لوازم آرایشی, مداد ابرو

مداد ابرو قهوه ای مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

رنگی قهوه ای برای رنگ کردن ابروها و موها در میان بانوان از طرفداران بسیاری برخوردار است . بیشتر خانم‌ها دوست دارند رنگ قهوه ای را برای آرایش موهای سر و ابرو هایشان استفاده کنند . برای ابروها تناژ های مختلفی از رنگ قهوه ای وجود دارد و کمتر کسی به سراغ رنگ‌های دیگر می‌رود . شاید به دلیل نزدیک بودن این رنگ به حالت طبیعی ابرو ها گزینه مناسب‌تری برای آرایش این عضو میباشد ‌. اگر ابروهایتان به طور خدادادی مشکی باشند یا حتی اگر به طور خدادادی زرد باشند باز هم رنگ قهوه ای می تواند علاوه بر ایجاد کمی تنوع از غیر طبیعی به نظر رسیدن بیش از اندازه ظاهر شما جلوگیری کند . البته رنگ قهوه ای در چند تناژ و طیف رنگی مختلف موجود است . یعنی می توانید از قهوه ای روشن تا تیره هر یک را که به چهره تان بیشتر بیاید انتخاب و استفاده نمایید . نکته اینجاست که پس از رنگ کردن ابروها دیگر نمی توانید از مداد ابروی قبلی خود استفاده کنید . همواره باید بهترین مداد ابروی خوب با رنگ مشابه به رنگ اصلی ابروهایتان را برای آرایش آن به کار بگیرید . آرایش ابرو به منظور رفع کردن نواقص موجود بر روی ابروها به وجود می‌آید . گاهی نیز به دلیل وجود مغایرت بین ظاهر طبیعی ابرو  با سلیقه ما به انجام می رسد . یعنی می توانیم بهترین مداد ابرو را تهیه کنیم و به وسیله آن نقاط ریخته شده و مشکلات موجود بر روی ابرو را پوشش دهیم و یا اگر می‌خواهیم شکل و شمایل ظاهری ابرو هایمان را تغییر دهیم این کار را به انجام برسانیم . راه‌های مختلفی وجود دارد که بتوان به وسیله آن آرایش ابروها را برعهده گرفت اما نکته اینجاست که باید بتوانید بهترین مداد ابرو را خریداری کنید تا هیچ گونه آسیبی برایتان به وجود نیاید . خرید بهترین مداد ابرو از طریق سایت لچیک محصولی را در اختیارتان خواهد گذاشت که ویژگی‌های مثبت بسیاری دارد و آسیبی به ابرو های طبیعی شما وارد نمی‌کند . رنگ های متنوعی نیز از انواع بهترین مداد ابرو در سایت لچیک موجود هستند یعنی می توانید با مشاهده رنگ های طبیعی موجود در سایت هر یک را که مناسب تر است برای خود برگزینید . مداد ابروی بادوام لچیک ضد آب است و در ۵ رنگ مختلف موجود است ، مداد ابرو کلاسیک نیز در هفت رنگ مختلف بر روی سایت گذاشته شده است .

مداد ابرو بادوام لچیک ضد آب است ، اگر صورتتان با تعرق بالایی مواجه باشد آرایش ابرو هایتان دچار ریزش نخواهد شد . اگرچه مداد ابروی کلاسیک نیز ماندگاری بسیار بالایی دارد اما افرادی که تعرق صورتشان بسیار بالاست بهتر است از مداد ابروی ضدآب این مجموعه استفاده کنند. انواع مداد ابرو ها در بازار موجود است و می‌توانید برندهای مختلفی را مشاهده کنید اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آن ها نیز بتوانند از ریزش ابروهای شما جلوگیری کرده و حالتی طبیعی و زیبا را برای آن ها ایجاد کنند . مداد ابرو لچیک اثرگذاری بسیار دقیقی دارد یعنی به راحتی می توانید هر نقطه از پوست که دوست دارید را آرایش کنید این در حالی است که اثرگذاری برخی از مداد ابرو ها بسیار نامناسب است ، آن ها نوک نرم و روانی نداشته و نمی‌توانند به راحتی پوستتان را آرایش کنند . مداد ابرو لچیک فرمولاسیون ویژه‌ای را در ساخت خود به کار گرفته است که باعث می‌شود به صورت نرم و روان این مداد ابرو اثرگذاری کرده و به راحتی خطوطی باریک و کمرنگ و طبیعی را ایجاد کند . طبیعی بودن ظاهر ابروها از مهم‌ترین چیزهایی است که باید در رابطه با آن دقت کنید اگر ابروهایتان بسیار غیرطبیعی به نظر برسند زیبایی چهره تا زیر سوال خواهد رفت . سعی کنید کادر های منظم را کنار بگذارید و نظم ناموزون ابرو را حفظ کنید . ابروها به طور طبیعی نظم بسیار زیادی ندارند از شما نیز تنها باید با شبیه‌سازی تارهای ابرو نقاط مورد نظر تان را پر کنید نه اینکه مانند یک شابلون ابرو بکشید .

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

مداد ابرو

تهیه بهترین مداد ابرو از نکات قابل اهمیت است که توجه به آن می‌تواند باعث نتایج مثبت زیادی در چهره شود . اما پس از خرید بهترین مداد ابرو قدم بعدی چیست ؟ قطعاً قدم بعدی انتخاب طرحی مناسب برای ایجاد آن بر روی ابروها است . یعنی باید بدانید که هدف شما از آرایش ابرو چیست… عیب های موجود در روی آن ها را می‌خواهید بپوشانید یا اینکه توقع دارید با استفاده از بهترین مداد ابرو فرم ظاهری آن را تغییر دهید؟ به هر حال باید هدف تان را مشخص کنید و در راستای همان هدف به کشیدن طرح مناسب بپردازید . آرایش ابروهای شما می تواند به صورت هاشوری انجام شود ، هاشور زدن ابرو ها را طبیعی تر نشان می دهد . تار های مو در این عمل به طور کامل شبیه سازی خواهند شد .

اگر بافت به جا مانده از اثر یک مداد ابرو بر روی پوست سنگین و غیر استاندارد باشد ، از تنفس پوست جلوگیری شده و در نتیجه روند رشد ابرو ها کاهش می یابند ، اما با خرید بهترین مداد ابرو لچیک بافت سبکی بر روی پوست شما ایجاد شده که از ریزش ابرو نیز جلوگیری می نماید ، همچنین باعث تقویت تار های ابرو می گردد .

بی شک بهترین مداد ابرو خوب ، مداد ابرو لچیک است و بهترین رنگ برای آرایش ابرو هایتان به رنگ پوست و موی سر شما بستگی دارد . بهتر است در این زمینه با یک متخصص آرایشی مشورت کرده و بهترزن را برای خود انتخاب نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *