مداد ابرو

مداد ابرو و نکاتی درباره ی ابرو ها

مداد ابرو لچیک

با توجه به این که ابرو نقش زیادی را در زیبایی صورت دارد و در میان ابزار های ابرو نیز مهم ترین ابزار مورد نیاز برای حالت دادن به ابرو و زیبا کردن آن استفاده از مداد ابرو می باشد. استفاده از مداد بهترین و مناسب ترین ابزار برای یک دست کردن ابرو ها و صاف کردن کجی ها و ناقصی های ابرو های شما است. و از آن جایی که با استفاده از مداد این کار بسیار با سهولت انجام می شود. از این مداد ها بسیاری از خانم ها همیشه مداد ابرو را به ریمل ابرو و یا سایر موارد مرتبط به ابرو ترجیح می دهند و با مداد ابرو راحت و سریع این کار را انجام می دهند. مداد زدن ابرو ها و پر کردن و مشخص کردن خطوط ابرو در صورت نقش مهمی را دارد. نباید که مداد ابرو را با مداد چش یکی دانست زیرا مداد ابرو و چشم ۲ نوع مداد با کاربرد های جداگانه می باشند اما با توجه به این مسئله بیشتر افراد در انتخاب و خرید مداد ابرو این اشتباه را مرتکب می کنند و از مداد چشم به عنوان مداد ابرو استفاده می کنند که باید بگوییم که این کار کاملا کار اشتباهی می باشد. زیرا همان طور که گفتیم کاربرد این دو مداد کاملا با هم تفاوت دارند مداد چشم دارای رنگ دانه های بسیار خاصی وجود دارد که در صورت استفاده برای ابرو این مواد سبب ریزش ابرو می شود.

مداد ابرو لچیک یک پیشنهاد ویژه

بهتر است تا برای کشیدن خطوط خالی ابرو استفاده از مداد نوک تیز در هنگام مداد زدن ابرو را فراموش نکنید زیرا بسیار مناسب است و برای منظم دیده شدن ابرو باید خطوطی که کشیده می شود بسیار نازک باشد زیرا خطوط پهن و خط های کلفت حالت ابرو را زشت و بد ریخت نشان می دهد. در میان محصولات ارایشی لچیک مداد ابرو لچیک ( بهترین مداد ابرو ) می تواند که انتخاب بسیار درستی باشد. زیرا طبق ترکیبات ساخت در این مداد علاوه بر تقویت ابرو در صورت استفاده مداوم هم مشکلی را برای ابرو ایجاد نمی کند. یقینا استفاده از این مداد ابرو برای پر کردن ابرو های کم پشت می تواند که روش مطمئنی باشد پس فراموش نکنید که در صورتی که بخواهید برای پرکردن نقاط خالی از مداد ابرو استفاده کنید حتما خطوط ابرو را کوتاه و نازک بکشید برای مرتب کردن در آخر از برس ابرویتان استفاده کنید و خطوط اضافی و پر رنگ را با برس کشیدن محو کنید.
ما در این مقاله علاوه بر معرفی مداد ابرو و کاربرد های آن در این بخش نیز به چند نکته مهم درباره ی تقویت ابرو ها و رشد مناسب آن ها و جلوگیری از ریزش آن ها نکاتی را ارائه می دهیم که می تواند برای داشتن ابرو های پر پشت و زیبا بسیار موثر باشد.

مداد ابرو لچیک یک پیشنهاد ویژه

مورد اول : وجود انواع ویتامین ها یکی از مهم ترین موارد مورد نیاز بدن برای رشد و تقویت موهای سر و ابرو می باشد و کمبود هر کدام از ویتامین ها با توجه به این که موهای ابرو، نیز سراسر پروتئین هستند می تواند که باعث ریزش و کم پشتی ابرو ها شود از همین رو اگر که ریزش ابروی شما بر اثر کمبود ویتامین ‌های ضروری باشد ، شما نیاز به ذخیره مجدد این ویتامین ‌ها برای رشد مجدد ابرو ها دارید.
مورد دوم : در صورتی که فقط قسمتی از ابرو های شما خالی باشد برای این قسمت و به صورت موقت می توانید که از یک مداد ابروی آلمانی با کیفیت استفاده کنید زیرا این مداد ابرو دارای مواد تقویت کننده نیز است که می تواند علاوه بر پرکردن نقاط خالی ابرو از ریزش ابرو هایتان نیز جلوگیری کند. حتما در مورد رنگ مداد ابرو و ابرو هایتان نیز دقت داشته باشید تا نا هماهنگی به وجود نیاید
مورد سوم : برای تقویت ابرو ها استفاده از یک ماده تقویت ‌کننده ابرو آن هم از نوع طبیعی و استاندارد بسیار می تواند که مسمر ثمر و مناسب باشداز این رو در حالی که دارای این مشکل هستید بهتر است تا قطره های تقویت کننده مخصوص ابرو را از دارو خانه ها تهیه نمائید معمولا استفاده از این تقویت کننده ها روزی ۲ بار و طبق دستور العمل درج شده باید انجام شود این قطره ها باعث می‌ شوند تا ابرو ها سریع‌ تر رشد کنند.
مورد چهارم : ماساژ ابرو با یک برس مخصوص که همان شانه ابرو است می تواند که به تحریک رشد ابرو کمک کند پس سعی کنید که این کار را با یک برس و به مدت چند دقیقه، شانه کنید. نحوه شانه کردن موها باید در جهت رشد و به سمت بالا و خارج صورت باشد ؛ زیرا که این کار باعث تقویت ناحیه ابرو در رشد مو ها می ‌شود.
مورد پنجم : بیشتر خانم ها ذاتا دچار ریزش ابرو و یا کم پشتی ابرو هستند پس در صورتی که شما به طور ارثی دارای ابرو های کم ‌پشتی هستید می توانید که با استفاده از یک بادام تلخ سوخته ابروها یتان را تقویت کنید بادام با داشتن انواع ویتامین ها می تواند که برای پر کردن نقاط خالی ابرو مناسب باشد و باعث پرپشت شدن ابرو ها می شود. به غیر از این مورد شما با استفاده از ویتامین ‌های C،B،A ،E را در برنامه غذایی خود می توانید که علاوه بر رشد ابرو ها در سلامتی پوست تان نیز مؤثر باشد.
مورد آخر: از ترکیب بادام و فندق آسیاب شده می توان که پودری را تهیه کرد و با استفاده از چند قطره روغن زیتون می توان که یک داروی مناسب برای تقویت ابرو تهیه کرد این ترکیب را بهتر است تا به مدت چند هفته بر روی ابرو ها قرار داد و سپس بعد از خشک شدن با اب ولرم به نرمی شست.

مداد ابرو بادوام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *