بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

مداد لب لچیک چیست

رژ لب لچیک

مداد لب

رژلب و مداد لب دو وسیله آرایشی پرکاربرد و محبوبی هستند که توسط آن ها می توان رنگ و فرم لب ها را تغییر داد و از آنجا که آرایش لب ها برای بانوان بسیار مهم  می باشد آن ها نیز علاقه خاصی به رژلب و مداد لب دارند .

اگر لب هاي نازكی داريد به وسيله يك مداد لب مي توانيد آن ها را پهن تر و بزرگ تر كنيد . البته در رابطه با استفاده از مداد لب براي بزرگتر نشان دادن لب ها همواره بايد دقت داشته باشيد كه خيلي از خطوط اصلي لب بيرون نرويد زيرا در غير اينصورت آرايش لب هاي شما مصنوعي ديده خواهد شد و در نتيجه چهره شما جلوه خوبي نخواهد داشت .

پوست لب ها بسيار نازك و حساس است و به همين دليل بايد بسيار مراقب بود تا از رژلب هاي مرغوب و استاندارد براي آرايش لب ها استفاده كرد ، استفاده از رژلب هاي غير استاندارد مي تواند موجب آسيب رسيدن به لب ها شود .

بهترین رژ لب

ما بايد توجه داشته باشيم كه یک رژلب و مداد لب خوب و بهترين رژ لب و مداد لبي که مناسب با رنگ پوست و ترکیب چهره ما می باشد چه رژ لب و مداد لبي است زيرا همانگونه كه رژ لب و مداد لب نقش مهمي در زيبايي ما دارند عدم توجه به رنگ و نوع آن ها که براي تركيب چهره و رنگ پوست ما مناسب نباشند مي تواند نتيجه عكس بدهد.

همانگونه که می دانیم لب  یکی از قسمت های مهم صورت است که نقش مهمی را در چهره بازی می کند و زیبایی آن تأثیر بسیاری بر زیبایی چهره دارد و از آنجایی که خانم ها دوست دارند زیبا و جذاب باشند اهمیت بسیاری به آرایش لب های خود می دهند . با آرایش کردن لب ها می توان زیباتر و جذاب تر بود اما در این میان توجه به کیفیت محصولات آرایشی اهمیت زیادی دارد .

چنانچه اشاره شد مداد لب نیز مانند رژلب از لوزم آرایشی محبوب و پرکاربرد در بین بانوان است زیرا که به وسیله آن می توان خطوط  لب ها را مشخص نمود تاهم آرایش لب ها توسط رژلب منظم تر باشد و هم اینکه توسط آن می توان فرم لب ها را نیز تغییر داد.

سعي كنيد همواره لب هاي خود را نرم و مرطوب نگه داريد زيرا اينگونه  هم لب هاي شما زيباتر خواهند شد ، لب هاي خشك و پوسته پوسته جلوه خوبي نخواهند داشت و هم اينكه رژلب بر روي لب هاي نرم و مرطوب بهتر مي نشيند . در همين راستا بهتر است اين نكته را نيز بگوييم كه اگر لب هاي شما خشك مي باشد بهتر است كه از رژلب هاي مات استفاده نكنيد ، اين كار لب هاي شما را خشك تر خواهد كرد اما استفاده از رژلب هاي نرم که خاصیت مرطوب کنندگی داشته باشد شما را در بهبود خشكي لب هاتان ياري خواهد نمود . پس حتما سعی کنید بهترین رژلب _ رژ لب مات را انتخاب کنید .

رنگ رژلب از اهمیت ویژه ای برخوردار است باید بتوانید رنگی را انتخاب کنید که با ظاهر چهره شما تتاسب ایجاد نموده و به هرچه بهتر دیده شدن آن کمک کند . در مورد رنگ رژ لب لازم است بدانيد كه رنگ هاي روشن و ملايم مانند صورتی براي پوست هاي روشن و رنگ هاي تيره و گرم مانند قهوه ای براي پوست هاي تيره مناسب مي باشند . در مورد رنگ رژلب اين نكته را نيز بايد گفت كه رنگ هاي روشن لب ها را بزرگ و رنگ ها ي تيره لب ها را كوچك نشان مي دهند .

براي طبيعي تر بودن آرايشتان بهتر است كه رژلب و مداد لب يك رنگ باشند و همچنين براي حجيم تر كردن لب ها مي توانيد با استفاده از يك مداد لب سفيد رنگ خطي كمرنگ در زير خط لب هاي خود بكشيد .

چربي لب ها در سنين ميانسالي و بالاتر به تدريج كمتر مي شود و به همين جهت به اين دسته از بانوان توصيه مي كنيم از رژلب هايی با خاصیت نرم کنندگی استفاده كنند تا ميزان نرمي و رطوبت لب هاي آن ها افزايش يابد .

پس از رژلب زدن دقت داشته باشيد كه روي دندان هاي خود را به خوبي تميز كنيد زيرا ماندن رژلب روي دندان ها جلوه خوبي نخواهد داشت .

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

مداد لب لچیک و رژ لب لچیک

از برترین انتخاب ها در زمینه آرایش لب استفاده از مداد لب لچیک و رژلب لچیک می باشد ، زیبایی چهره اهمییت زیادی دارد اما مهم تر از آن سلامت لب هاست . پس لازم است کیفیت رژ لب مد نظر گرفته شود .

رژلب لچيک از مواد طبيعي تهيه شده است و از اين جهت كه به سلامتي لب ها آسيبي وارد نمي سازد خاطر مشتريان خود را آسوده مي كند و همچنين با دوام بالايي كه دارند مانع از پاك و خراب شدن آرايش لب هاتان در طول روز مي شود .

همواره سعي كنيد از لوازم آرايشي به اندازه استفاده كنيد و همانگونه كه در مورد رژلب و مداد لب گفته شد از لوازم آرايشي مرغوب و با كيفيت و استاندارد استفاده كنيد .

آرایش خوب می تواند شما را زیباتر و جوان تر نشان دهد بنابراین دقت داشته باشید که چگونه و با چه لوازم آرایشی برای حاصل شدک بهترین نتیجه می توتنید چهره خود را آرایش کنید .

رژلب و مداد لب لچیک با رنگبندي متنوعي كه دارند شما را در انتخاب رنگ رژلب مناسبتان كمك مي كنند و همچنين دوام بالاي مداد لب با دوام لچیک آرایش لب هایتان رد تا ۴۸وساعت حفظ می نماید .

شما می توانید رژلب و مداد لب مورد نیاز خود را از فروشگاه های لوازم آرایشی و همچنین سایت لچیک خریداری نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *