لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو , لچیک

مداد ابرو

در گذشته خانم ها به دلیل نبودن لوازم آرایشی مناسب و باب میلشان از انجام آرایش های دلخواه شان محروم بودند و به ناچار باید به آرایشگاه می رفتند و با هزینه بسیار آرایش دلخواهشان را انجام می دادند اما امروزه با تولید محصولات با کیفیت لچیک می‌توانند در خانه خود با صرف کردن مقدار کمی زمان آرایش دلخواه خود را انجام داده و از شر آرایشگاه و هزینه های گزاف آن راحت شوند.

یکی از اعضای صورت که در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد ابروها هستند .

در حال حاضر خانم ها برای زیباتر نشان دادن ابروهای خود که نقشی کلیدی در آرایش چهره دارند تمایل زیادی به استفاده کردن از مداد ابرو و سایه های ابرو دارند.

مداد ابرو یکی از محصولات آرایشی است که باعث شده است بانوانی که از تاتو کردن ابرو های خود واهمه دارند بتوانند به راحتی مدل آن ها را به حالتی در بیاورند که باب میل شان است بدون آنکه نیاز باشد کار خاصی را انجام دهند یا زمان خاصی را به آن اختصاص دهند .

استفاده کردن از مداد ابرو علاوه بر اینکه مانند تتو کردن خونریزی و درد ندارد بلکه بسیار راحت قابل شستشو است و بانوان می توانند هر زمان که خواستند مدل و رنگ آن را تغییر دهند .

شما می توانید با استفاده از مداد ابرو لچیک لابلای تار های ابرو و جاهای خالی را طراحی کنید تا هم از کشیدن قاب خلاص شوید و هم ظاهری طبیعی تر به ابروهای خود بدهید.

مداد ابرو لچیک یکی از محصولاتی است که بانوان عزیز می‌توانند با استفاده از آن ابرو های خود را به شکل دلخواه در بیاورند و از ظاهر زیبای آن ها نهایت لذت را ببرند.

در آرایش کردن ابرو ها ماژیک ابرو ، سایه ابرو و روش های متفاوتی برای طراحی کردن موقت ابرو ها وجود دارد اما بهترین گزینه انتخاب یک مداد ابرو است .

مداد ابرو

مداد ابرو

ما در این مطلب می خواهیم در رابطه با مداد ابرو لچیک صحبت کنیم که لوازم آرایشی مناسب برای طراحی ابرو به صورت موقت است .

خانم ها می توانند بدون داشتن مهارت خاصی با استفاده از مداد ابرو ، ابروهای خود را در منزل طراحی  کنند اما نباید طراحی های غیر استاندارد یا غیر طبیعی را به انجام برسانند .

فردی که دارای ابروهای روشنی است می تواند با انتخاب مداد ابرو مارک خوب لچیک در رنگ های تیره ابروهای خود  تیره کند البته برای انجام این کار باید رنگی مناسب از این محصول بهداشتی را انتخاب کند (حداکثر یک یا دو درجه تیره تر ) تا از نتیجه کار لذت ببرید .

باید دقت کنید که اگر رنگ مداد ابرو را خیلی تیره انتخاب کنید پس از انجام آرایش بر روی ابرو هایتان رنگ ابرو ها باب میلتان نخواهد شد و همچنین اگر رنگ مداد ابرو را خیلی روشن انتخاب کنید ، هیچ کمکی به زیباتر نشان داده شدن آرایش صورت و ابروهایتان نخواهد کرد پس شما می توانید رنگی را انتخاب کنید که نزدیک به ته رنگ پوست صورتتان باشد

بهترین رنگی که می توانید از بین لوازم آرایشی لچیک انتخاب کنید رنگ مداد ابرویی است که دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان باشد تا هم طبیعی جلوه کند هم به رنگ ابرو خودتان نزدیک تر باشد .

مداد ابرو لچیک دارای تنوع رنگی بسیاری است که باعث می شود هم بانوانی که به دنبال مداد ابرو تیره هستند و هم افرادی که به دنبال مداد ابرو روشن هستند. بتوانند رنگ دلخواه و مناسب خود را پیدا کنند .

زمانی که می خواهید از مداد ابرو استفاده کنید باید توجه داشته باشید که داخل خط های اصلی ابرو هایتان بمانید ‏بیرون خطوط اصلی ابرو را رنگ نکنید ، همچنین باید توجه داشته باشید که مداد ابرو را با نرمی هر چه تمام تر بر روی ابرو فشار دهید زیرا ضربات سفت و محکم سبب می‌شود که رنگ ابروها بسیار تیره شود که این تیرگی باعث می شود آرایش این عضو با آرایش دیگر اعضای صورت تان ناسازگاری داشته باشد .

پس برای اینکه نوک مداد ابرو لچیک را محکم فشار ندهید دست خود را به صورت کنترل شده حرکت دهید و شل نگه دارید .

مداد ابرو را در قسمتهای انتهایی و بالایی ابرو استفاده نکنید شما باید مداد را پایین و در برابر ابرو هایتان نگه دارید تا تسلط بیشتری داشته باشید .

اولین کاری که در استفاده از مداد ابرو باید لحاظ کنید این است که متوجه باشید صورتتان عاری از هرگونه چربی و آلودگی است ، همچنین می توانید ابروهای خود را کمی مرطوب کنید تا مداد ابرو ماندگاری بیشتری روی صورت شما داشته باشد ؛ البته لوازم آرایشی لچیک از از معدود محصولات آرایشی هستند که دارای ماندگی بسیار بالا بوده و همچنین هر زمان که بخواهید می توانید به راحتی با استفاده از آب و صابون آن را بشویید .

در قدم بعدی آرایش ابرو به وسیله مداد ابرو لچیک باید آن قسمت از ابروها که میخواهید کمان یا قوس داشته باشد را به صورت کمرنگ بکشید تا زمانی که خواستید آن را تغییر دهید این کار به راحتی انجام پذیرد .

همچنین در طراحی ابرو باید توجه داشته باشید که هیچ گاه از مداد چشم استفاده نکنید برای اینکه مداد چشم دارای چربی زیاد است و حالتی غیر طبیعی به ابروهای شما می دهد.

مداد ابرو لچیک یکی از لوازم آرایشی است که می توانید با اطمینان خاطر آن را استفاده کنید چراکه این مداد ابرو برای تقویت تار های ابرو نیز بسیار موثر است و از ریزش آن ها جلوگیری می کند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *