لاک ناخن, مطالب

لاک و انواع رنگ های خنثی

بهترین لاک ناخن

درباره لاک زدن و رنگی کردن ناخن ‌ها در مقاله های مختلف گفتیم که بهترین کار برای زیبایی بخشیدن به دست ها لاک زدن ناخن ها می باشد که برای همه ی خانم ها بسیار مهم و با اهمیت است زیرا این کار نه تنها باعث زیبایی‌ دست هایشان می‌شود؛ بلکه تاثیر زیادی را نیز بر روحیه خانم‌ها نیز می گذارد اما درباره لاک باید این نکته را یاد آور شویم که استفاده از هر رنگ لاکی برای همه مناسب نیست درباره انواع لاک ها باید بگوییم که تنوع زیادی درباره نوع لاک ها وجود دارد که در بین آن ها لاک ناخن مات، ژله ای و کروم بیشترین طرفدار را دارد بهتر است تا در مورد استفاده از لاک همیشه به دنبال بهترین کیفیت و بهترین برند های باشید که بیشتر مورد استفاده هستند این نکته را نیز نباید فراموش کنید که استفاده بیش از حد و مداوم از لاک ممکن است تا استحکام ناخن هایتان را کم کند و این امر باعث شکننده شدن ناخن هایتان شود.
اما ما در این مقاله قصد داریم تا درباره افرادی که علاقه ای به لاک های جیغ و یا اصلا استفاده از لاک ندارند بپردازیم شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که خانم هایی هستند که علاقه ای به استفاده از لاک ندارند این افراد بر عکس خانم هایی هستند که عاشق لاک با رنگ های متنوع هستند. با وجود این که آن دسته از خانم هایی که استفاده از لاک را دوست ندارند اما ما برای زیبایی بخشیدن به دست های آن ها بهترین لاک های که مخصوص این نوع سلایق است را معرفی خواهیم کرد.
رنگ لاک هایی که ما در این مقاله برایتان معرفی می کنیم رنگ ‌های خنثی هستند که این رنگ ها بهترین انتخاب برای رنگ لاک هستند که می‌توانند بر روی ناخن ها زیبا و برای استفاده در هر موقعیتی این رنگ لاک ها بسیار مناسب هستند.

لاک های رنگ خنثی عبارتند از:
* لاک رنگ بژ
* صورتی صدفی
* لاک هلویی
* خاکستری متوسط
* آبی روشن
* لاک بنفش کم رنگ
* سبز کم رنگ
* سفید صدفی

لاک رنگ بژ : در میان صد ها رنگ لاکی که وجود دارد می توان گفت که استفاده از رنگ ‌های بژ همیشه می تواند که یک انتخاب عالی برای افرادی که از لاک های جیغ و انواع دیگر لاک متنفر هستند باشد زیرا این رنگ با توجه به خنثی بودنش هم بسیار محو و کم رنگ است و هم که با هر تیپ و لباسی هم ست می شود و از آن جایی که بسیار این لاک کم رنگ و محو است کسی متوجه لاک داشتن افراد نمی شوند. لاک رنگ بژ با هر رنگ پوستی سازگاری دارد و می‌توانید که از انواع ساده و بدون اکلیل استفاده کنید که سطح ناخن را پوشش دهد. پس این افراد می توانند با انتخاب بدون ریسک‌ این رنگ لاک انگشتان خود را کشیده‌ تر و زیباتر کنند.
صورتی صدفی : این نوع رنگ لاک که در خانواده رنگ‌ های طبیعی پوست قرار دارد و یکی دیگر از رنگ‌ های محبوب است. با استفاده از این لاک ناخن ها حالت بسیار طبیعی دارند و لاک صدفی علاوه بر حفظ حالت طبیعی، سطح ناخن را نیز صاف و براق و زیبا می‌ کند. این رنگ لاک دارای انواع ساده و اکلیلی است که بهتر است تا برای مشخص نشدن لاک از نوع غیر اکلیلی بهتر است تا استفاده کنید تا ناخن ‌هایی یک دست و طبیعی داشته باشید.
رنگ هلویی : یکی از رنگ های خنثی لاک رنگ هلویی است که این رنگ لاک با توجه به نزدیک بودن به رنگ طبیعی پوست برای افرادی که از رنگ های پر استفاده نمی کنند بهتر است. این رنگ لاک به سطح ناخن زیبایی خاصی را می بخشد و خانم ها به راحتی می ‌توانند از این رنگ لاک استفاده کنند بدون آن که مشخص شود لاک استفاده کرده اند.
رنگ خاکستری : این رنگ لاک مناسب‌ ترین رنگ برای افرادی است که نمی‌ خواهند از لاک رنگی استفاده کنند در واقع خاکستری رنگی است که همیشه می ‌توانید از آن برای مواقعی که رنگی خاص را مد نظر و به رنگ ‌های جیغ و پر نیز علاقه ندارید می ‌توانید که از این رنگ خاکستری ملایم بدون جلب توجه استفاده کنید و ناخن های بسیار صافی را داشته باشید.

آبی روشن مایل خاکستری : یکی از ایده ال ترین انتخاب ها برای خانم هایی که از رنگ های لاک پر بدشان می آید استفاده از بهترین لاک  ( بهترین لاک ناخن ) خنثی و این طیف رنگ یعنی خاکستری است که برای افرادی که پوست سرد دارند نیز این نوع رنگ لاک بسیار مناسب است؛ زیرا که این طیف رنگ زیبایی خاصی برای دستان شما به وجود می ‌آورد و مهم تر این که ابی روشن مایل خاکستری با همه رنگ‌ های لباس هم همخوانی دارد و می توانید تا بدون جلب توجه این نوع رنگ را با لباس هایتان ست کنید.
رنگ بنفش خیلی روشن : طرفداران رنگ های روشن و سرد خنثی افرادی هستند که می ‌خواهند از لاک با پوشش کامل استفاده کنند اما لاک ناخن های آن ها زیاد مشخص نباشد این افراد رنگ‌ های روشن و سرد خنثی را به هر نوع لاکی که وجود دارد ترجیح می ‌دهند.
سبز نعنایی : این رنگ لاک از رنگ ‌های خنثی است که در عین خوش رنگی بسیار کم رنگ و نا مشخص است و چندان روشن نیست؛ و بیشتر خانم هایی که به طیف سبز علاقه دارند می ‌توانند بدون هیچ جلب توجهی از این رنگ لاک زیبا استفاده کنند.
سفید صدفی : تنوع رنگی لاک صدفی بسیار است و انواع گوناگونی دارد مثل لاک براق ، آینه‌ای، اکلیلی ، مات و . . . که در صورت ترکیب این نوع رنگ ها با رنگ ‌های دیگر ناخن هایتان زیبایی خیره کننده‌ ای را پیدا می کند. از لاک‌ های صدفی به تنهایی نیز می توان استفاده کرد که بسیار ناخن ها را صاف و زیبا نشان می دهد.

لاک ناخن لچیک ( لاک لچیک )

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “لاک و انواع رنگ های خنثی

  1. شهلا گفت:

    لاک لچیک رنگ های خیلی قشنگی داره من ازش راضیم میتونم بگم بهترین لاک ناخن

  2. الناز گفت:

    لاک صورتی لچیک رو استفاده کردم خیلی قشنگ با این که رنگ پلیس احتیاج نیس چند بار بکشم بهترین لاک ناخن که استفاده کردم

  3. غزل گفت:

    من یه هفته لاک لچیک داشتم اصلا پاک نشد خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *