استفاده نمایند
* ماندگاری ریمل ها در صورت مصرف صحیح و نگه داری درست ۴ الی ۵ ماه می باشد و بعد از این مدت ریمل سریعا خشک و قابل استفاده می شود در صورت استفاده صحیح از این ماده ارایشی در این مدت می توانید که بدون مشکل از آن استفاده کنید. پس برای این که عمر ریمل تان را بیشتر کنید، خصوصا اگر ریمل آلمانی خوب و مناسبی خریده اید؛ به جای بالا پایین بردن فرچه در مخزن ریمل آن را بچرخانید تا کمتر هوا وارد مخزن ریمل شده و زود خشک نشود. ورود هوا به داخل ریمل می تواند که بدترین علت خشکی ریمل شود.
* رعایت نکات بهداشتی در انجام ارایش و استفاده از لوازم ارایشی بسیار تاثیر گذار است از همین رو هم بهتر است تا به هنگام آرایش حتما نکات بهداشتی را رعایت فرمائید و اجازه ندهید که دیگران از ریمل شما استفاده کنند زیرا به این ترتیب میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شود و این می تواند برای هر فردی درد سر ساز باشد و مشکلات بزرگی را برای تان به وجود بیاورد.

ریمل لچیک ( بهترین ریمل لچیک _بهترین ریمل _ بهترین ریمل آلمانی )

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *