مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مداد ابرو ها، مداد ابرو مارک خوب

بهترین مداد ابرو

مداد ابرو ها، مداد ابرو مارک خوب

ابرو به عنوان یکی از اجزای بسیار مهم صورت، می تواند نقش بسیار زیادی در زیبایی ظاهری شما داشته باشد. به همین دلیل روش های خیلی زیادی از جمله ریمل ابرو، رنگ کردن ابرو و … وجود دارد.

در این مقاله با معرفی مداد ابرو مارک خوب به عنوان یکی از لوازم آرایشی ابرو، نکاتی را در باره این وسیله ی آرایشیی را به شما توضیح می دهیم.

از آنجایی که ابرو در چهره ی هر شخصی می تواند قسمت بسیار مهمی از زیبایی صورت فرد را شکل دهد، روش های متفاوتی برای آرایش کردن ابرو وجود دارد. پرکاربردترین این روش ها، استفاده از مداد ابرو می باشد.

مداد ابرو یکی از لوازم آرایشی می باشد که اغلب خانم ها از آن استفاده می کنند.

امروزه خانم هایی که می توان گفت ابرو های خیلی کم پشت و ضعیفی دارند، برای زیباتر جلوه دادن ابروهای خودشان، از یک مداد ابرو استفاده می کنند.

یک مداد ابرو مارک خوب با توجه به مهارت آرایشگری شما می تواند کیفیت خیلی زیبایی برای ابرو هایتان فراهم آورد.

مهم ترین نکته ای که در خرید مداد ابرو بسیار حائز اهمیت است این است که توجه به کیفیت آن داشته باشید.

چرا که مداد ابرو وسیله ای است که هر خانمی حتی بدون داشتن مهارتی خاص در آرایش می تواند از آن استفاده می کند.

معمولا بیشتر افراد در انتخاب کردن مداد ابرو دنبال مداد ابرو مارک خوب هستند که با رنگ ابروهایشان هم خوانی داشته باشد و رنگ ابرو و حالت ابرو کاملا طبیعی به نظر می رسد.

ارایش ابرو درست است که کار بسیار آسانی است اما نیاز به تکنیک هایی در انتخاب نوع مناسب دارد.

مداد ابرو لچیک

در زمان آرایش صورت هیچ گاه نباید که به ابرو ها و آرایش آن  ها کم توجهی نمود چرا که وقتی هر روز به آرایش صورت می پردازید و چشم هایتان را ارایش می کنید این ابرو های شما هستند که باعث زیبایی چشم های شما می شوند و حالت داشتن و رنگ داشتن ابرو بسیار می تواند در چهره تاثیر گذار باشد .

در این بین استفاده از محصولات خوب و با کیفیت خیلی می تواند تاثیر گذار باشد.

با استفاده از مداد ابرو لچیک می توان که ابرو ها را صاف و مرتب نمود چراکه اولین قدم برای حالت دهی به ابرو استفاده از مداد ابرو مناسب است.

مداد ابرو لچیک برای پر کردن نقاط خالی ابرو شما، نیز بسیار متناسب است.

انتخاب کردن رنگ مداد ابرو متناسب چهره و رنگ پوست شما

اهمیت ابرو در زیبایی آرایش چهره برای همه شما روشن است پس انتخاب لوازم آرایشی خوب و با کیفیت برای زیباتر شدن ابروها را نمی توان نادیده گرفت.

بهترین گزینه  که به عنوان رنگ مداد ابرو می توانید انتخاب کنید این است که رنگ مداد ابرو لچیک یک یا دو پرده روشن تر از رنگ موهایتان باید باشد.

این انتخاب باعث می شود تا هم رنگ مورد نظر بر روی ابروهای خود را عالی و یکدست نشان دهد و هم آرایش چهره شما را زیبا و دلنشین تر جلوه میدهد.

در زمان استفاده از مداد ابرو لچیک بر روی ابروهای شما، یادتان باشد که خارج از خط موها را رنگ نکنید.

پس در داخل خطوط ابروهایتان بمانید. همینطور همیشه با ضرباتی ملایم کا را شروع کنید، چرا که اگر از ضربات سفت و محکم استفاده کنید رنگ ابروهای شما تیره خواهد شد.

اگر هم ابروهای خود را خیلی تیره کنید، با آرایش باقی صورت شما ناسازگاری ایجاد خواهدکرد. پس هیچوقت مداد را خیلی محکم فشار ندهید. باید دست هایتان را شل، اما کنترل شده حرکت بدهید.

مداد را در برابر ابروهای خود، پایین نگه دارید، و از اینکه مداد را در قسمت های بالایی و انتهایی ابروهای خود استفاده کنید بپرهیزید.

از آنجایی که کمان بالایی ابرو کم پشت تر از بقیه ی قسمت های ابروی شماست، باید تا آنجا که می توانید مداد را از آن قسمت ابرو دور تر نگه داشت.

انتخاب رنگ مناسب

بعد از انتخاب مداد ابرو لچیک مناسب، انتخاب رنگ مداد ابـرو برای آرایش نکته ی مهم دیگری می باشد که در آرایش ابرو با مداد بسیار مهم است.

به طور کلی رنگ های روشن مانند رنگ های تیره تز، فقط ابروهایتان را غیرطبیعی تر جلوه می کند. رنگ مداد ابرو باید متناسب با ته رنگ پوست شما و ویژگی های صورت شما باشد.

از حالات ایده آل رنگ مداد ابرو می توان به روشن بودن نسبت به رنگ موها در دو پرده اشاره داشت.

 

از جمله نکاتی که در خرید مداد ابرو لچیک باید توجه کرد عبارتند از :

برای انجام کار طراحی و متقارن سازی ابروها بهتر است از مدادهایی دارای براش و یا اسپولی استفاده کرد.

برای آرایش های روزانه خود، از مداد ابرو  تیره و روشن استفاده نکنید.

در هنگام خرید اینترنتی، از نظرات مصرف کنندگان دیگر استفاده کنید.

همیشه رنگ مداد ابرو را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب نمایید.

 

از این نکته غافل نشوید که طراحی درست ابروهای شما جدا از زیباتر نشان دادن چهره ، تاثیر بسیار زیادی در حالت نمایش چشم های شما دارد پس در نظر داشته باشید که فرم ابروها باعث می شود چشم های زیبا و یا زشت به نظر آید.

شاید در نظر شما تنها روش طراحی ابرو تاتو کردن آن است اما امروزه می توان گفت که تاتو تنها روش فرم دهی به ابرو ها نمی باشد و می توان با خرید یک مداد ابرو به راحتی فرم آن را به ایده ‌آل ترین  حالت صورت خود تغییر بدهید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.