لاک ناخن, لوازم آرایشی

لاک ناخن ، لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

بهترین لاک ناخن

ناخن  یکی از مهمترین اجزای دست هر فردی می باشد که سلامت آن تاثیر بسزایی در سلامت فرد میگذارد .

در این میان خانم ها توجه ویژه ای به ناخن های دست خود دارند چرا که باعث زیبا تر شدن دست آنان می شود . از قدیم الایام ناخن خانم ها یکی از جلوه های زیبایی به حساب می امده که همین امر باعث حساسیت بیشتر خانم ها نسبت به ناخن هایشان شده است .

یکی از ابزار زیباتر جلوه دادن ناخن ها لاک ناخن میباشد که باعث جذابیت دست زنان می شود .

انتخاب بهترین لاک ناخن برای انگشتان  بسیار حائزاهمیت است  .

بهترین لاک ناخن لاکی است که به راحتی ازبین نرود، لب پر نشود و باعث زردی ناخن ها نشود .

رنگ لاک ناخن باید متناسب با رنگ پوست دست فرد باشد بهترین لاک ناخن برای دست های تیره لاک های رنگ روشن و شبرنگ است که دست را جوان تر و روشن تر نشان میدهد و بهترین لاک ناخن برای دست های روشن لاک های تیره رنگ می باشد .

لاک ناخن را معمولا با رنگ لباس ست میکنند تا  جلوه ی بیشتری داشته باشد .

در انتخاب بهترین لاک ناخن برای خود علاوه بر رنگ و ظاهر لاک باید به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید مثلا غلظت و فرچه ی لاک را بررسی کنید و سعی کنید جنس مرغوبی را برای خود خریداری فرمایید ، همچنین بعد از انتخاب بهترین لاک برای ناخن های خود توجه کنید که برای پاک کردن آن نیز از چه پد لاک پاک کنی استفاده میکنید چرا که پد های لاک پاک کن ها ممکن است کیفیت مناسبی نداشته باشند و باعث آسیب رسیدن به ناخن هایتان شود .

لاک ناخن

لاک ناخن

از زمان های گذشته تا کنون زنان به طرق مختلف سعی در زیبا تر کردن دست های خود با استفاده از آرایش ناخن می کردند ، برای مثال در گذشته های نچندان دور که لاکی وجود نداشت بهترین لاک ناخن جدید برای آنها حنا بود که با استفاده از آن ناخن های خود را رنگ دار میکردند ، و یا طرح هایی را بره روی دست و ناخن های خود نقاشی میکردند و آن را نماد زیبایی میدانستند  .

اما امروزه با آمدن لاک های متنوع به بازار کار خانم ها راحت تر شده و وسعت عمل بیشتری نیز برای زیبا کردن ناخن های خود دارند ، البته هم اکنون نیز بسیاری از خانم ها که در روستاها زندگی میکنند یا مسن تر هستند بهترین لاک ناخن را برای خود همان حنا می دانند و ازهمان استفاده میکنند .

برا ی خود و انگشتان خود احترام قائل شوید و بهترین لاک ناخن جدید را انتخاب کنید تا هم زیبا تر و هم سالم تر باشید .

لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *