ریمل

ریمل ها از محبوب ترین ابزار های آرایشی هستند که در میان خانم ها نیز بسیار محبوب بوده و همواره مورد استقبال قرار داشته اند . ریمل ها از مهمترین ابزار های آرایشی برای بانوان محسوب می‌شوند که جذابیت چشم ها را افزایش داده و باعث زیبایی هر چه بیشتر چهره می شوند . ریمل ریشه فرانسوی دارد و از این کشور به ایران آمده است اما از گذشته تاکنون ابزاری مشابه ریمل ها در بین افراد مورد استفاده قرار می گرفته است ، اما امروزه شکل ابزارهای آرایشی به گونه متفاوتی تغییر کرده است و لوازم آرایشی متنوع به بازار آمده اند . ریمل ها نیز جز همین دسته بوده و در انواع مدل ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند . با خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب می‌توان زیبایی بسیار زیادی را برای چشم ها ایجاد کرد . بهترین رنگ برای آرایش مژه ها رنگ مشکی بوده و دیگر رنگ ها نمی توانند زیبایی طبیعی چهره را حفظ کنند . اگر بتوانیم بهترین ریمل حجم دهنده را تهیه کنیم می توانیم به وسیله آن چشمان درشتی را برای خود آرایش کنیم . با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده مژه های بلندتر ، مشکی تر و پرپشت تر دیده خواهند شد . افرادی که مژه های کوتاه یا نازک دارند می توانند توسط بهترین ریمل حجم دهنده کاری کند که زیبایی چشمانشان بیشتر از همیشه به رخ کشیده شود . ریمل ها در چند نوع مختلف مانند مایع ، جامد و قالبی وجود دارند که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند و مرسوم ترین آن ها ریمل مایع است که توسط یک فرجه قابل کنترل است گ تفاوت میان انواع ریمل های مایع به وسیله فرچه آن ها تفکیک می شود . یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده هر یک فرچه متفاوتی دارند . ریمل لچیک بهترین ریمل حجم دهنده ای است که فرچه استاندارد آن می‌تواند باعث حجم گرفتن هر چه بیشتر مژه ها و افزایش طول آن ها شود .

ریمل های فر کننده باعث می شوند تا مژه ها حالت پیچیده به خود بگیرند و رو به بالا تمایل پیدا کنند . ریمل های حجم دهنده مژه ها را پرپشت نشان داده و ریمل های بلند کننده طول مژه ها را افزایش می دهند . بعضی از ریمل ها نیز فرچه های شانه ای دارند که مخصوص افرادی است که مژه های زخیمی دارند و فقط احتیاج دارند که مژه هایشان کمی بلند تر جلوه کند .

فرچه های باریک ؛ عمومی ترین نوع ریمل است که برای تمام افراد مورد استفاده قرار میگیرد و دست کم هر خانم یک عدد از ان را در منزل خود دارد .

امروزه ریمل ها رنگ های مختلفی نیز دارند و برای زیباتر جلوه دادن مژه ها می توان از رنگ های مختلفی استفاده نمود ، اما باید بدانید که برای طویل  و پرحجم تر دیده شدن مژه ها بهتر است از رنگ سیاه استفاده کنید ، دیگر رنگ ها چهره شما را نا مناسب نشان خواهند داد .

ریمل های حجم دهنده از گذشته تا کنون بسیار کاربردی و پرفروش می باشند و خانم ها هیچگاه آن را از سبد آرایشی خود حذف نمیکنند ازاین رو افراد متعددی بفکر تولید این محصول آرایشی افتادند که باعث تعدد زیاد این محصول ارایشی در بازار و سردرگمی خانم ها در انتخاب ریمل مناسب چشم خود شده است ، به همین دلیل دقت و انتخاب یک ریمل حجم دهنده ی مناسب در بین این حجم از تنوع بسیار حائز اهمیت است چرا که چشم یک عضو اساسی و مهم بدن است که بسیار حساس و آسیب پذیر است و عدم دقت در انتخاب یک ریمل حجم دهنده و بلندکننده _ ریمل لچیک مناسب میتواند خطرات و اسیب های جدی ای را برای چشمان ما به بار آورد ، از آنجا که چشم ها عضو حساسی هستند لوازم ارایش که برای انها نیز استفاده میکنیم بسیار حساس وکاملا خصوصی می باشد بنابر این سعی کنید ریمل چشمتان را به فرد دیگری ندهید و یا ریمل چشم دیگران را نیز به قرض از آنها نگرفته و استفاده ننمایید چرا که بااین کار به راحتی عفونت های چشمی  و انواع ویروس و میکروب از شخصی به شخص دیگر منتقل میشود و ممکن است باعث خارش ، سوزش و یا قرمزی چشمان شما شود ،نکته قابل تامل دیگر این است که عمر مفید هر ریمل به طور متوسط سه الی چهار ماه می باشد و نباید ریمل ها را به مدت طولانی نگه داشت به امید اینکه مدت زمان بیشتری بتوان از آن استفاده نمود و کمتر هزینه کرد ، تاریخ انقصای این محصول نیز بسیار مهم و حیاتی است که میتواند سلامت چشم مارا حفظ و یا دچار مخاطره کند .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

برا حجیم و پر تر شدن مژه ها بهتر است قبل از استفاده از ریمل با فرمژه کمی مژها را حالت داد و بعد یک ریمل حجم دهنده ی مناسب را به روی مژه های خود کشید وبه این صورت چشم هارا درشت تر و مژه ها را بلند تر نشان داد .

ریمل ها در دو نوع معمولی و ضد آب وجود دارند . برخی از افراد فکر می‌کنند که ریمل‌های ضدآب گزینه بسیار مناسبی برای آرایش مژه ها هستند و ضد آب بودن ویژگی بسیار منحصر به فردی محسوب می شود ، این در حالی است که ریمل های ضد آب باعث ریزش مژه ها شده و اجازه نمی‌دهند که مژه تنفس طبیعی خود را به انجام برساند . برای برخی از مواد آرایشی ضد آب بودن ویژگی مثبتی محسوب می‌شود اما در رابطه با ریمل ها این ویژگی کاملا آسیب رسان بوده و می تواند برایتان مضرات زیادی را به همراه داشته باشد .

بهترین ریمل

 

امتیاز / ۵٫