بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

قیمت مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

رژ لب مايع، رژ  لب جامد، رژ لب مدادي ، برق لب و برخي  از انواع و اقسام رژلب هاي متفاوتي هستند كه مورد توجه خانم ها هستند و بانوان با استفاده از آن ها به دنبال جذابيت بيشتر لب هاي خود مي باشند .

همانگونه كه مشخص است خانم ها به آرايش ظاهری خودشان توجه زیادی مي كنند و مسأله زيبايي و جذابيت براي خانم ها بسيار با اهميت است چرا كه خانم ها همواره آراسته بودن را دوست دارند .

از آنجا كه خانم ها آرايش روزمره شان را معمولا خودشان انجام مي دهند بسياري از خانم ها داراي كيف لوازم آرايشي مي باشند كه لوازم آرايشي مختلفي مانند مداد ابرو، رژلب و ريمل و … در آن موجود مي باشد كه با آن ها به آرايش كردن خود مي پردازند .

يكي از پركاربردترين لوازم آرايشي كه خانم ها خيلي به آن علاقه دارند رژلب مي باشد زيرا كه به وسيله آن لب را كه يكي از مهم ترين قسمت هاي صورت است آرايش مي كنند .زيبايي لب ها نقش بسيار مهمي در زيبايي تمام چهره دارد و به همين جهت خانم ها نيز به آرايش لب ها توجه خاصي دارند .

رژلب رنگبندي و انواع مختلفي دارد  و چنانچه مي دانيم انتخاب صحيح رنگ و نوع رژلب نكته مهمي مي باشد كه توجه به آن در زيباتر شدن لب ها نقش مهمي دارد.

مداد لب

از آنجا كه با رژلب مي توان رنگ لبها را تغيير داد و فرم لبها را نيز تا حدودي عوض كرد بانوان بايد بدانند كه چه نوع رژلب و همچنين چه رنگي براي رژلبشان انتخاب كنند و همنيطور خانم ها بايد دقت كنند كه چه فرمي از لب زیبایی چهره شان را بیشتر میکند تا بتوانند با استفاده از یک مداد لب زیبایی لازم را برای آن ایجاد نمایند .

براي انتخاب رنگ رژلب ملاك هاي متفاوتي وجود دارد .عده اي ممكن است با توجه به رنگ پوست ، رنگ لباس و كفش و عده اي نيز با توجه به علاقه اشان رنگ رژلبشان را انتخاب كنند اما بايد توجه كرد كه چه رنگ رژلبي براي ما مناسب است .

يكي از راه هايي كه در انتخاب رنگ مناسب رژلب مهم است رنگ پوست است زيرا كه توجه به رنگ پوست خيلي مي تواند بانوان را در انتخاب رنگ رژلب كمك كند .خانم هايي كه رنگ پوستشان تيره يا متمايل به تيره است اگر از رژلب هايي كه رنگ آن ها نيز مايل به تيره است استفاده كنند نتيجه بهتري مي گيرند و لب هاشان جلوه بهتري خواهد داشت. مثلا رنگ هايي مانند نارنجي و بنفش براي اين دسته از خانم ها مي تواند انتخاب خوبي باشد و همچنين رژلب هايي با رنگ هاي صورتي و كالباسي و اين قبيل از رنگ ها مي تواند زيبايي و جذابيت لب هاي خانم هايي كه رنگ پوستشان سفيد و روشن است را بيشتر كند .

خانم ها اگر به دنبال زيبايي بيشتر براي لب هاشان مي باشند نبايد نقش مداد لب را فراموش كنند . مداد لب نيز يكي از محبوب ترين لوازم آرايشي است. مداد لب به نوعي كامل كننده آرايش شما با رژلب مي باشد زيرا كه به آرايش شما نظم بيشتري مي دهد و همچنين خطوط اطراف لب را براي شما مشخص مي كند تا هم فرم لب هاتان را تاحدودي تغيير بدهيد و هم اينكه آرايش شما از خطوط مشخص شده بيرون نزند .

مداد لب مات

يكي از برندهاي مشهور در ميان برندهاي متفاوتي كه در رابطه با تولید بهترین رژلب _ مداد لب مات و بهترین مداد لب فعاليت مي کنند لچیک مي باشد كه با توليد مداد لب ها و رژلب هاي با كيفيت و مرغوب سعي در زيبايي و جذابيت لب هاي شما و همچنين حفظ سلامتي آن ها دارد .

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

مداد لب

مداد لب

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

رژ لب مات

رژ لب مات

رژ لب لچیک

خانم ها علاوه بر تهيه محصولات لچيك از فروشگاه هاي لوازم آرايشي از سايت لچيك نيز مي توانند محصول يا محصولات مورد استفاده خود را سفارش دهند . رژلب لچیک رنگ های محبوبی دارد که می توانید در این سایت ناظر آن ها باشید .

پوست لب ها بسيار نازك است و به همين دليل بايد بسيار مراقب تا از رژلب هاي مرغوب و استاندارد براي آرايش لب ها استفاده كرد زيرا كه استفاده از رژلب هاي غير استاندارد مي تواند موجب آسيب رسيدن به لب ها شود .

براي اينكه آرايش بهتري را در رابطه با لب هاتان تجربه كنيد بهتر است كه زيرسازي، لايه برداري و چرب كردن را فراموش نكنيد . لب هاي خشك و پوسته پوسته شده هم جلوه بدي به لب هاتان مي دهد و هم باعث مي شود رژلب و مداد لب خوب روي لب هاتان اثر نكند پس همواره به فكر  سلامتي و نرمي لب هاي خود باشيد . هميشه سعی کنید به مقدار كافي آب بنوشيد و همچنين از نرم كننده ها براي نرمي لب هاي خود استفاده كنيد .

مداد لب لچیک

يكي از مواردي كه معمولا در توليد رژلب به كار مي رود سرب است . سرب براي سلامتي مضر است پس دقت داشته باشيد رژلبي كه مي خواهيد آن را خريداري كنيد از چنین مواد سمی تشکیل نشده باشد . مداد لب لچیک و رژلب لچیک هر دو مواد تشکیل دهنده سالم و طبیعی داشته و غیر اسیب رسان هستند .

لچيك براي توليد رژلب هاي خود از مواد ارگانیک استفاده مي كند همچنین ماندگاري خوبي که این محصولات دارند مي تواند گزينه مناسبي براي خريد شما باشد .

كساني كه به دنبال اين هستند تا لب هاي خود را حجيم تر نشان دهند بهتر است از رژلب هاي براق براي آرايش لب هاشان استفاده كنند و همينطور كساني كه به دنبال كوچكتر نشان دادن لب هاشان هستند رژلب هاي مات براي آن ها گزينه خوبي است .

بهترین رژ لب

همچنين بانواني كه لب هاي خشكي دارند بهتر است از رژلب هاي مات استفاده نكنند زيرا كه خشكي لب هاشان تشديد خواهد شد ، توصيه مي شود اين دسته از خانم ها از بهترین رژ لب هایی با خاصیت مرطوب کنندگی بهره بگیرند .

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *