ریمل, ریمل لچیک

مدل آرایش چشم با بهترین ریمل حجم دهنده

ریمل حجم دهنده خوب

 

آرایش های چشم اکلیلی که حالت کشیده ای دارند و اصطلاحاً گربه‌ای نامیده می شوند بسیار مد بوده و آرایشگران به حالت دهی چشم به وسیله سایه های اکلیلی ، خط چشم های کشیده و آرایشی لایت می پردازند تا مدل های خود را به بروز ترین نحو ممکن آرایش کنند . آرایش چشم بسیار مهم بوده و تاثیر زیادی در تغییر چهره ما دارد به شرط آنکه برای این کار از بهترین خط چشم و بهترین ریمل استفاده کنید و در نهایت تمام مواد مورد استفاده برای آرایش چشم خود را از بین مواد باکیفیت و برندهای معتبر انتخاب نماییم.

آرایش کردن عروس نیازمند رعایت تکنیک های مختلفی است چراکه امروزه تمامی میهمان ها ی موجود در جشن عروسی به آرایشگاه رفته و مدل های جذابی را برای خود ایجاد می نمایند . اما کار آرایشگر عروس از همه دشوارتر است چراکه باید متفاوت ترین نوع آرایش را بر روی چهره عروس پیاده سازی نماید. آرایش چشم از اهمیت بسیاری برخوردار است و در واقع بدون آرایش چشم نمی توان گفت که آرایش کردن کار حرفه ای یا سختی است .

اگر بتوان آرایش مورد نظر را به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن بر روی صورت پیاده سازی کرد در واقع می توان گفت که نیمه بیشتری از مسیر طی شده و دغدغه و نگرانی وجود ندارد . تنها کافیست مراحل آرایش را یک به یک طی کرده و هنگام آرایش چشم بیشتر از دیگر نقاط توجه و حوصله به خرج دهید.

در حال حاضر به روز ترین مدلی که برای آرایش چشم استفاده میشود استفاده از یک سایه به رنگ بژ اکلیلی و خط چشم ضخیم و کشیده با مژه های پرپشت و پررنگ است.

هماهنگی میان خط چشم و ریمل می‌تواند چشمهای شما را جذابتر به نظر برساند پس بهتر است از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کرده و خط چشم خود را نیز مطابق با حالت و فرم چشم های خود ایجاد کنید. مژه ها نقش بسزایی در آرایش چشم دارند و آراستن آنها جز نکات ضروری محسوب می شود. بهتر است برای این کار از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کنید که علاوه بر حجیم کردن مژه ها طول آنها را نیز افزایش دهد و باعث درخشان تر شدن و زیباتر شدن آنها گردد. از مهمترین ویژگی های یک ریمل خوب می توان به کیفیت مایع آن اشاره کرد . این مایع باید به گونه ای ساخته شده باشد تا از چسبیدن مژه ها به یکدیگر جلوگیری کند. همچنین فرچه موجود در ریمل نیز می‌تواند تعیین کننده مرغوبیت و با کیفیت بودن آن باشد . بهترین ریمل حجم دهنده که می توانیم با اطمینان خاطر آن را به شما معرفی کنیم ریمل لچیک است که با ماندگاری بالای خود مژه های شما را به طرز فوق العاده ای آراسته و آرایش می نماید و به دلیل دارا بودن فرچه ای با بیش از ۵۰۰ دندانه به شما اجازه می دهد تا تمام مژه هایتان را آرایش کرده و به ریمل آغشته نمایید. مایع ریمل می تواند به خوبی و به طور یک اندازه بر روی مژه هایتان پخش شود و حجم و طول آن ها را به طرز یک اندازه و مرتبی فرم دهی نماید . برای آنکه چشمانتان جذابیت بیشتری به خود بگیرند می توانید انتهای چشمانتان را با استفاده از یک خط چشم کشیده تر نشان داده و مژه های موجود در آن قسمت را با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده آرایش کنید . قسمت انتهایی چشم باید از مژه های پررنگ تری برخوردار باشد بنابراین اگربرس کشیدن ریمل را برای نواحی مختلف چشم دو الی سه بار تکرار می کنید قسمت انتهایی چشم را بیش از ۵ الی ۶ بار برس کشیدن و مطمئن شوید که مایع ریمل به قدر کافی بر روی آن نشسته است.

برای آنکه گیرایی و زیبایی چشم های تان افزایش پیدا کند می توانید از لنزهای رنگی نیز استفاده کنید. اما مراقب باشید تا آرایش چشم تان وارد آن نشود. قبل از ریمل زدن از لنز استفاده کرده و سپس با احتیاط به برس کشیدن مژه ها بپردازید . از وارد شدن مایع ریمل به داخل چشم جدا خودداری کنید این مایع می تواند زیر لنز رسوب کرده و باعث ایجاد عفونت در چشم شما شود.

افرادی که چشم های ریز تری دارند باید حتما از ریمل استفاده کرده و علاوه بر پلک بالا به آرایش کردن پلک پایین نیز بپردازند. مژه های پلک پایین باید به وسیله ریمل آرایش شوند به این ترتیب چشم ها بازتر و درشت دیده خواهد شد . مراقب باشید تا مایع ریمل اطراف چشم تان مالیده نشود. سیاه شدن اطراف چشم می‌تواند آرایش شما را نامرتب و غیرحرفه‌ای نشان دهد. برای آنکه طبیعی ترین  حالت را برای چشم هایتان ایجاد کنید ، بهتر است خط چشم تان را نازک و ریمل تان را در کمترین حالت استفاده کنید . البته برای آرایش های غلیظ می‌توانید ضخامت خط چشم را افزایش و مقدار ریمل را نیز بیشتر کنید.

معمولا آرایش های لایت و گریم ها طرفداران بیشتری دارند. آرایش های غلیظ جلب توجه زیادی کرده و باعث می شوند تا چهره طبیعی ما و زیبایی های موجود در صورتمان زیر چندین و چند لایه رنگ مخفی شوند بدین ترتیب ظاهر مصنوعی و غیر طبیعی خواهیم داشت.

آرایش کردن نه تنها کار غلطی نیست بلکه باعث افزایش روحیه خانم ها میشود . تنها کافیست برای این منظور از بهترین و باکیفیت ترین لوازم آرایشی استفاده کنید و به یاد داشته باشید که بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین مارک ریمل حجم دهنده )ساخت و تولید برند لچیک است و این برند معتبر جهانی حامی سلامت چشمان شماست .

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *