خط چشم لچیک, مداد چشم

لوازم مختلف برای آرایش چشم

مداد چشم ضد حساسیت

زمانی که با لوازم آرایشی کار میکنید و قصد زیباسازی چهره خود را دارید از لوازم گوناگونی بهره گرفته می شود که یکی از دشوارترین آن ها خط چشم است.

برای آرایش چشم و هرچه بهتر دیده شدن آن لوازم آرایشی گوناگونی وجود دارد که استفاده از تمامی آن ها به طور همزمان می تواند مطلوب ترین نتیجه و کامل ترین آرایش را برای چشم های ما به همراه داشته باشد. استفاده از خط چشم نیز امری ضروری است در صورتی که میخواهید چشمانتان به طور حرفه ای آرایش شده و فرم مشخصی را به خود بگیرند باید از خط چشم استفاده کنید. کار با خط چشم های مایع کار چندان آسانی نیست اما باید بدانید که انجام این کار به درست ترین نحو ممکن نیز غیر ممکن نمی باشد و با کمی تمرین می توانید مهارت لازم در این زمینه را کسب کنید از آن جایی که چشم ها نقش بسیار پررنگی در زیبایی چهره دارند هر خانمی باید بتواند آرایش مناسب را بر روی آن پیاده سازی کند. ترفندهای مختلفی برای کشیدن خط چشم وجود دارد با مطالعه این مقاله می توانید تعدادی از آنها را بیاموزید و پیاده سازی کنید. دقت داشته باشید که باید مهارت کافی در این زمینه را کسب کرده تا بتوانید در مواقع لازم به پیاده‌سازی آن بپردازید. پس در زمان آزاد خود چندین بار این کار را انجام دهید تا مطلوب ترین نتیجه را به دست بیاورید. در این راه باید از دو پارامتر مهم پیروی کنید یکی استفاده از لوازم آرایشی مرغوب که شامل بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم می باشد و دیگری به کار بردن راه هایی که آرایش چشم تان را به مناسب ترین شکل ممکن انجام دهد . برای این کار ابتدا باید فرم چشم هایتان را مشخص کنید و علاوه بر آن خط چشم مناسب برای آن را نیز پیدا نمایید سپس به وسیله بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم به پیاده سازی آن پرداخته و زیبایی را به چشمان خود هدیه دهید.

برای شروع کشیدن یک خط چشم مناسب بهتر است حوصله و تمرکز کافی را به خرج دهید مطمئن باشید که لرزش دستانتان کار شما را خراب نخواهد کرد. پس بهتر است دستانتان را بر روی مکانی ثابت مانند یک میز قرار دهید و آینه ای در جلوی صورت تان قرار دهید. روش های زیادی برای افزایش تمرکز در آن زمان وجود دارد. شاید برایتان جالب می آید که جمع کردن انگشتان پا میتواند از لرزش دست ها جلوگیری کرده و تمرکز بیشتری را به شما وارد کند. همچنین می توانید برای جلوگیری از لرزش چشم ها دهانتان را کمی باز نگاه دارید به این ترتیب عضلات صورت کشیده شده و با انقباض آنها چشم ها در حالت ثابت تری قرار خواهند گرفت. هنگام کار با خط چشم مایع ممکن است کمی آن را کج و کله بکشید برای آنکه به راحتی بتوانید به پاک کردن آن بپردازید بهتر است یک گوش پاک کن کنارتان باشد تا در صورتی که خطی را اشتباه کشیدید سریع اقدام به پاک کردن آن کرده و مجددا تلاش نمایید. در صورتی که زمان زیادی از اشتباه شما بگذرد ممکن است مایع خط چشم خشک شود به همین ترتیب پاک کردن آن کمی دشوارتر است اما به راحتی می توانید با استفاده از یک گوش پاک کن آغشته شده به یک کرم مرطوب کننده کارتان را به انجام برسانید.

خط چشم های گربه ای و کشیده امروز طرفداران زیادی دارد اگر تمایل به استفاده از چنین مدلی داشته ولی این کار برایتان کمی سخت است می‌توانید به وسیله‌ی بهترین مداد چشم اقدام به نقطه گذاری بر پشت پلک تان کنید. به این صورت که مسیر دلخواه را با استفاده از نقطه مشخص کرده و سپس به وسیله یک خط چشم مایع نقاط را به یکدیگر وصل کنید. به این ترتیب میتوانید دنبال خط چشمتان را تا جایی که دوست دارید ادامه داده و فرم دلخواه را بر روی چشمانتان پیاده سازی کنید.

یکی دیگر از راه هایی که بتوانید با استفاده از آن جذابیت و گیرایی چشمانتان را افزایش دهید استفاده از چند وسیله آرایشی ساده اما کارآمد است. برای این کار بهتر است ابتدا به کشیدن خط چشم در مناسب ترین حالت پرداخته و سپس با استفاده از فرمژه حالت دهی به مژه هایتان را انجام دهید. پس از آن به وسیله یک مداد چشم ضد حساسیت لبه داخلی بالایی چشم تان را سیاه کرده و پس از آن ریمل بزنید هماهنگ کردن آرایش مژه و کشیدن خط چشم نتیجه بسیار مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت پس بهتر است از هر دو وسیله آرایشی به طور همزمان استفاده کنید. به علاوه سیاه کردن لبه داخلی چشم به پرپشت تر دیده شدن مژه های شما کمک می کند البته افرادی که چشمان ریزی دارند بهتر است تنها لبه بالای چشمشان را آرایش کنند اما در صورتی که چشمان درشتی دارید می‌توانید هر دو لبه بالا و پایین پلک تان را سیاه کرده و مطمئن باشید که نتیجه کارتان زیبا خواهد شد.

در صورتی که راه های کشیدن ۱ خط چشم مناسب را بیاموزید بازهم استفاده از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم از نیازهای شما محسوب می‌شود پس در انتخاب مناسب ترین نوع آن کوتاهی نکرده و سعی کنید همواره از مواد آرایشی با کیفیت بهره بگیرید.

بهترین خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *