مداد ابرو

مداد ابرو ، آرایش کم خرج

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو ، آرایش کم خرج

آیا شما نیز به دنبال راهکاری کم خرج برای جذاب شدن هستید؟ تا از زیبایی چهره تان لذت بیشتری ببرید؟ با ما همراه باشید تا بتوانید با کم ترین تخصص در ارتباط با آرایش چهره و همچنین هزینه خیلی کم به نتیجه دلخواه تان برسید.

داشتن ابروهایی پر پشت و پهن به شما در داشتن چهره ای جذاب و چشم هایی گیرا بسیار کمک می کند‌. امروزه با تولید و عرضه لوازم آرایشی مختلفی مانند مداد ابرو شما می توانید به راحتی و با کم ترین هزینه به ابروهایی خوش فرم و زیبا دست یابید. طراحی ابروها با بهترین مداد ابرو می تواند نتیجه کارتان را بهتر و طبیعی تر نشان دهد.

انتخاب کردن یک مداد ابرو مارک خوب باعث می شود که سرعت کارتان بهتر شود و شما بدون رفتن به آرایشگاه، بتوانید طراحی خوب و موقتی را با رعایت چند نکته اساسی روی ابروهایتان انجام دهید. با بهره گرفتن از بهترین مداد ابرو می توانید قمست های خالی ابروهایتان را به شکلی طبیعی پر کنید و با عوض کردن مدل ابروهایتان، آن ها را پهن و پر پشت جلوه دهید تا از شر ابروهای نازک و خالی راحت شوید.

مداد ابرو لچیک محصولی خاص برای شما عزیزانی است که به دنبال راهی برای جلوه دادن به ابروهایتان هستید. با حالت دادن ابروهایتان با استفاده مداد ابرو لچیک از ریزش تارهای مو ابروهایتان جلوگیری کنید. راز داشتن یک چهره خاص، استفاده کردن از لوازم آرایشی استاندارد است. مداد ابرو لچیک، طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است و دارای طیف رنگی ایده آل است، پوششی عالی روی ابروهایتان ایجاد می کند و باعث می شود که حالت و فرم ابروهایتان طبیعی و خوش فرم دیده شود.

یکی از نکاتی که بهتر است در زمان خریداری مداد ابرو لچیک به آن بسیار توجه کنید تا زیبایی تان دو چندان شود، انتخاب رنگی مناسب برای ابروها و چهره تان است. اگر شما به اشتباه رنگی تیره را برای ابروهایتان انتخاب کنید، شکل ابروهایتان از حالت طبیعی خارج خواهد شد و ابروهایی غیر عادی خواهید داشت.

حال اگر رنگ ابروهایتان بیش از اندازه روشن شود نه تنها هیچ کمکی به زیبایی ابروها و چهره تان نخواهد کرد بلکه صورت تان شکلی بی روح به خود خواهد گرفت. پس بهتر است به فرم ابروها و چهره تان توجه کنید و رنگی مطابق با ته رنگ پوست، مو و ابروهایتان برای مداد ابرویتان انتخاب کنید. درست ترین انتخاب این است که رنگ مداد ابرو مورد نظرتان یک یا دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد تا هم بر روی ابروهایتان بهتر و طبیعی تر دیده شود و هم خودش را زیباتر نشان دهد.

پس از انتخاب مداد ابرو لچیک با رنگی متناسب با ویژگی های صورت تان، بهتر است که نوک مداد ابرو را تراش کنید و با نوک انگشت تان به آن ضربه بزنید تا نرم و صاف شود، با این کار خط بالایی و پایینی ابرو خوب و صاف کشیده خواهد شد. تمیزی کار در آرایش، زیبایی چهره تان را دو چندان خواهد کرد.

کادر و قاب ابروهایتان را بکشید تا بتوانید درون خطوط ابروهایتان را رنگ کنید  و از خط طبیعی موجود خارج نشوید، البته این قاب باید کاملا کمرنگ و غیر مشخص باشد . در صورتی که این کار را انجام ندهید طراحی ابروهایتان نا مرتب و بی نظم خواهد شد. سپس با استفاده از موچین موهای اضافه ابروهایتان را بردارید تا کارتان تمیز تر شود.

با استفاده از برسی که روی درب مداد ابرو لچیک است، موهای ابروهایتان را در جهت بالا شانه کنید تا قسمت های خالی ابروهایتان بهتر و دقیق تر دیده شود . سپس مداد ابرو را در دست تان شل و کنترل شده نگه دارید تا طراحی کمرنگی صورت گرفته و حالت ابروهایتان طبیعی و یک دست دیده شود. در صورتی که مداد ابرو را محکم و سفت در دست تان نگه دارید ضرباتی سفت و محکم روی پوست ابروها کشیده خواهد شد که باعث تیرگی بیش از اندازه ابروهایتان می شود در نتیجه طراحی با آرایش باقی صورت تان ناسازگار خواهد شد و چهره تان را غیر طبیعی و زشت جلوه خواهد کرد .

 مداد ابرو را در برابر ابروهایتان به سمت پایین نگه دارید و گوشه های بالایی و انتهایی ابروهایتان را به صورت محو طراحی کنید. کمان بالایی ابرو کم پشت تر و خالی تر است، بهتر است این قسمت از ابروهایتان را محو تر از بخش های دیگر ابرو، آرایش کنید تا ابروهایتان حالتی غیر طبیعی پیدا نکنند. پس ازانجام کارهای گفته شده می توانید برای باقی نماندن قسمت های خالی، دوباره تارهای ابرو را با برس به سمت بالا شانه کنید تا قسمت های باقی مانده را با استفاده از مداد ابرو پر کنید. بهتر است مداد ابرو را به شکل تارهای مو روی ابروهایتان بکشید تا طراحی تان عادی و طبیعی انجام شود. سپس تمامی خطوطی که کشیده اید را کمی محو کنید تا جلوه کارتان بیشتر شود و خودش را بهتر نشان دهد.

با استفاده از مداد ابرو لچیک، می توانید ظاهری یک دست و یک نواخت داشته باشید. این مداد ابرو مارک خوب هیچ حساسیتی به چشم هایتان نمی دهد و با قیمت مناسبی که دارد توانسته است در لیست بهترین مداد ابرو ها در مارکت ایرانی قرار بگیرد. سر برس دار، ماندگاری بالا، خوش حالت کردن ابروها، ضد آب بودن و … از دیگر خصوصیات مداد ابرو لچیک است که با استفاده از آن می توانید از زیبایی ابروها، چشم ها و چهره تان نهایت لذت را ببرید.

در سایت لچیک مداد ابرو بادوام و کلاسیک این مجموعه قابل خرید هستند .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *