لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو لچیک , ابرو های سالم

مداد ابرو

در آرایش صورت یکی از رازهای داشتن آرایشی عالی و منحصر به فرد، آرایش درست ابرو هاست. مدل و فرم ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی شما دارد، اما گاهی پیش می آید که خانم ها ابروهای خود را دوست ندارند. شما می توانید با به کارگیری چند ترفند ساده و خرید یک مداد ابرو استاندارد بدون رفتن به آرایشگاه در خانه ابرو هایتان را موقتا طراحی کنید.

اگر به دنبال این هستید که ابرویتان را نازک یا پهن کنید و یا مدل ابرویتان را عوض کنید باید از یک مداد ابروی خوب کمک بگیرید.

از ویژگی‌های بهترین مداد ابرو این است که ماندگاری بالایی داشته باشد، سبب حساسیت چشم  نشود، باعث ریزش موهای ابرو نگردیده و ابرو را خوش حالت نشان دهد.

با کمک گرفتن از مداد ابرو می‌ توانید به ابروهایتان حالت دهید و قسمت های خالی را پر کنید که این کار باعث جلوه گرفتن هرچه بهتر ظاهر چشم ها نیز شده و به زیبایی نهایی چهره کمک می کند.

شاید شما مداد ابروی با کیفیتی خریداری کنید اما اگر در انتخاب رنگ آن دقت نکنید نمی توانید به نتیجه دلخواهتان برسید. پس هم یک برند محبوب و هم یک رنگ متناسب را برگزینید . مداد ابرو لچیک کیفیتی عالی دارد و شامل رنگ بندی کاملی برای شما بانوان گرامی است.

مداد ابرو

مداد ابرو

شما باید مطابق رنگ پوست تان، رنگ مو، رنگ و حالت ابرو هایتان و ویژگی های صورتتان رنگ مناسب  مداد ابرو را انتخاب کنید. اگر ابروهای روشنی دارید شاید نیاز باشد که روی آن ها را کمی پر رنگ کنید، بنابراین رنگ مناسبی انتخاب کنید زیرا تیرگی بیش از اندازه ابروها با آرایش باقی صورت سازگاری ندارد و باعث می شود تا ابرو ها حالتی غیر طبیعی داشته باشند. در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ خیلی تیره برای مداد ابرو باعث می‌ شود ابروها غیر عادی دیده شوند ، از طرفی انتخاب کردن مداد ابرو با رنگ خیلی روشن نیز هیچ کمکی به زیبایی حالت ابرو هایتان نمی‌کند.

بهتر است رنگ مداد ابرو یک یا دو پرده روشن تر از رنگ موهای شما باشد، این مسئله باعث می شود تا ابرو ها بهتر دیده شوند و هماهنگی بین رنگ ابرو هایتان و رنگ موهایتان ایجاد می ‌شود.

در مرحله اول شما باید نوک مداد ابرویتان را تراش کنید این کار باعث می‌شود تا خط های بالا و پایین ابروهایتان خوب دیده شود و تمیزی کار و زیبایی آرایشتان  افزایش می گردد.

پس از تراش کردن مداد ابرو بهتر است موهای اضافه ابرو را که به آن حالت نا مرتب داده‌اند با موچین بردارید.

سپس کادر ابرویتان  را بکشید.

حال با استفاده از برسی که اکثراً بر سر مداد ابرو ها است موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید، این کار باعث می شود تا قسمت های خالی ابرو هایتان واضح تر دیده شوند.

برای این که تسلط بیشتری به کار داشته باشید مداد ابرو را در برابر ابروها و در جهت پایین نگه دارید. شما باید مداد ابرویتان را در  دستتان به حالت شل و کنترل شده بگیرید و آرام ضرباتی نرم و ملایم به ابرویتان بزنید زیرا اگر مداد را محکم در دست بگیرید و ضربات محکمی به ابرو وارد کنید رنگ ابرو ها بیش از حد نرمال تیره می شود که این کار علاوه بر اینکه هیچ کمکی به زیبایی شما نخواهد کرد سبب می شود بلکه آرایش شما را زننده نیز به نظر می رساند .

پس از شانه کردن ابرو ها در جهت بالا حال آرام قسمت های خالی ابروهایتان را به صورت هاشوری پر کنید.

برای اینکه مطمئن شوید تمامی قسمت های خالی را پر کرده اید می توانید دوباره ابرو هایتان را به سمت بالا شانه کنید تا قسمت های خالی باقی مانده در ابروها نمایان شود.

در نظر بگیرید که باید با استفاده از مداد ابرو خطوط کوچکی طراحی کنید که شبیه به تارمو باشند این کار باعث می شود که علاوه بر طبیعی دیده شدن ابرو هایتان، جلوه زیبایی به صورت داده شود.

برای زیباتر دیده شدن کارتان بهترین حالت این است زیاد ابرو را دستکاری نکنید ، ایجاد تغییرات عمده یا عوض کردن مدل طبیعی قوس ابرو و حالت دادن به تاج ابرو هیچ کمکی به زیبایی شما نمی کند و چهره تان را از حالت طبیعی خارج می سازد.

کمان بالایی ابرو کم پشت تر از قسمت های دیگر آن است پس بهتر است  این قسمت ها را محو تر بکشید.

شما می توانید با پخش کردن رنگ ابرو، یک دست کردن ابرو ها با برس و محو کردن قسمت هایی از ابرو حالت طبیعی تری به ابروهای خود بدهید.

مداد ابرو لچیک ماندگاری بسیار بالایی دارد شما می توانید این محصول بهداشتی را با قیمتی مناسب از طریق سایت همین محصول یا از فروشگاه های واقع در شهرتان تهیه کنید.

این لوازم آرایشی رنگ دهی بسیار مناسبی دارد و محصولی ایده آل برای مشتریانی است که به سلامتی و زیبایی ظاهرشان اهمیت می دهند.

مداد ابرو لچیک باعث حساسیت چشم ها نمی شود و از ریزش موهای ابرو جلوگیری و سبب تقویت آن ها می شود.

در بین بانوان خانم هایی هستند که زیاد عرق می کنند که این تعریق باعث می شود ابرو هایشان پس از طراحی پاک شود، آن ها باید مداد ابرویی تهیه کنند که خاصیت ضد آب داشته باشد.

مداد ابرو لچیک با نوع بادوام ضد آب است و باعث می شود تا ابرو ها آرایش ماندگار تری را تجربه کنند .

برای پر کردن ابروها و فرم دهی زیبا به آن ها بهترین مداد ابرو برای شما مداد ابرو لچیک است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *