خط چشم لچیک, لوازم آرایشی, مداد چشم

قوانین موجود در آرایش کردن

آرایش کردن از مراحل مختلفی تشکیل شده است. بعضی از مراحل باید به طور همیشگی در همه ی آرایش ها استفاده شوند و برخی دیگر از موارد مختص به روزهای خاص و آرایش‌های تکمیل تر و حرفه ای تر است.
قبل از آرایش کردن بهتر است صورت خود را با استفاده از یک کرم مرطوب کننده کمی چرب کنید. این کرم در واقع می‌تواند یک محافظ بین پوست شما و آرایش سنگینی که قرار است روی پوستتان قرار بگیرد باشد. علاوه بر حفاظت از پوست این مرطوب کننده باعث بالارفتن ماندگاری آرایش نیز میشود. بعد از استفاده از این کرم بین ۵ تا ۱۰ دقیقه به پوست خود استراحت دهید. سپس می‌توانید شروع به آرایش کردن کنید و باید بدانید که اولین قدم در آرایش استفاده از یک کرم پودر متناسب با نوع پوست شماست. البته کرم پودر و دلیل سنگین بودن ممکن است اجازه تنفس را از پوست شما بگیرد، به همین دلیل توصیه می‌شود از استفاده روزانه از آن پرهیز کنید اما کرم ضد آفتاب را به طور مرتب و روزانه مصرف کرده و پوست خود را در برابر اشعه آسیب رسانه خورشید مقاوم کنید. بعد از استفاده از کرم مورد نظر برای جلوگیری از براق شدن پوست و عرق کردن آن می توانید از کوک هایی مانند پنکیک یا فیکساتور بهره بگیرید.
در میان مواد آرایشی صورت کرم ها نقش اصلی را دارند. زیرا یک آرایش خوب زمانی می تواند به زیبایی دیده شود که روی پوستی صاف و بدون لک انجام شود. در انتخاب کرم خوب نهایت دقت را به عمل آورید. کرم ها باید متناسب با پوست شما انتخاب شوند. افرادی که دارای پوست چرب هستند حتما باید از کرم های فاقد چربی استفاده کنند. در غیر این صورت ممکن است آکنه های عمیقی روی پوستشان ایجاد شود.
بعد از آماده کردن پوست به سراغ نقاط دیگر قابل آرایش بروید. بعد از پوست مهمترین بخش آرایش مربوط به آرایش چشم می باشد. چشم ها زیبا ترین اجزای صورت هستند تاثیرگذارترین بخش آرایش محسوب می شوند.
در آرایش چشم مواد مختلفی تاثیر گذار است که به عقیده اکثر افراد مهم ترین آن استفاده از خط چشم می باشد.
خط چشم ها در انواع مختلفی وجود دارند. قصد ما معرفی یک خط چشم با یک برند معتبر و جهانی است که ضامن سلامت چشمان شما نیز هست. بهترین خط چشم که مطابق با استاندارد های جهانی ساخته شده است، خط چشم لچیک است.
این کمپانی آلمانی توانسته است با تولید خط چشم و مداد چشم های استاندارد نام خود را به عنوان یکی از محبوب ترین برند ها به ثبت برساند.
خط چشم های مایع دارای یک قلمو هستند. استفاده از این قلمو برای کشیدن خطی صاف و یکدست در ابتدا کار سختی به نظر می رسد اما با کمی تمرین می توانید مهارت کافی را برای انجام این کار به دست آورید و با حالت دهی به فرم چشمانتان چهره زیبا تری را برای خود بیارایید.
خط چشم ها مانند یک فریم به دوره چشم ها کشیده می شوند و نواقصی که ممکن است در ظاهر به دلیل شرایطی مانند خواب آلودگی یا خستگی به وجود آمده باشد را مخفی کند. برای مثال اگر چشمانتان پف کرده و ورم کرده است با استفاده از یک خط چشم ضخیم میتوانید آن را فرورفته تر نشان دهید. یا اگر چشمانتان بیش از حد بزرگ و برآمده است با سیاه کردن لبه های داخلی چشم به وسیله یک مداد چشم خوب می توانید ظاهر متناسب تری را ایجاد کنید.
مداد چشم ها در انواع مختلفی عرضه می شوند و رنگ های مختلفی دارند که جایگزین خوبی برای سایه های پودری هستند. بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) مدادی است که انواع تفکیک شده داشته باشد. برای مثال به مداد چشمی که برای داخل چشم استفاده میشود باید جدا از مداد چشمی باشد که پلک بیرونی را آرایش میکند.
توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید از مداد چشم فرد دیگری استفاده کنید. این کار یکی از خطرناک ترین راه ها برای انتقال عفونت‌های چشمی از فردی به فرد دیگر است.
اگر قصد استفاده از سایه را دارید حتما قبل از خط چشم آن را زده و استفاده از ریمل را برای مرحله آخر و پس از کشیدن خط چشم انجام دهید.
بعد از آرایش کردن چشم استفاده از یک رژ لب متناسب با رنگ پوست و لباستان مسئله مهمی محسوب میشود.
در انتخاب یک رژلب مناسب سعی کنید از علم رنگ ها بهره بگیرید و به مسئله زیبایی شناسی رنگ ها توجه کنید.
گاه ممکن است در کارتان حرفه ای عمل کنید و آرایش خوبی را انجام دهید اما در انتخاب رژ لب دقت به خرج ندهید، در این صورت ممکن است تمام زحماتتان به باد برود، پس سعی کنید بهترین خط لب و رژ لب را انتخاب کنید.
در انتها برای برجسته تر نشان دادن لب هایتان می توانید از یک برق لب استفاده کنید.

در مجموع استفاده از برندهای معتبر آرایشی مانند لچیک را به شما توصیه میکنیم تا علاوه بر زیبایی، سلامت خود را نیز حفظ کنید.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *