خط چشم لچیک, مداد چشم

قوانین کشیدن خط چشم

خط چشم لچیک

در رابطه با کشیدن خط چشم قوانین زیادی وجود دارد که پرداختن به هر یک از آنها می تواند نتیجه کار را برای ما بهتر نماید. یکی از نکات اصلی هنگام آرایش چشم ها انتخاب بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم است. یعنی اولین قدم برای شما بانوان عزیز این است که بتوانید به شناسایی یک خط چشم مناسب و همچنین یک مداد چشم ضد حساسیت بپردازید.

انواع خط چشم لچیک

انواع مختلف خط چشم های موجود در بازار با توجه به نیاز و مهارت شما قابل خریداری هستند اما اگر از نظر برند بخواهید بدانید که کدام یک از همه مطمئن تر و با کیفیت تر است، قطعاً به شما می گوییم که انتخاب خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک از برترین گزینه ها به حساب می آید. بعد از آن که توانستید محصول مورد نظرتان را پیدا کنید باید به فکر یک تکنیک آرایشی مناسب برای چهره خود باشید. تفاوت زیادی میان انواع مدل خط چشم ها وجود ندارد اما در صورتی که یک خط چشم ماژیکی را انتخاب کنید، ضخامت بیشتری بر روی پلک تان ایجاد خواهد شد و امکان کشیدن خطوط بسیار ظریف از شما گرفته می شود.

با توجه به فرم چشم باید تعیین گردد که چه آرایشی زیبایی سازی بیشتری برای چهره به همراه دارد. به همین دلیل می‌ توان به طور کلی این قاعده را مطرح کرد که درشت بودن چشم توسط یک خط چشم ضخیم کمتر به چشم آمده و کوچک بودن چشم ها با یک آرایش ساده و خط چشمی باریک کمتر دیده خواهد شد. پس برای ایجاد تعادل در چهره باید از این قانون پیروی کنیم. از طرفی طول خط چشم شما نیز اهمیت زیادی دارد. برخی از افراد دوست دارند خط چشم شان دنباله دار باشد و امتداد آن به سمت بالا حالتی شده باشد برخی دیگر نیز مدل های کوتاه خط چشم را پسندیده و حتی بانوانی هستند که خط چشم کشیدن برای پلک پایین شان را نیز دوست دارد.

به هر حال باید تصمیم بگیرید که سلیقه شما چیست و از طرفی آن مدل با چهره شما هماهنگ می باشد یا خیر! توجه به فرم ابروها نیز می‌ تواند کمک زیادی به شما نماید. تکنیک‌ هایی وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه چشم و ابرو های تان را متناسب با یکدیگر آرایش کنید. مثلا اگر ابروهایتان فاصله کمی دارند و به هم چسبیده هستند بهتر است بیشتر تمرکزتان را روی قسمت انتهای چشم تان بگذارید و امتداد خط چشمتان را کمی ادامه دهید.

کشیده ترین نوع خط چشم نیز برای چنین چهره هایی مناسب است اما در صورتی که فاصله ابروهایتان زیاد بوده و نگران مسئله آرایش چشم هایتان هستید پیشنهاد ما به شما کشیدن بن مژه است. یعنی نیاز نیست خط چشم خاصی را طراحی کنید همین که روی محل رویش پلک هایتان یک خط بسیار باریک را رسم کنید بدون آنکه ادامه داشته باشد یا حالت خاصی داشته باشد زیبایی چشم هایتان چند برابر خواهد شد. ابن مژه یک نوع از آرایش چشم است که مژه ها را پرپشت تر نشان می دهد و حالت چشم را زیباتر می کند اما تغییرات محسوسی را در چهره نشان می دهد.

حتی فاصله چشم و ابروی شما نسبت به یکدیگر نیز در روند آرایشی این دو اثر گذار است. اگر چشم و ابرویتان به یکدیگر نزدیک هستند بهتر است رنگ های روشن را در این میان به کار بگیرید و از کشیدن خط چشم ضخیم نیز بپرهیزید. سایه های روشن یا استفاده از انواع مداد چشم ضد حساسیت که رنگ های روشنی داشته باشد در این میان کاربرد زیادی دارد و رنگ‌ های روشن فاصله چشم و ابروی شما را بیشتر نشان خواهد داد اما اگر فاصله این قسمت از چهره تان زیاد است می توانید ابروهایتان را کمی پهن تر و ضخامت خط چشم تان را کمی بیشتر کنید تا این فاصله کمتر به چشم آمده و تعادل چهره تان برقرار شود.

اگرچه می توان تمامی این تکنیک ها را یاد گرفت اما باز هم نیاز به تمرین دارید تا بتوانید به خوبی آرایش چشم هایتان را به عهده بگیرید و از طرفی از آنجایی که برندهای مختلفی محصولات آرایشی را به تولید میرسانند، پیشنهاد ما به شما انتخاب لچیک است که کیفیتی بالا دارد و بدون هیچ آسیبی قطعاً می‌ تواند شما را به زیبایی هر چه بیشتر نزدیک کند.

خرید خط چشم لچیک

با خرید خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک نسبت به کیفیت و زیبایی آرایش تان اطمینان خواهید داشت. همچنین پلک شما دچار آسیب نشده و مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد. زیبایی خود را به دست لچیک بسپارید تا متوجه تغییرات مثبت چهره تان شوید. به خاطر داشته باشید که استاندارد بودن محصولات آرایشی شما و همچنین مصرف شخصی آنها از طرفی استفاده در تاریخ معینی که محصولات فاسد نشده باشند از اهمیت بالایی برخوردار است.

خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *