لاک ناخن, لوازم آرایشی

لاک زدن بهتر است یا کاشت ناخن ؟

لاک ناخن جدید

باید بدانید همواره در رابطه با آرایش اجزای مختلف بدن و صورت تنها چیزی که اهمیت دارد کیفیت محصولات آرایشی و چگونگی به کارگیری آن هاست . یعنی به طور قطع نمی توان گفت که کدام ابزار آرایشی آسیب رسان است و کدام یک سالم و بی نقص ؟ یا حتی انجام اعمال مختلفی که برای زیبایی هر چه بیشتر انسان به انجام می رسد نیز در دسته بندی مخصوص خود می ‌تواند خوب یا بد تلقی شود . موضوع این است که چه فردی با چه نوع مهارتی آن را به انجام رسانده و در انجام آن از چه مواد آرایشی استفاده نموده . برای مثال لاک زدن و کاشت ناخن را برایتان مقایسه می‌کنیم ‌.

اگر بهترین لاک ناخن جدید جدید را تهیه کنید و مطمئن باشید که آسیبی برایتان به همراه نخواهد داشت ، قطعاً مشکلی برایتان پیش نمی‌آید . اما در مقابل نمی توان گفت که انجام کاشت ناخن به طور ۱۰۰% آسیب رسانده و بیماریزا میباشد . اگر برای چنین عملی از بهترین مواد اولیه و ترکیباتی سالم استفاده شود و انجام آن نیز در محیطی بهداشتی و با ابزار کاملا استریل شده به انجام برسد ، ممکن است سلامت ناخن هایتان بدون هیچ خطری حفظ شده و زیبایی آن ها نیز تامین گردد . لاک زدن نیز می‌تواند هم خوب باشد و هم بد … وقتی که می خواهید یک لاک مناسب را خریداری کنید اولین چیزی که به ذهنتان میرسد انتخاب رنگی متناسب با سلیقه یا پوششتان است . اگر چه رنگ لاکتان مسئله مهمیست که زیبایی ظاهری تان را چند برابر خواهد کرد ، اما موضوع اینجاست که بهترین لاک ناخن جدید با کیفیتی مطلوب را انتخاب کنید تا سلامت ناخن هایتان دچار اختلال نشود . پس قطعاً با مصرف بهترین لاک ناخن خوب هیچگونه عارضه یا مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد . اما در صورتی که بخواهید به وسیله یک لاک ناخن بی‌کیفیت به آرایش دست هایتان بپردازید باید بدانید که سادگی بهتر است از انجام این عمل توسط مواد آرایشی نامرغوب !!

اگر بخواهیم تفاوت عمده استفاده از بهترین لاک ناخن جدید و انجام کاشت ناخن با بهترین مواد را مقایسه کنیم ، باید بگوییم که کاشت ناخن به طور طولانی مدتی سطح ناخن های طبیعی ما را پوشانده و این موضوع اصلا با ویژگی های مورد پسند ناخن ها هماهنگ نمی باشد . به همین دلیل است که پس از مدتی زیبایی طبیعی ناخن دچار خطر می‌شود و ممکن است برای همیشه شفافیت ، زیبایی و سلامت خود را از دست بدهد . همچنین به دلیل آن که هنگام کاشت ناخن از سوهان برای نازک کردن سطح آن استفاده می شود ، آسیب پذیری ناخن ها افزایش پیدا کرده و در زمان کمتری از بین خواهد رفت . این در حالیست که بهره گیری از بهترین لاک ناخن جدید هیچ یک از مشکلات فوق را برایتان به همراه نخواهد داشت و انجام آن نیز بسیار ساده و کم هزینه است .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *