مداد ابرو

مدل ابروی مناسب فرم چهره شما کدام است ؟

بهترین مداد ابرو

برای آرایش ابروهای خود بهتر است بهترین فرم مناسب‌ترین آن را انتخاب کرده و سپس به پیاده سازی آن بپردازید . هر چهره نیازمند نوع خاصی از مدل ابرو است و باید با توجه به اجزای مختلف دیگر صورت مانند چشم به آرایش کردن ابروها بپردازید، تا هماهنگی به وجود آمده در این میان باعث زیباتر شدن شما بشود .

ممکن است به آرایشگاه رفته باشید و پس از آن که آرایشگر شما مکاپ صورت تان را به پایان رساند متوجه تغییرات ناخوشایندی در ناحیه ابرو هایتان شده باشید ، این اتفاق به شدت پیش می آید چرا که سلیقه افراد متفاوت بوده و آرایش ابرو نیز نقش بسیاری در آرایش چهره دارد . بهتر است در طراحی ابرو های خود علاوه بر به کارگیری قوانین موجود در این زمینه و ترفند های مناسب، از طرحی استفاده کنید که با سلیقه شما نیز مطابق باشد .

فرم های مختلف صورت نیازمند مدل های ابروی متفاوتی هستند برای آنهایی که از صورت های بیضی برخوردارند ابروهای رو به بالا یا هشتی اصلا مناسب نیست، این افراد بهتر است از مدل های ابرویی بهره بگیرند که به سمت پایین تمایل داشته باشد. ابروهای بلند مناسب ترین گزینه برای این افراد هستند .

 

افرادی که صورت‌های مثلثی و زاویه دار دارند بهتر است از ابروهای بلند و روبه بالا استفاده کنند .هرچه دنباله ابرویتان بالاتر باشد ، چهره شما جذاب تر خواهد بود. استفاده از این ترفند ها را دست کم نگیرید و با اطمینان خاطر به آرایش ابروها با فرم متناسب آنها بپردازید .

از سوی دیگر افرادی که صورت های کشیده ای دارد برخلاف صورت‌های مثلثی می‌تواند از ابروهای صاف و این مدل طراحی بهره بگیرند . سعی کنید شکستگی ابرو ها و میزان هشتی بودن آن را به حداقل رسانده و در یک راستا به خط کشی ابروها بپردازید . برای افرادی که صورت‌های مثلثی دارند ابروهای صاف حالت چهره بی حالی برایشان به نمایش می گذارند لذا استفاده از این نوع ابرو برای آنها توصیه نمی‌شود .

بیشتر افراد به خصوص خانم های ایرانی که از چهره‌های کاملا شرقی و اصیل برخوردارند فرم صورت گردی دارند، این افراد باید بدانند که صورت های گرد تنها با ابروهایی زیبا تر می شود که دارای شکستگی باشد. ابروهای صاف یا هلالی به هیچ عنوان مناسب این مدل از چهره نمی‌باشد . ابروهای گرد می تواند صورت شما را از زیبایی طبیعی خود خارج کرده و آرایش نامناسبی برای شان به همراه داشته باشند  .

هر فردی در هر شکل و چهره‌ای زیباست، خداوند زیباست و همه انسانها را زیبا آفریده است اما هیچ کس نمی تواند ادعا کند که صورتش بدون نقص است . حتی این نقص ممکن است تنها ناشی از مغایرت سلیقه شخصی ما با چهره طبیعی ما باشد. اما به هر حال می توان به وسیله لوازم آرایشی گوناگون این نواقص را برطرف کرده و چهره را در بهترین حالت خود به نمایش گذاشت . لطفاً سعی کنید ابتدا بهترین مداد ابرو را انتخاب کرده و سپس با استفاده از آن به آرایش ابروها با توجه به قوانین گفته شده و قوانین دیگر موجود در این زمینه بپردازید. بهترین مداد ابرو ساخته شده توسط برند لچیک است که ابروهای شما را دچار ریزش نکرده و دارای بافتی در سبک است . این مداد ابرو قادر است تا طراحی مناسبی بر روی ابروهای شما پیاده سازی کند . تنها کافی است تا این محصول منحصر به فرد را در رنگ مناسب خریداری کنید. رنگی که انتخاب می کنید نباید دارای مغایرت زیادی نسبت به ابروهای شما باشد. در رابطه با آرایش ابرو نیز باید به شما بگویم که بهترین روش هاشور زدن است . سایه های ابرو گزینه مناسبی برای آرایش ابرو نیستند چرا که نمی توانند تارهای ابرو را شبیه سازی کنند و تنها قادرند ناحیه از ابرو را به صورت هاله ای از آن رنگ درآورند . در صورتی که ابروها باید در طبیعت ترین حالت خود هاشور زده شوند تا آرایشی  نامحسوس برای آنها ایجاد شود، و در عین حال زیبا به نظر برسند . قبل از آنکه شروع به کشیدن مداد ابرو کنید ابروهایتان را شانه زده و نقاط خالی را نمایان نمایید . سپس نقاط خالی را پر کرده و در صورتی که قصد افزایش ضخامت ابروهایتان را دارید این کار را از نواحی بالای ابرو آغاز کنید. هیچ گاه نباید ابروها از پایین آرایش شوند. مگر در شرایطی که ابرو از قسمتهای پایین دچار ریزش شده باشد و نواحی خالی در آن موجود باشد. جابجا کردن قوس ابرو کار اشتباهی است که به هیچ عنوان نباید به انجام آن بپردازید . چهره های طبیعی و زیبا تنها به وسیله آرایش های ساده امکان پذیر خواهند بود. پس از ایجاد تغییرات اضافی خودداری کرده و سعی کنید تنها عیب های موجود در چهره را با استفاده از لوازم آرایشی معتبر بپوشانید .

لچیک تولید کننده بهترین مداد ابرو یی است که می توانید خریداری و استفاده نمایید . این مداد ابرو از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و در دو نوع کلاسیک و بادوام تولید می شود. رنگ های متنوعی داشته و قادر است آرایش شما را تا ساعت ها بدون تغییر باقی نگه دارد اگر قصد استفاده کردن از یک مداد ابروی ضد آب را دارید می‌توانید از نوع با دوام آن بهره بگیرید . اگرچه هر دو نوع دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند اما مداد ابرو های ضد آب لچیک برای افرادی که دارای تعرق بالایی هستند گزینه مناسب تری است .

مداد ابرو بادوام _ بهترین مارک مداد ابرو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *