مداد ابرو

مداد ابرو، ابرو های زیبا

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو، ابرو های زیبا

برای داشتن ابروهای زیبا و خوش فرم می توان از مداد ابرو بهره گرفت که بهترین راه انجام آرایشی  طبیعی و  غیر آسیب رسان است. البته به شرط آن که بهترین مداد ابرو را تهیه کرده و حتماً نسبت به کیفیت محصول آرایشی خود اطمینان داشته باشید . زیبا سازی و فرم دهی ابروها با استفاده از یک مداد ابرو مارک خوب می تواند حالت چهره و زیبایی تان را چندین برابر کند. امروزه لوازم آرایشی متعدد و متنوعی برای آرایش ابروها تهیه و روانه بازار شده است، که می توان از بین آن ها به سایه ابرو، ژل ابرو، ریمل ابرو و مداد ابرو اشاره کرد. می توان گفت از بین محصولات گفته‌ شده در حال حاضر خریداری بهترین مداد ابرو در همه جا برای طراحی موقت ابروها پیشنهاد می شود.

شما عزیزان می توانید با استفاده از مداد ابرو لچیک، ابروهایتان را به زیباترین حالت ممکن فرم دهید و نهایت لذت را از چهره و فرم ابرویتان ببرید. در ادامه مطلب ویژگی ها و خصوصیات مداد ابرو لچیک را به شما توضیح خواهیم داد تا متوجه شوید که چرا این وسیله آرایشی جزء بهترین مداد ابروهای موجود در مارکت آرایشی به حساب می آید . در واقع این محصول هم به سلامت ابرو هایتان انجامیده و هم جلوه بخش آن ها خواهد بود .

بهتر است دلیل خالی شدن بخش های ابرویتان و نازک شدن آن ها را بدانید تا با کنار گذاشتن عادت ‌های رایج وغلطی که باعث بروز این مشکل شده است، همچنین آرایش ابروهایتان توسط مداد ابرو لچیک زیبایی تان را چندین برابر کنید.

دلایل ریزش موهای ابرو :

  • مصرف داروها و قرص ها : قطعا برای شما محرز است که استفاده از قرص و دارو بدون عوارض نمی‌ باشد و هر قرصی که به هر دلیلی مصرف می کنید عوارضی مخرب را روی بدن تان به جا خواهد گذاشت. توصیه ما به شما عزیزان این است که از مصرف خود سرانه آنتی‌ بیوتیک ‌ها خودداری کنید و در صورتی که قرص های دیگری را نیز بدون تجویز پزشک استفاده می کنید کنار بگذارید. اگر از بین قرص ها و داروهایی که پزشک معالج تان برای شما تجویز کرده است داروی است که باعث ریزش موهای ابرویتان می گردد بهتر است این مسئله را با پزشک تان در میان بگذارید و از او بخواهید که در صورت امکان یا مصرف قرص تان را قطع کند و یا دوز آن ها را پایین بیاورد. در اصل بهتر است از دیگر عوارضی که قرص ها روی بدن تان باقی می‌ گذارند نیز چشم پوشی نکنید و پیگیر عوارض آن ها باشید. پس از رعایت علت گفته شده خودتان نیز متوجه خواهید شد که تا چه اندازه به زیبایی ابروهایتان کمک کرده و از ریزش آن ها جلوگیری کرده اید.
  • کم کاری یا پر کاری تیروئید : شاید برای کسانی ‌که ‌این موضوع را نمی دانند جالب باشد که تیروئید در بدن مسئول انتقال اکسیژن است و در صورتی که دچار کم کاری یا پرکاری شود، اختلالات زیادی را در بدن به وجود خواهد آورد. یکی از مشکلاتی که اختلال در تیروئید می ‌تواند در بدن ایجاد کند، ریزش موهای سر و ابرو است. کم کاری یا پرکاری تیروئید باعث خشک شدن پوست می گردد و همین عامل باعث خواهد شد تا چربی مورد نیاز پوست ابرو و سر از بین رفته و ریزش موهای ابرو و سر بیش تر از حالت طبیعی اتفاق بیوفتد. در صورتی که ریزش موهای سر و ابروهایتان را غیرعادی احساس کردید بهتر است آزمایش تیروئید بدهید تا مشکل احتمالی به وجود آمده در آن را برطرف کرده و زیبایی چهره تان را بازگردانید.
  • کمبود‌ ویتامین ها در بدن: کمبود ویتامین های مختلف در بدن باعث بروز بسیاری از بیماری ها می گردد. یکی از عوامل ریزش موهای ابرو، کمبود ویتامین است. بهتر است با مصرف میوه ها و سبزیجات ویتامین مورد نظر بدن تان را تامین کنید و تغذیه مناسب را در برنامه روزانه تان قرار دهید تا ویتامین ها به موقع به بدن تان برسد و کمبودی در بدن تان احساس نشود. رعایت کردن این نکته می توانید علاوه بر زیبا سازی ابرو ها و تقویت آن ها، سبب شود تا بدنی قوی و سالم نیز داشته باشید.
  • خارش کف پوست ابروها : شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که کف سر و پوست ابروهایتان به شدت دچار خارش شده است. توصیه ما به شما این است که به جای خاراندن قسمت هایی که شما را اذیت می کند، ابروها و سرتان را با آب ولرم شستشو دهید. همین کار باعث خواهد شد تا این مشکل برطرف شود. خاراندن کف سر و پوست ابروها باعث خواهد شد تا ریشه موهایتان ضعیف شده و همین عامل یکی از دلایلی است که ریزش موهای ابرو و سر را بیش از پیش خواهد کرد. با کنار گذاشتن همین عادت اشتباه به راحتی می توانید یکی از عمده دلایل ریزش موهای ابرو و سرتان را برطرف کنید.

در کنار جلوگیری کردن از ریزش موهای ابرویتان به راحتی می توانید با استفاده از مداد ابرو لچیک ابرو هایتان را به حالت و فرمی که دوست دارید در آورید. خصوصیات مداد ابرو لچیک نسبت به دیگر لوازم آرایشی موجود در بازار که سبب متمایز شدن آن شده است: ضد تعریق بودن، دوام و ماندگاری فوق العاده، پوشش دهی عالی، قیمت مناسب، تقویت موهای ابرو، خوش حالت کردن ابروها، تهیه شده از مواد مغذی است. آرایش و زیبا سازی ابرو ها با استفاده از مداد ابرو لچیک باعث خواهد شد تا آرایش آن ها طبیعی و عادی به نظر برسد.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *