خط چشم لچیک, مداد چشم

قبل از کشیدن خط چشم…

برای به دست آوردن زیبایی هر چه بیشتر چهره باید به آرایش چشم هایتان توجه ویژه نمایید. داشتن نگاهی درخشان و زیبا بسته به انجام آرایشی متعادل بین چشم و ابرو داشته و بدین ترتیب می‌ توان به جذابیت چهره افزود.

اگرچه دیگر اعضا نیز اهمیت داشته و باید برای رسیدگی و آرایش آن ها نیز مجموعه اعمالی را به انجام برسانید اما هیچ یک از اعضای چهره به اندازه تاثیر چشم ها بر روی زیبایی متاثر نمی باشد. سعی کنید بهترین لوازم آرایشی را برای آرایش هر چه بهتر این عضو را انتخاب نموده و از طرح ها و رنگ های متناسب نیز بهره بگیرید.

هر چشم باید به واسطه فرم خاص و طبیعی خود مورد زیباسازی قرار بگیرد و از لوازم آرایشی به خصوصی برای این کار استفاده شود. پس به دقت به فرم و حالت طبیعی چشم های خود نگاه کنید و برای به دست آوردن آرایش مناسب آنها مجموعه اطلاعاتی را کسب نمایید.

بهترین خط چشم

پس از آن می توانید تمرین کنید تا به راحتی خط چشم بکشید و از رنگ های متناسب مداد چشم یا سایه بهره بگیرید. همچنین ریمل زدن نیز باید جزو مجموعه اعمال موردنیاز برای آرایش چشم ها قرار بگیرد.

کشیدن یک خط یکدست و صاف بر روی پلک توسط بهترین خط چشم یا بهترین مداد چشم امکان‌پذیر خواهد بود. پس ابتدا به تهیه یک گزینه مناسب برای کشیدن خط چشم بپردازید.

تنوع خط چشم ها بسیار زیاد است می توان بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ها را با برندهای مختلف تهیه کرد. سعی کنید یک مارک خوب و اصیل را انتخاب فرمایید تا آسیبی برایتان ایجاد نشود. می توانید خط چشم لچیک را خریداری نموده یا حتی از مداد چشم لچیک برای این کار بهره بگیرید چرا که این دو محصول به اندازه مطلوبی ماندگار بوده و از شرایط ویژه برخوردار هستند.

زیبایی حاصل از مصرف خط چشم و مداد چشم لچیک به اندازه‌ ای است که در ایجاد حرفه ای ترین آرایش ها نیز می توان از آنها استفاده کرد.

مداد چشم لچیک رنگ های متنوعی دارد و به طور کلی می‌توان گفت که رنگ های روشن تر برای وسعت بخشی به نگاه اهمیت ویژه ای داشته و در واقع به بزرگتر دیده شدن چشم ما کمک می‌کند.

در استفاده از رنگ های متناسب دقت به عمل آورده و سعی کنید گزینه ایده آلی را برای بهتر دیده شدن چهره تان انتخاب نمایید. بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم ها با نام لچیک قابل تهیه می باشند و می توان برترین ریمل را نیز از همین طریق انتخاب نمود اما قبل از آرایش پلک‌ها باید مجموعه کارهایی به عمل آمده تا ماندگاری آرایش افزایش پیدا کرده و مراحل انجام یک آرایش مناسب به بهترین شکل ممکن به انجام برسد.

زیرسازی

زیرسازی قبل از آرایش چهره اهمیت زیادی دارد. مجموعه راه هایی که به افزایش ماندگاری آرایش بر روی چهره کمک کرده و از ماسیده شدن آن جلوگیری می نماید زیرسازی نام دارد.

همچنین از زیرسازی برای بهتر دیده شدن آرایش نیز کمک گرفته می‌ شود . اگر بخواهید چهره خود را آرایش کنید قبل از هر چیز باید از یک کرم پرایمر بهره بگیرید. کرم های پرایمر معمولاً فرورفتگی ها و برآمدگی های پوست را پوشش داده و سطحی یکنواخت را ایجاد می کنند.

به همین ترتیب پس از آرایش زیبایی بیشتری برایتان حاصل خواهد شد. پس حتماً از این ماده آرایشی بهره گرفته و برای اطراف چشم تان از یک پرایمر مخصوص استفاده کنید.

کرم های دورچشمی که به عنوان زیر ساز مورد استفاده قرار می‌ گیرند اجازه نمی‌ دهند تا آرایش چشم شما ریزش کرده یا نامرتب دیده شود. ابتدا از یک کرم پرایمر برای تمامی پوست و از یک کرم مخصوص دور چشم بهره بگیرید و به طور کامل پلک تان را پوشش دهید. سپس چند دقیقه صبر کنید تا به خوبی کرم جذب پوستتان شود، پس از آن می توانید مراحل آرایش را یک به یک شروع کنید.

آرایش چهره

برای آرایش چهره معمولا از کرم پودر و پنکیک استفاده می شود. می توانید ابتدا رنگ کرم مورد نظر خود را انتخاب نموده و پوستتان را بدین وسیله پوشش دهید و از طرفی برای جلوگیری از براق شدن پوست از پنکیک های مات استفاده نمایید.

پس از زیبا سازی پوست باید اطراف چشم تان را با یک کرم پودر مخصوص پوشش دهید اگر کرم پودر شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد پوست حساس اطراف چشم تان آسیب خواهد دید. پس از زیبا سازی پوست برای آرایش چشم و ابرو می توان اقدام نمود. معمولاً برای آرایش چشم ها از یک خط چشم استفاده می شود.

سعی کنید بهترین خط چشم یا بهترین مداد چشم را به کار بگیرید و با ضخامت کنترل شده ای به کشیدن خط چشم بپردازید. اگر بخواهید می توانید از یک خط چشم ماژیکی استفاده کنید چرا که با خط چشم ماژیکی راحت تر می توان ضخامت مورد نظر را اعمال کرد اما اگر برای آرایش داخل چشم تان نیاز به یک ابزار دارید حتما از مداد چشم ضد حساسیت لچیک بهره بگیرید. آرایش چشم و ابرو باید متناسب با یکدیگر باشد.

پلک هایتان را نیز آرایش نموده و در آخرین مرحله از ریمل استفاده کنید پس از اتمام آرایش چشم ها نیز می‌توانید از رژگونه و رژلب استفاده نموده و به زیبایی لازم دست پیدا کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.