لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو خوب مناسب آرایش

مداد ابرو

 

رسیدگی  به صورت و زیبایی چهره باعث بالا رفتن اعتماد به نفس هر شخص می شود، در نظر داشته باشید که توجه به آرایش تمام اجزای صورت باعث می شود تا چهره تان عالی دیده شود. با شناختن ویژگی های چهره تان می توانید بهترین آرایش را روی آن پیاده کنید و جذابیت چهره تان را افزایش دهید . بدون تردید با گذاشتن وقت و انجام ترفند هایی ساده می ‌توانید صورت تان را به ایده آل ترین حالت خود در آورید. تولید و عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی نظیره مداد ابرو ، ریمل، رژ لب و غیره گواه این است که بانوان برای زیبایی و سلامتی چهره‌ شان اهمیت قائل اند و برای حفظ زیبایی شان تلاش می‌کند، پس بهتر است با شناختن لوازم آرایشی و یاد گرفتن عملکرد آن ، به چهره تان جلوه دهید.

آرایش و رسیدگی به هر یک از اعضای صورت به تنهایی می توانند تاثیر زیادی در چهره تان داشته باشند ، با کمک گرفتن از ابزارهای آرایشی می توانید بهترین حالت را در ظاهرتان شاهد باشید .

به طور مثال فرم و حالت ابرو ها تاثیر زیادی در نمایش حالت چهره و حالت چشم هایتان دارد. در نظر داشته باشید که همه دارای ابروهای زیبایی نیستند اما دوست دارند با دادن تغییرات در حالت و فرم آن ها ( نازک کردن ابروها، پهن کردن و پر کردن قسمت های خالی ابرو و … ) آن ها را به شکل دلخواهشان در آورند. بهترین و راحت ترین روش برای رسیدن به این مقصود بهره گرفتن از یک مداد ابرو مارک خوب استاندارد است.

با استفاده از بهترین مداد ابرو می‌ توانید فرم ابرو هایتان را تغییر دهید و قسمت های خالی آن را پر کنید، بدون اینکه چهره تان حالتی غیر طبیعی به خود گیرد و زیبایی خود را از دست دهد.

با خریدن بهترین مداد ابرو و رعایت چند ترفند اساسی می توانید زمان طراحی موقت ابروها، سرعت کار خود را بالا برده و طراحی ایده آلی را روی آن هاانجام دهید.

پیشنهاد ما به شما خریداری مداد ابرو لچیک است. محصولات لچیک ابزارهای آرایشی ایده آلی هستند که در زمان ساخت و تولید آن ها تمامی سلیقه ها در نظر گرفته شده است. به طور مثال می توان به خاصیت ضد آب بودن مداد ابرو لچیک اشاره کرد این ویژگی برای بانوانی در نظر گرفته شده است و بیشتر کاربرد دارد که زیاد عرق می کنند و همین مشکل باعث می شود ابرو هایشان پس از طراحی توسط مداد ابرو پاک شود و جذابیت خود را از دست دهند. یکی دیگر از ویژگی های مداد ابرو لچیک رنگ دهی بالای آن است با این ویژگی شما می توانید پوشش دهی عالی روی ابروهای خود ایجاد کنید و حالتی طبیعی به آن ببخشید. در نظر داشته باشید که مداد ابرو لچیک سبب هیچ حساسیتی برای چشم ها و ابروهایتان نمی‌ شود و خانم هایی که دارای حساسیت چشمی هستند یا تار های ابروهایشان زیاد می ریزد می ‌توانند با استفاده از مداد ابرو لچیک جلوی ریزش آن ها را بگیرند و باعث تقویت ابروهای شان شوند. بهتر است بدانید که مداد ابرو لچیک با این که محصولی ایده آل است و ماندگاری بالایی دارد اما قیمت آن بسیار مناسب است و به راحتی می توانید آن را خریداری کنید و از استفاده کردن آن لذت ببرید.

در زمان خریداری مداد ابرو رنگ آن را باید طبق ته رنگ پوست و رنگ موهایتان انتخاب کنید. با استفاده از مداد ابرو لچیک می توانید رنگ مناسب و دلخواه خود را انتخاب کنید.

بهتر است بدانید که استفاده از رنگ خیلی تیره یا خیلی روشن انتخاب درستی نیست زیرا تیرگی بیش از اندازه ابروها حالت و فرم آن ها را غیر طبیعی نشان می دهد و جذابیت ابروها را ازبین میبرد ، همچنین باعث می شود که آرایش ابروهایتان با آرایش باقی صورتتان ناسازگاری داشته باشد، و همینطور روشنی بیش از اندازه ابروها نه تنها زیبایی چهره و ابروهایتان را بیشتر نمی‌ کند بلکه چهره تان را بی روح و بدون رنگ جلوه می ‌دهد.

پس بهترین انتخاب برای رنگ مداد ابرو این است که رنگ مداد ابرویتان یک یا دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد، ترکیب رنگی متعادل در هر نقطه از چهره باید به کار گرفته شود و ابرو ها نیز طبق این قانون باید با طیف رنگی مناسب زیبا سازی شوند .

‏ در زمان طراحی موقت ابروها مداد ابرو لچیک را در برابر ابروها و پایین آن ها نگه دارید و گوشه های بالایی و انتهایی ابرو را مداد نکشید تا حالت آن ها طبیعی باشد. اولین کار این است که قاب ابروی خود را بکشید سپس با استفاده از برسی که روی درب مداد ابرو لچیک است موهای ابرو را در جهت بالا شانه کنید، با رعایت این نکته می توانید قسمت های خالی ابرو هایتان را به راحتی ببینید و با استفاده از مداد ابرو آن ها را پر کنید. ( بهتر اس زمان کشیدن مداد ابرو آن را به شکل تار مو بکشید تا این طراحی به حالت طبیعی ابروهایتان نزدیک تر باشد. ) اگر نیاز بود دوباره ابروها را به سمت بالا شانه کنید و قسمت های خالی باقی مانده را پر کنید. سعی کنید هنگام طراحی مداد ابرو را ارام در دسست گرفته و ضرباتی ملایم روی ابروها بزنید زیرا سفت گرفتن مداد ابرو و محکم کشیدن آن روی پوست سبب می ‌شود که ابرو ها بیشتر از حد مورد نیاز تیره شوند و جلوه خود را از دست داده و غیرطبیعی به نظر آیند .

لوازم آرایشی لچیک برای شما تفاوت چشمگیری را در زیبایی و حفظ سلامت نشان خواهند داد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *