بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

مداد لب و رژ لب مات

مداد لب لچیک

آرايش كردن يكي از كارهاي مورد علاقه بانوان است كه توسط آن به زيبايي و جذابيت هرچه بيشتر خود مي پردازند . آرايش مو، ابرو، لب ، ناخن، چشم و مژه و … هركدام تأثير بسياري بر زيبايي و جذابيت بانوان دارد . بانوان براي آرايش نمودن چهره خود لوازم آرايشي مختلفي را خريداري مي كنند .

مداد لب

از جمله لوازم آرايشي كه همواره در كيف لوازم آرايشي بسياري از خانم ها موجود مي باشد رژلب و مداد لب است زيرا كه اين دو در جهت آرايش و زيبايي لب ها به كار مي روند و همان گونه كه می دانيم آرايش و زيبايي لب ها نيز تأثيربسياري بر زيبايي و جذابيت چهره خانم ها دارد .

رژلب و مداد لب انواع گوناگون و در رنگ هاي مختلفي دارد.لاك لب، برق لب، مدادي،مايع، جامد و … برخي از انواع و اقسام رژلب مي باشد .

به وسيله رژلب و مداد لب مي توان رنگ لب ها  و همچنين فرم آنها را تغيير داد كه البته براي اينكه آرايش خوبي براي لب ها داشته باشيد و بتوانيد رنگ و فرم مناسب لب هاي خود را تشخصيص بدهيد نياز به كمي مهارت و البته توجه به بعضي از نكات و همچنين دقت داريد.

رژ لب مات

در رابطه با انتخاب بهترین رژلب _ رژ لب مات و مداد لب يك سري از نكات و مسائل وجود دارد كه مهم مي باشند . مثلا يكي از نكاتي كه بايد خانم ها به آن توجه داشته باشند بحث استاندارد بودن و با كيفيت بودن رژلبي است كه مي خواهند آن را خريداري كنند زيرا كه بحث استاندارد بودن و با كيفيت بودن بسيار مهم است و استفاده از رژلب ها و مداد لب هاي بي كيفيت مي تواند سلامتي و زيبايي لب ها را دچار آسيب كند .

بهترین رژ لب

از ديگر نكات مهمي كه در مورد بهترین مداد لب و بهترین رژ لب وجود دارد اين است كه چه رنگي براي رژلب  مداد لب خود انتخاب كنيد كه مناسب براي شما باشد  با تريكب چهره شما سازگار باشد  زيبايي و جذابيت شما را دوچندان كند .

رنگ هاي تيره لب ها را كوچكتر نشان مي دهند بنابراين خانم هايي كه به دنبال اين هستند كه لب هاي خود را كوچكتر نشان دهند بهتر است كه از اين رنگ ها استفاده كنند. و همچنين در مورد رنگ هاي تيره بايد بگوييم كه اين دسته از رنگ ها با رنگ پوست هاي تيره نيز سازگاري بيشتري دارد و از آنطرف رنگ هاي روشن لب ها را بزرگتر نشان مي دهند و بيشتر مخصوص كساني مي باشند كه رنگ پوست آنها سفيد و روشن است .

اگر مي خواهيد لب هاي خود را بزرگتر و حجيم تر نشان دهيد مي توانيد با مداد لب خط لب هاي خود را بزرگتر و بيشتر از خطوط اصلي لب بكشيد و لب هاي خود را پهن تر و بزرگتر نشان دهيد كه البته دقت كنيد كه خيلي از خطوط اصلي لب خارج نشويد زيرا كه اين كار باعث مي شود آرايش  لب ها غير طبيعي جلوه كند .

براي برجسته كردن لب ها نيز مي توان يا يك مداد لب سفيد خطي كمرنگ در زير خط لب كشيد تا لب ها برجسته تر نشان داده شوند و همچنين استفاده از رژلب هاي براق و مايع نيز به شما کمك مي كند تا لب هاي خود را برجسته تر نشان دهيد  همينطور خانم هايي كه دوست دارند لب هاي خود را كوچكتر و كم حجم تر نشان دهند به آن ها توصيه مي كنيم كه از رژلب هاي مات استفاده كنند زيرا كه استفاده از رژلب هاي مات لب ها را كوچكتر و كم حجم تر نشان مي دهد .

يكي از برندهاي مشهور در ميان برندهاي متفاوتي كه در رابطه با رژلب و مداد لب فعاليت مي كنند برند لچیک مي باشد كه با توليد مداد لب ها و رژلب هاي با كيفيت و مرغوب سعي در زيبايي و جذابيت لب هاي شما و همچنين حفظ سلامتي آن ها دارد .

يكي از مواردي كه معمولا در توليد رژلب به كار مي رود سرب است . سرب براي سلامتي مضر است پس دقت داشته باشيد رژلبي كه مي خواهيد آن را تهیه می کنید سرب نداشته باشد .

لچيك براي توليد رژلب هاي خود از مواد طبيعي استفاده مي كند و با ماندگاري خوبي كه دارد مي تواند گزينه مناسبي براي خريد شما باشد .

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

رژ لب لچیک و مداد لب لچیک

نرمي و مرطوب بودن لب ها نيز از نكات ديگري است كه خانم ها بايد براي داشتن لب هايي زيباتر و همچنين براي اينكه رژلب بهتر روي لب هاشان بنشيند به آن توجه كنند زيرا كه لب هاي خشك جلوه خوبي ندارند و همچنين رژلب نيز خيلي خوب روي آن ها اثر نمي كند . استفاده از خود رژلب  در كنار كرم ها و نرم كننده ها به نرمي لب ها كمك مي كند اما خانم هايي كه لب هايي خشك تر دارند بهتر است كه از رژلب هایی با قابلیت مرطوب کنندگی لب استفاده كنند . مثلا استفاده از رژ لب لچیک و مداد لب لچیک این ویژگی را برایتان به همراه دارد که می توانید توسط آن نرمی و لطافت لب هایتان را به خوبی حفظ کنید .

رژلب و مداد لب های لچیک مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و همچنین با وجود رنگدانه های طبیعی،کیفیت بالا،تنوع در رنگبندی و ماندگاری بالایی که دارد می تواند انتخاب خوبی برای شما به عنوان بهترین رژلب و مداد لب باشد .

رژلب لچیک و مداد لب لچیک  علاوه بر زیبا و جذاب نمودن لب های شما برای سلامتی آن ها نیز ضرری ندارد زیرا باید توجه داشت که پوست لب ها بسیار نازک و حساس است و باید مراقب آن بود تا بر اثر استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب به آنها صدمه ای وارد نکنیم .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *