مداد ابرو

مداد ابرو خوب و نقش آن در زیبایی چهره

مداد ابرو خوب

ابرو به موهای موجود در بالای چشم گفته می‌شود که قوسی هماهنگ با فرم چشم داشته و وظایف گوناگونی دارد . یکی از مهمترین وظایف ابرو جلوگیری از ورود گرد و غبار و نور خورشید به طور مستقیم به چشم است . از دیگر مزیت های آن می توان به پراکنده کردن آب به وجود آمده از طریق تعریق اشاره کرد ، ابرو ها باعث می شوند تا مسیر آن عوض شده و از ورود عرق یا هر آلودگی دیگر به چشم جلوگیری شود .

همچنین ابروها در زیبایی چهره نقش بسیار مهمی داشته و حالت چهره بدون آنها قابل تصور نیست . برای آنکه به نقش مهم ابرو در چهره پی ببرید می توانید آن را به وسیله یک چسب کاغذی بپوشانید یا انگشتانتان را بر روی ابروها قرار دهید و مشاهده کنید که چهره تان بدون ابرو چقدر وحشتناک خواهد بود پس باید در حفظ و مراقبت از ابروها کوشش بسیاری انجام داد ، یکی دیگر از مواردی که از وظایف ابرو محسوب می شود ، مشخص کردن حالت های اشاری و احساسی انسان است . اگر دقت کرده باشید هنگام حرف زدن احساسات خود را به وسیله ابروها به نمایش می‌گذاریم زمانی که از حرف ناراحت کننده ای صحبت به میان می آید ابروهای ما نیز در هم رفته و حالت ناراحتی بیشتری به چهره ما می دهند . از طرفی در زمان عصبانیت با اخم کردن خشونت خود را نشان داده و یا در زمان خوشحالی و خنده آن ها را بالا می بریم . تمامی این حالات غیر ارادی بوده و به طور غریزی ما را در بروز احساسات مان یاری می نمایند .

به دلیل نقش پررنگی که ابرو در زیبایی و محافظت از چشم ها دارد باید در مراقبت از آن ها دقت بسیاری به خرج داد . برای آرایش ابروها و از بین بردن نواقص موجود روی آن که ممکن است در اثر عوامل و شرایط نامساعد خارجی به وجود آمده باشد ، می توانید از مداد ابرو استفاده کنید . بهترین مداد ابرو ، مدادی است که بتواند ابروهای شما را در طبیعت ترین حالت ممکن فرم دهی کرده و رنگ آن هماهنگ با رنگ فعلی ابروهایتان باشد پس بهتر است با انتخاب رنگ مناسب به زیباتر شدن هرچه بیشتر ابروهایتان کمک کنید . بهترین مداد ابرو که توسط برند لچک تولید شده است می تواند ابروهای شما را تا مدت دلخواه بدون تغییر آراسته و زیبا نگاه دارد . با استفاده از مداد ابروی لچیک می‌توانید  زیبایی را به ابرو های خود هدیه داده و نقاط خالی آن را نیز پر کنید . برای آرایش ابرو ابتدا آن ها را به وسیله یک فرچه تمیز شانه زده و سپس سعی کنید مطابق با فرم دلخواه آن را طراحی کنید . البته طرح مورد نظر شما باید با توجه به قوانینی در این رابطه انجام گیرد. برای مثال افرادی که دارای چهره های گرد و بدون زاویه هستند بهتر است از مدل ابروهای استفاده کنند که هشتی بوده و دارای زاویه باشد و در مقابل افرادی که صورت های زاویه دار دارند بهتر است از ابرو های هلالی و گرد در طراحی آن بهره بگیرند . از مداد ابرو برای ضخیم تر کردن و بلندتر کردن طرح ظاهری ابرو نیز میتوان استفاده کرد . تمامی این اعمال با توجه به سلیقه و مهارت خودتان قابل اجراست . تنها مسئله ای که باید به آن اهمیت دهید این است که از بهترین مداد ابرو استفاده کنید تا ابروهایتان دچار ریزش نشوند .

مداد ابرو لچیک به دلیل دارا بودن مواد ارگانیک و گیاهی در ترکیبات خود ابروهای شما را دچار ریزش نکرده و علاوه بر آن می‌تواند به تقویت ابروها نیز بپردازد . مواد موجود در مداد ابرو لچیک ( مداد ابرو خوب  مداد ابرو مارک خوب ) بسیار سبک بوده و به همین ترتیب مانعی برای تنفس پوست ایجاد نمی شود .

مداد ابرو های لچیک در دو نوع  بادوام و چوبی تولید می‌شوند . نوع بادوام مداد ابرو دارای ۵ رنگ مختلف بوده و نوع چوبی یا همان کلاسیک مداد ابرو لچیک دارای هفت رنگ مختلف است. می توانید از میان رنگ های متنوع این محصول بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرده و استفاده نمایید ، دوام و ماندگاری هر دو نوع بسیار بالا بوده و می‌تواند آرایش شما را در مطلوب ترین حالت حفظ کند . اما مداد ابروی بادوام لچیک به دلیل دارا بودن خاصیت ضد آبی از توانایی بیشتری در حفظ و نگهداری حالت ابروها برخوردار است . از آنجایی که این مداد ابرو ضد آب است برای پاک کردن آن نیاز به یک ماده شوینده دارید بهتر است این ماده را در سازگارترین حالت انتخاب کرده و مطمئن باشید که ابروهای شما را دچار ریزش یا پراکندگی نمی‌کند .

همه همه افراد دوست دارند تا ابرو های پرپشت و زیبایی داشته باشند . برای این منظور باید مراقبت از ابروها را در نظر گرفت و به رعایت نکاتی در این‌ باره پرداخت . در صورتی که می خواهید ابروهای خود را تقویت کنید می توانید از روغن هایی مانند فندق یا کرچک بهره بگیرید و هر شب قبل از خواب مقداری از این روغن ها را با استفاده از یک فرچه تمیز بر روی ابروها زده و به شانه کردن آن ها بپردازید . شانه کردن ابرو ها می تواند به تحریک پیاز مو کمک کرده و رشد آن ها را چند برابر نماید .

لچیک حامی زیبایی و سلامتی تمامی شما بانوان بوده و شما را در داشتن سالم ترین و زیباترین چهره همراهی می نمایند .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *