آموزش, بلاگ, خط چشم لچیک, لوازم آرایشی, مداد چشم

مداد چشم لچیک برای تازه کاران

بهترین مداد چشم

همان طور که در مطلب قبلی ذکر شده است یکی از عناصر بسیار مهم در بین لوازم آرایشی که برای بسیاری از خانم ها حائز اهمیت می باشد خط چشم است که باعث تغییرات شگرفی در صورت خواهد شد.

شرکت های لوازم آرایشی بسیاری در خصوص تولید و فروش انواع مختلفی از خط چشم ها و مداد چشم فعالیت می کنند که خط چشم لچیک و مداد چشم از جمله مارک های برند در این خصوص می باشند. در مطلب قبلی گفته شد که بسیاری از خانم ها می خواهند بهترین خط چشم و مداد چشم را برای خود خریداری کنند اما بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که تنها خرید بهترین مداد چشم از بهترین مارک فاکتور محسوب نمی شود بلکه نحوه ی درست استفاده از آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر فردی هستید که در هنگام استفاده از خط چشم و یا مداد چشم لچیک یا هر مارک و برند دیگر ناوارد هستید و یا دست هایتان در هنگام استفاده از آن نیز می لرزد بهتر است در ابتدا نحوه ی کشیدن مداد چشم و خط چشم را از فردی باتجربه بیاموزید، آنگاه به سراغ مارک ها و برندهای معروف از خط چشم و مداد بروید.

مزیت استفاده از مداد چشم لچیک

باز هم خاطر نشان خواهیم کرد در صورتی که تازه کار هستید و نمی دانید چگونه و به چه صورت از لوازم آرایشی چشمی استفاده نمائید بهتر است از مداد چشم های لچیک استفاده کنید که نه تنها جزء بهترین مداد چشم های روز می باشد بلکه در نوع خود از بهترین برندها می باشد که در مقالات بعدی شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. پس خط چشم هایی که به صورت مداد می باشند از بهترین و مناسب ترین لوازم آرایشی چشمی برای بانوان تازه کار در امر آرایش کردن می باشد.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که به چه دلیل در ابتدا مداد چشم را برای شما پیشنهاد می کنیم و دلیل انتخاب آن چه چیزی می باشد و یا چه فرقی با خط چشم خواهد داشت؟ پاسخ ما این است که از آسان ترین لوازم آرایشی چشمی، مداد چشم می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

قدم اول انتخاب مداد چشم لچیک، قدم های بعدی یادگیری نحوه ی استفاده از آن از فردی باتجربه و یا فیلم های موجود در سطح اینترنت می باشد که خوشبختانه امروزه انواع و مدل های مختلفی از نحوه ی کشیدن مداد چشم بر روی چشم آموزش داده شده است.

بهترین مداد چشم

برمی گردیم به این مبحث که برای شما بیان کردیم که برای تازه کاران استفاده از مداد چشم بهترین گزینه می باشد مهم ترین دلیل آن هم این می باشد که می توانید به آسانی آن را نسبت به دیگر انواع مختلف از خط چشم ها کنترل نمائید و نیاز ندارید تا بخواهید برای کشیدن آن به چشم خودتان از آن استفاده کنید.

مزیت دیگر آن این است که در صورتی که به صورت ناخودآگاه دچار خطایی در هنگام کشیدن آن شدید می توانید به راحتی با مواد پاک کننده آرایشی به تمیزی آن را پاک کنید اما پاک کردن خط چشم حتی در صورتی که از بهترین خط چشم هم استفاده کرده باشید امری ساده نمی باشد و نیاز به دقت دارد تا بقیه عناصر آرایشی از جمله ریمل و دیگر مواد نیز که بر روی صورتتان قرار داد خراب نشود. پس به این نتیجه خواهیم رسید که هم از لحاظ کنترل کردن آسان می باشد هم از لحاظ تمیز کردن برای تازه کاران مناسب تر می باشد.

مداد چشم لچیک دارای انواع مختلفی می باشد از این نظر که می توانید مدل های مختلفی از آرایش چشم را انجام دهید. عده ای از خانوم ها این علاقه را دارند که آرایش چشم دودی را برای خود انجام دهند آنگاه می توانند با استفاده از خط چشم های مدادی این مدل آرایش را انجام داده و تغییر بسیار محسوسی در صورت خود انجام دهند.

همان طور که گفتیم انتخاب بهترین خط چشم و مداد چشم ملاک بسیار مهمی در خرید لوازم آرایشی می باشد اما باید بدانید چگونه از مداد چشم خود مراقبت کنید و چگونه از آن استفاده کنید که به مرور زمان دچار شکستگی یا خورد شدگی نشود و کیفیت آن به نسبت همان روزهای اول نیز باقی بماند. دو راه برای این کار وجود دارد در ابتدا پس از هر دوره استفاده ی چند روزه (در صورتی که هر روز از مداد چشم لچیک استفاده می کنید) تراش نمودن آن فراموش نگردد مانند مداد نوشتنی که پس از هر چند مدت استفاده نیاز به تراش کردن خواهد داشت. تمامی مداد چشم ها خود دارای تراش مخصوصی برای مداد آرایشی می باشند که می توانید از آن استفاده نمائید و راه دیگر آن است که برای استفاده از آن می توانید با استفاده کمی وازلین یا کرم این کار را انجام دهید در واقع مقداری کرم را به سر انگشتان خود بمالید آن به نوک مداد بمالید تا نوک تازه تر شود و حالت خوش رنگ تری روی چشمان شما پیدا کند. در واقع این دو راه باعث خواهد شد هم مداد شما نوک تیز تر گردد و هم مثل روزهای اولی که آن را خریداری نموده اید با کیفیت به نظر برسد، حتی این دو راه خصوصا بسیار برای تازه کاران مفید می باشد و با انجام این کار به زودی دستشان راه خواهد افتاد.

در آخر، نکته ی بسیار مهمی که وجود دارد آن است که می توانید از مداد چشم لچیک برای کشیدن خط مژه بالا و پایین نیز استفاده کنید. انواع مختلفی از مداد چشم لچیک در بازار لوازم آرایشی وجود دارد که کافیست با دانستن روش مخصوص استفاده از آن، بهترین روش استفاده از آن را دریابید.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “مداد چشم لچیک برای تازه کاران

  1. لیلا اکبری گفت:

    مداد چشم لچیک دارای انواع مختلفی می باشد از این نظر که می توانید مدل های مختلفی از آرایش چشم را انجام دهید. عده ای از خانوم ها این علاقه را دارند که آرایش چشم دودی را برای خود انجام دهند آنگاه می توانند با استفاده از خط چشم های مدادی این مدل آرایش را انجام داده و تغییر بسیار محسوسی در صورت خود انجام دهند. من از استفاده از مداد چشم لچیک راضیم

  2. ناشناس گفت:

    حتما به تازه کارها پیشنهاد میکنم از خط چشم ها و مداد چشم های لچیک استفاده کنند صددر صد عاشقش میشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *