لاک ناخن, لوازم آرایشی

مانیکور لاک ناخن جدید

لاک ناخن جدید

مانیکور کردن به معنای رفع عیب های موجود بر روی ناخن های دست و فرم دهی به آن ها به روشی است که بتواند به زیبایی هرچه بیشتر آن بیافزایند . در اکثر آرایشگاه ها این عمل انجام می شود و می ‌تواند به هرچه بهتر دیده شدن دست ها کمک کند ، اما به راحتی در خانه نیز می توانید با تهیه چند ابزار ساده چنین عملی را بر روی ناخن های خودتان پیاده سازی کنید . مانیکور کردن در خانه بسیار خلاصه تر از انجام آن در سالن های آرایشی می باشد اما اگر بتوانید یک سوهان تیز و مناسب و همچنین بهترین لاک ناخن جدید با رنگ دلخواه را تهیه کنید ، انجام این کار آنچنان دشوار نخواهد بود . ابزار دیگری وجود دارد که برای جدا کردن پوست های اضافی اطراف ناخن به کار می رود این گزینه نیز برای انجام یک مانیکور ساده نیاز است .

ابتدا بهتر است سطح ناخن هایتان را بطور کامل پاک کنید . به طوری که عاری از هیچ گونه آرایش قبلی یا چربی باشد . سپس با استفاده از سوهان فرم مناسب را بر روی ناخن هایتان ایجاد کنید . برخی از افراد دوست دارند ناخن های شان قالب مربعی داشته باشد و برخی دیگر  هلالی و گرد را ترجیح می‌دهند . عده‌ای نیز دوست دارند ناخن هایشان نوک تیز و مثلثی باشد . به هر حال به راحتی با استفاده از سوهان ناخن می توان فرم دلخواه را پیاده سازی نمود . دقت داشته باشید که سوهان کشیدن را در یک جهت انجام دهید تا ناخن هایتان سطح صافی به خود بگیرند .

با استفاده از ابزار جداکننده پوست ناخن می توان پوست های اضافی اطراف آن را جدا کرد ، البته به دلیل اهمیت ویژه ای که این ناحیه از ناخن دارد نباید بیش از اندازه آن را کوتاه کرد . این پوست ها باعث میشوند تا آلودگی وارد بافت اصلی ناخن نشود ‌. پس بهتر است تنها در حد مرتب سازی آن را کوتاه کرده و تنها قسمت هایی که بر روی ناخن روشن نمودند را جدا کنید . پس از آن با استفاده از بهترین لاک ناخن جدید و رنگی ملایم می توانید سطح ناخن هایتان را بپوشانید . استفاده از برق ناخن نیز در این زمینه مطلوب میباشد .

فرنچ کردن نیز یکی از پرطرفدارترین طرح‌هایی است که می توان بر روی ناخن پیاده سازی نمود . در این زمینه نیز باید از بهترین لاک ناخن جدید که رنگ سفید داشته باشد بهره بگیرید . ابتدا حلال سر ناخن سفید شده و سپس با استفاده از برق ناخن باید تمامی سطح خارجی آن را پوشاند . این طرح ساده همواره طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را دارند ‌.

آرایش ناخن ها با استفاده از یک لاک زیبا به راحتی میسر است اما خرید بهترین لاک ناخن جدید گزینه ای است که حتماً باید به آن دقت کنید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *