مداد ابرو

مداد ابرو مرغوب

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو مرغوب

برای خرید بهترین مداد ابرو، باید چه ویژگی هایی مدنظر ما باشد?

استفاده ماهرانه از لوازم آرایشی می تواند مشکلات و نقص های چهره را پنهان کند. یکی ازترفند های افزایش زیبایی چهره، آرایش ابرو می باشد . با استفاده از مداد ابرو  می‌توانید نقص ها و حتی مشکلات مادرزادی ابرو خود را برطرف کنید. یک ابزار مناسب آرایشی که می توان فرم ابرو ها را توسط آن تغییر داد یک مداد ابرو مارک خوب است. مشکلات ابرو باید توسط یک مداد ابرو مارک خوب برطرف شود تا ابرو ها دچار ریزش نشده و کم پشت دیده نشوند.  مداد ابرو لچیک دارای بافت سبک و مات می باشد، همچنین ماندگاری بالا از خصوصیت مهم این مداد ابرو است. این محصول با کیفیت از ریزش ابرو ها جلوگیری می کند و باعث تقویت آن ها نیز می شود.

در آرایش ابرو ها بهتر است ابتدا به فرم چشم هایتان دقت کنید، اگر چشم های کشیده ای دارید سعی کنید ابروهای خود را در حالت طبیعی خود رها کنید و فقط به منظم نشان دادن ابرو بپردازید. اما اگر دارای چشمانی درشت هستید، می ‌توانید ابرو ها را بلندتر از حالت طبیعی شان آرایش کنید.

آرایش چشم و ابرو رابطه مستقیم با یکدیگر دارند ، برای مثال اگر قصد کشیدن خط چشم کشیده و گربه ای شکل را دارید نباید ابروهای خود را دنباله دار طراحی کنید.

ابرو هایی که کوتاه هستند می‌توانند آرایشی با خط چشم کشیده داشته باشند. پس هنگام آرایش چشم هایتان ابتدا ابروها را طراحی کرده و سپس به آرایش چشم ها بپردازید. در رابطه با آرایش ابروها نیز باید بدانید که طبیعی ترین حالت ابرو می‌تواند بهترین حالت آن باشد و همینطور آرايش بیش از حد ابروها منجربه کاهش زیبایی شما خواهد شد. در آرايش این عضو ابتدا به شانه زدن تار های مو بپردازید و سپس به وسیله یک مداد ابرو مارک خوب ،نقاط خالی را با هاشور زدن پر کنید.

اگر در مجالس و میهمانی ها نگران پاک شدن آرايش ابرو خود هستید ما به شما مداد ابرو لچیک را معرفی می کنیم. مداد ابرو لچیک خاصیت ضد آبی دارد و از آرايش ابرو دربرابر تعریق و خیسی محافظت خواهد کرد . ماندگاری مداد ابرو لچیک بسیار بالا مي باشد و نگرانی شما را در میهمانی ها کاهش می دهد.

در رابطه با پاک کردن مداد ابرو بهتر است از یک ماده شوینده مناسب و سازگار با پوست تان استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده نامرغوب می‌تواند ابرو های شما را دچار ریزش نماید و حتی باعث ایجاد شوره در ابرو شود. اگر پوست شما خشک باشد و از مواد شوینده مخصوص استفاده نکنید، خشکی بیش از حد باعث شوره می شود. با استفاده مرتب از روغن نارگیل و روغن بادام تلخ، شوره ابرو قابل درمان است.  لچیک همواره بدنبال کسب رضایت شما می باشد و به علت کیفیت بالا مورد توجه عموم قرار گرفته است.

چشم و ابرو

در آرایش ابروها ابتدا باید به فرم چشم هایتان دقت کنید، اگر دارای چشم های کشیده هستید، سعی کنید ابروهای خود را در حالت طبیعی خود رها کنید و از مداد ابرو برای منظم نمودن آن و پر کردن قسمت های کم پشت تر استفاده کنید اما در صورتی که چشمان درشتی دارید ، می‌توانید امتداد ابروهای خود را ادامه دهید و آن‌ها را بلندتر از حالت طبیعی شان آرایش کنید. همانطور که میدانید آرایش چشم و ابرو رابطه مستقیمی با هم دارند. بطور مثال اگر قصد کشیدن خط چشم کشیده و گربه ای را دارید نباید ابروهای خود را دنباله دار آرایش کنید ، خط چشم کشیده مخصوص ابروهای کوتاه می باشد. هنگام آرایش چشم هایتان ابتدا ابروها را طراحی کرده و سپس به آرایش چشم ها بپردازید . در رابطه با آرایش ابروها نیز باید بدانید که طبیعی ترین حالت ابرو می‌تواند بهترین حالت آن باشد، آرایش بیش از حد ابرو ها باعث مصنوعی شدن چهره می شود پس حدالامکان از آرايش بیش از حد آن ها خودداری فرمایید.

برای آرایش کردن طبیعی ابروها ابتدا به شانه زدن تار های مو به سمت بالا بپردازید و سپس به وسیله بهترین مداد ابرو نقاط خالی را با استفاده از هاشور زدن پر کنید.

مداد ابرو بادوام لچیک

مداد ابرو لچیک (بادوام) ماندگاری بسیار بالایی دارد و داراي خاصیت ضد آب می باشد و دربرابر تعریق و خیسی مقاومت کرده و پاک نمی شوند.

بانوانی که قصد اصلاح کردن ابروهای خود را در خانه دارند ، پیشنهاد ما این است که ابتدا  داخل ابرو را با یک مداد ابرو پر کنند ، تا از برداشتن ابرو های اصلی پیشگیری شود. در خصوص نحوه پر کردن و طراحي ابرو با مداد باید بگوییم که این کار را از وسط ابرو شروع کنید، حرکت مداد باید به سمت قسمت انتهایی ابرو باشد. سپس کمی تاج ابرو را نیز طراحی کنید. توجه داشته باشید که نباید قسمت تاج ابرو را زیاد بکشید زیرا سبب می شود عبوس به نظر برسید. مداد ابرو بادوام لچیک ۵ رنگ دارد که بهترین گزینه ، نزدیک ترین رنگ به ابرو های شماست.

همانطور که گفتیم،ابروها بیشترین تاثیر را در زیبایی چشم ها دارند هرچقدر هم که چشم های زیبایی داشته باشید و آن ها را حرفه ای آرایش کرده باشید باز هم اگر فرم و طراحی ابروهایتان زیبا نباشد ، جذابیت چشم ها نیز چندان دیده نخواهد شد. با مداد ابرو لچیک زیبایی را به ابرو و چشم ها هدیه بدهید و از زیبایی آن ها لذت ببرید. همواره به این موضوع دقت داشته باشید که داشتن ابروهای زیبا و طبیعی نیازمند دقت و تمرکز بالا در هنگام طراحی می باشند، البته کیفیت مداد ابرو نیز یکی از شرط های مهم زیبایی ابروست. یک مداد ابرو مارک خوب و با کیفیت از ریزش ابرو ها جلوگیری می کند و حتی باعث تقویت آن ها نیز می شود. برند لچیک همواره بدنبال جلب رضایت شما می باشد و به همین دلیل مداد ابرو این مجموعه یکی از بهترین هاست.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *