لاک ناخن

لاک براق مدل Sweet toffe لچیک

یهترین لاک ناخن

کاربرد لاک برای همه کاملا مشخص است که یکی از ابزار های زیبایی که خانم ها از ان برای زیبایی دادن به ناخن هایشان استفاده می کنند لاک ناخن است با توجه به اهمیت این موضوع و نقش ان در زیبایی دست ها و استایل خانم ها باید بگوییم که محصولاتی مثل لاک ناخن با توجه به ترکیباتی که دارند می توانند که در صورت استفاده زیاد مضر باشند بهتر است تا در تعریف لاک ناخن بگوییم که لاک های که امروزه می بینیم در واقع نوعی ماده ای شیمیایی است که از آن برای زیبایی دادن به ناخن‌ های دست یا ناخن ‌های پا استفاده می ‌شود. بیشتر افراد از لاک ناخن در کنار زیبایی بخشی به دست تاها و ناخن ها به عنوان محافظ از لایه های رویه ناخن‌ ها نیز استفاده می کند که این روش در صورت استفاده مداوم می تواند که باعث اسیب و صدمه ناخن ها شود.

پیشنهاد ویژه خرید لاک ناخن لچیک با یک کلیک

یکی از محصولات بسیار مناسب و با کیفیت برند آلمانی لچیک که امروزه توانسته در کشور ما نیز محصولاتش را ارائه دهد و از استقبال بالایی نیز در این زمینه روبه رو شود لاک ناخن لچیک (بهترین لاک _ یهترین لاک ناخن ) است که این لاک با داشتن مواد طبیعی و خالص علاوه بر زیبایی دادن به ناخن ها می توانیم با توجه به ترکیبات آن بگوییم که هیچ آسیبی را به ناخن ها نیز وارد نمی کند. این برند با توجه به استقبالی که از محصولاتش در جای جای دنیا شده است توانسته است تا با تولید لوازم آرایشی جز قدرت های برتر این تولیدات باشد که یکی از محصولات بسیار متنوع این برند همان طور که گفتیم لاک های متنوع و خوش رنگ و خوش عطر آن می باشد.

با توجه به علاقه مندی خانم ها به لاک تمامی برند ها در تولیدات خود محصولاتی را که ارائه می دهند دارای نوع های مختلف و رنگ بندی های متنوعی می باشد که برند لچیک نیز در لاک‌های خود از رنگ بندی های متنوعی برای علاقه‌ مندان به لاک استفاده کرده است که این رنگ ها با انواع رنگ پوست ها هم خوانی دارند. یکی از بزرگ ترین مزیت های محصولات این برند آلمانی تولید آرایشی استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب در تولید لاک های خود می باشد که آسیب به ناخن را به کمترین حد خود در صورت استفاده می رساند زیرا باید بگوییم که از هیچ مواد مضری در فرمولاسیون این لاک ها استفاده نشده است؛ زیرا که در این برند آلمانی تمامی آزمایشات مربوط به سازگاری پوستی طبق آخرین استاندارد های ایالات متحده، اتحادیه اروپا و کشور ژاپن صورت گرفته است. این محصولات با داشتن تائیدیه در واقع به نوعی دارای استاندارد هستند پس بهترین لاک ها دارای تائیدیه و استاندارد می باشند که این محصولات نیز در میان آن ها است

معمولا با زیاد شدن برند ها و تنوع لاک ها انتخاب بی شک کار راحتی نخواهد بود اما در نظر گرفتن کیفیت و ایمنی ناخن در انتخاب نوع و رنگ لاک بسیار مهم و ضروری است. معمولا ویژگی های یک لاک خوب این است که هنگام برس کشیدن بر روی ناخن لاک به هیچ وجه پخش و یا بر روی سطح ناخن به شکل حباب نشود و اثری از رد برس در سطح ناخن بعد از خشک شدن نیز دیده نشود.

میزان غلظت لاک مهم ترین علت دیگری می باشد که باید بگوییم که نباید لاک خوب و با کیفیت این گونه باشد و هیچ گاه نباید یک لاک با کیفیت بعد از گذشت مدتی دچار تغییر رنگ یا تغییر حالت شود و تا تمام شدن باید همان رنگی را که در شیشه دیده می‌شود را به ناخن ها بدهد.

یکی از علت های موفقیت لچیک در ایران این است که شرکت تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی لچیک در واقع توانسته است تا موارد ذکر شده را بر روی محصولات خود رعایت کند.

یک لاک ناخن خوب همیشه برای متمایز بودن از سایر برند ها و نوع های خود می بایستی که دارای ویژگی های بسیار خاصی باشد که حفظ شفافیت و جلوه اصلی آن یکی از این موارد است لاک باید از زمان زدن به ناخن به مدت ۵ تا ۷ روز روی ناخن بماند و در این مدت هیچ اثری از ترک و پوسته پوسته شدن در آن دیده نشود.

پیشنهاد ویژه خرید لاک ناخن لچیک با یک کلیک

 

 

مهم ترین ویژگی های لاک براق لیچک مدل Sweet toffe

* معمولا در این نوع لاک از هیچ ماده مضر و سمی استفاده نشده است

* لاک براق لیچک مدل Sweet toffee دارای غلظت خیلی بالایی می باشد

* حفظ شفافیت و جلوه اصلی آن یکی از مزیت های عالی است

* پس از خشک شدن رنگ لاک هیچ تغییر رنگی را پیدا نمی کند

* دارای فرچه بسیار کار آمد و مخملی، نرم می باشد که برای یک لاک خوب بسیار لازم است

* لاک براق لیچک مدل Sweet toffe دارای مواد تقویت کننده ی ناخن می باشد

* لاک براق لچیک مدل Sweet toffe دارای مواد ضد پوسیدگی ناخن می باشد

* ماندگاری و دوام بالا بسیار بالایی را دارا می باشد

* این لاک دارای پوشش عالی و با کیفیتی بر روی ناخن می باشد

* لاک لچیک بر روی ناخن ها پس از خشک شدن اثر گذاری صاف و یک دستی را دارد و شما می توانید که در صورت لمس ناخن هیچ زبری را روی آن حس نکنید

* به راحتی و توسط لاک پاک کن این نوع لاک از روی ناخن زدوده و هیچ آسیبی را به ناخن هایتان وارد نمی کند.

* مایع داخلی بطری لاک بسیار مخملی و درخشان می باشد

* در این لاک از فرمولاسیون جدید که فاقد مواد مضر ناخن مثل ( تولوین، فرمالدهید ، کافور، دی بوتیل فتالات ) استفاده شده است

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *