لاک ناخن, لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید ، رنگ جذاب

لاک ناخن جدید

لاک ناخن ، رنگ های جذاب

شاید تنها وسیله آرایشی که حتی بدون احساس نیاز فقط به خاطر جذاب بودن رنگ ها و مدل های آن پشت ویترین ها می بینید و بی اختیار راغب به خرید آن می شوید لاک ناخن باشد .

اما دست نگه دارید ، خرید یک لاک ناخن جدید و خوش رنگ  اگر چه ممکن است هیجان انگیز باشد اما ویژگی های دیگری نیز در این زمینه باید مد نظر گرفته شود .

برای مثال زیبایی حاصل از رنگ لاک ناخن جدید شما که حتی مارک آن را هم نمی دانید شاید در لحظه احساس خوشایندی برایتان ایجاد کند اما اگر پس از مدتی شاهد یک بیماری پوستی باشید چه؟ اگر رشد ناخن هایتان کند شود یا شکنندگی آن ها افزایش یابد آن وقت چه باید کرد؟

آیا می توان هر شیشه رنگی کوچکی که زیبا و وسوسه کننده به نظر آمد را خریده و مصرف نمود؟ بی شک برای در امان ماندن از خطرات احتمالی یا پیشگیری از زرد شدن و کدر شدن ناخن ها باید یک محصول با کیفیت و درجه یک انتخاب شود . پس برند محصولی که انتخاب می کنید اهمیت زیادی دارد .

لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید لچیک همان وسیله ای است که می توان توسط آن در مدت زمان کوتاهی تمامی ناخن ها را رنگ کرد ، این در حالی است که برخی لاک های بی کیفیت وقت زیادی از ما تلف می کنند . حتی گاهی برای حاصل شدن رنگ مورد نظر مجبور هستیم چند بار لاک بزنیم ، لاک زدن چند لایه ای از خشک شدن سریع آرایش دست ها جلوگیری کرده و از طرفی نیز به سرعت دچار رنگ پریدگی می شود .

همه خانم ها آرایش های ماندگار را دوست دارند ، چه در رابطه با زیبایی چهره و چه در رابطه با آرایش دیگر اندام ها ، ناخن ها… نیز طبق همین قاعده باید آرایش با دوامی داشته باشند . لاک ناخن لچیک هم ماندگاری مطلوبی دارد و هم سهولت در پوشش دهی سطح ناخن را برایتان فراهم خواهد آورد . از طرفی با یک لایه رنگ مورد نظر برایتان حاصل خواهد شد .

اگر می خواهید جلوه خاص و زیبایی به دستانتان ببخشید ابتدا یک لاک ناخن جدید که کیفیت آن ثابت شده است و رنگ آن نیز مورد پسند است را انتخاب کنید . سپس لوازم و ابزار های مورد نیاز را در دسترسان قرار دهید . از یک لاک پاک کن برای پاک کردن آرایش قبلی استفاده کرده و از ناخن گیر برای کوتاه کردن ناخن ها ، همچنین حتما از یک سوهان برای یک دست و یک اندازه نمودن اندازه ناخن ها و فرم دهی به آن ها بهره بگیرید . سپس لاک بزنید و این زیبایی را با اوج برسانید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *