مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو لچیک ، بهترین

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو لچیک ، بهترین

با به کار گیری دو ترفند ساده به راحتی می توانید ابروهایی زیبا و پر پشت داشته باشید. دانستن عوامل ضعیف شدن تارهای ابرو و زیبا سازی ابروها توسط مداد ابرو لچیک به راحتی شما را از داشتن ابروهای پر پشت و پهن بی ‌نیاز خواهد کرد.

در این متن پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با شناختن دلایلی که سبب آسیب رسیدن زیبایی ابروها می شود و بر طرف کردن آن ها در اسرع وقت سلامتی ابروهایتان را حفظ کنید و با به کار گیری بهترین مداد ابرو برای حالت دهی به ابروهایتان زیبایی آن ها را تضمین کنید. فرامئشظ نکنید که تهیه یک مداد ابرو مارک خوب اهمییت زیادی دارد .

دلایل ضعف شدن موهای ابرو :

  • مصرف برخی قرص ها : شاید یکی از دلایل ریزش موهای ابرو جعبه قرص های موجود در منزل تان باشد. استفاده از برخی داروها که بنا به دلایلی تجویز پزشک است یا مصرف داروهای سرخود سبب بروز اختلالات هورمونی در بدن خواهند شد و در نهایت ریشه موهای ابرو و سر آسیب می بیند و دچار ریزش می شوند. داروهای ضد التهاب یکی از عمده قرص هایی هستند که سبب ریزش موهای ابرو می شوند. در صورتی که بدون تجویز دکتر قرص های کاهش یا افزایش وزن را مصرف می کنید بهتر است از این کار پرهیز کنید ، زیرا تنها عوارض این قرص ها از بین رفتن سلامتی ابرو ها نیستند بلکه مصرف آن ها می ‌تواند عوارضی خطرناک تر و حتی نا پذیر در بدن شما داشته باشد. داروهای تشنج و قرص های روان پزشکی نیز از دلایل آسیب رسیدن به فولیکول‌های مو هستند‌ از جمله قرص های دیگری که می توان در زمینه ریزش ابرو ها و موهای سر از آن ها نام برد قرص های ضد بارداری هستند. بهترین کار در ارتباط با برطرف کردن مشکل قرص ها این است که مسئله به وجود آمده را با پزشک مربوطه در میان بگذارید تا با اطلاع پزشک مشکل تان کم تر گردد و اگر بنا به دلایلی خودتان سر خود قرص مصرف می کنید از این کار پرهیز کنید.
  • عفونت : وجود برخی عفونت ‌ها در بدن سبب آسیب رسیدن به ریشه مو می گردد و در نهایت موهای سر و ابرو ناز ک می ‌شوند و با مرور زمان دچار ریزش می گردند. در صورتی که با رعایت نکردن بهداشت شپش بر روی کف سر و ابرو هایتان بیفتد ، ناحیه ‌ای که شپش بر روی آن است دچار خارش خواهد گشت و همین عامل باعث کندن مو و آسیب رسیدن به ریشه موها می گردد. بیماری هانسن یکی از عفونت هایی است که سبب از بین رفتن سلامتی و زیبایی ابروها می گردد. این بیماری یکی از مریضی های نادری است که در صورتی که کسی دچار آن شود سبب خواهد شد تا موهای سر و ابرو ناز گردند و در نهایت بخش ‌هایی از سر و ابرو خالی می ‌شوند. از جمله عفونت هایی که سبب ریختن موقت موهای ابرو و سر می گردد عفونت های قارچی هستند. در صورتی که احساس کردید هر کدام از دلایل گفته شده و عفونت های بیان شده سبب آسیب رساندن به موهای ابرو و سرتان شده اند ، بهتر است برای درمان پیش پزشک پوست و مو بروید تا با معاینه ای صحیح معالجه و درمان شوید.
  • بی احتیاطی : ضربه خوردن به ابرو ها ، بی احتیاطی ، تصادف ، حرارت ، سوختگی ، برداشتن مداوم موهای ابرو ، بیش از اندازه استفاده کردن از موچین و غیره عواملی هستند که باعث آسیب رسیدن به فولیکول های مو می گردند. با گذشت زمان بی احتیاطی ها و مراقبت نکردن از ابروها سبب ضعیف شدن ریشه موها می ‌شوند و در نهایت دچار کم پشتی ابرو و خالی شدن قسمت هایی از آن خواهید شد. داشتن خالکوبی در محدوده چشم و ابرو نیز می تواند باعث آسیب رسیدن به ریشه مو گردد و در نهایت دچار ریزش موها شود. بهترین راه توجه کردن به سلامتی ابروها و حفظ زیبایی آن ها است.

در کنار لب ها ، ابروها نیز یکی از حساس ترین عضو های صورت به حساب می آیند. زیبایی که ابروها می ‌توانند در چهره ایجاد کنند باعث زیباتر شدن چشم ها و در نهایت متفاوت دیده شدن چهره تان خواهد شد. بهترین کار برای حفظ زیبایی ابروها جدی گرفتن عوامل ریزش آن ها است. در کنار برطرف کردن مشکلات گفته شده شما عزیزان به راحتی می توانید با کمک مداد ابرو لچیک که یک مداد ابرو مارک خوب است ، زیبایی ابرو هایتان را دو چندان کنید. با استفاده از این لوازم آرایشی می ‌توانید ابروهایتان را به حالت و فرمی که دوست دارید در بیاورید. مداد ابرو لچیک سبب خوش رنگ و طبیعی دیده شدن طراحی ابروهایتان می گردد. استفاده از این لوازم آرایشی منحصر به فرد و استاندارد سبب خواهد شد ضمن زیبا جلوه کردن ابروها ، سلامتی آن ها نیز حفظ گردد. زیرا یکی از دغدغه های برند لچیک حفظ سلامتی در کنار زیبایی مشتریان است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *