خط چشم لچیک, مداد چشم

مراحل آرایش کردن با مداد چشم لچیک

بهترین خط چشم

آرایش کردن مراحل مختلفی دارد که اگر بتوانید تمامی مراحل آرایش کردن را به طور مرحله ‌به‌ مرحله و گام ‌به ‌گام طی کنید می توانید در خانه بهترین نوع آرایش را برای چهره خود پیاده سازی کنید، البته یکی از شروط انجام آرایشی زیبا برای چهره تان این است که محصولاتی با کیفیت و بی نظیر را نیز تهیه نمایید.

مرحله اول هنگام آرایش چهره این است که از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید. با استفاده از مقداری کرم پوست صورت و لب هایتان را بپوشانید، سپس از یک کرم پودر با رنگ مناسب بهره بگیرید. در صورتی که لکه های پوستی بر روی چهره وجود دارد می توانید با استفاده از انواع کانسیلرها با رنگ های استاندارد، آن ها را نیز پوشش دهید. حلقه های تیره اطراف چشم نیز باید با استفاده از یک کانسیلر روشن پوشانده شوند، محو کردن لکه ها باعث می شود تا زیبایی چهره بیشتر از همیشه نمایان شود.

مرحله دوم از انجام آرایش مربوط به فرم دهی به چهره می باشد و معمولاً برای گریم کردن از این مرحله به شدت استقبال می شود. اطراف بینی یا خط مرزی گونه ها باید به وسیله یک کانتور تیره رنگ مشخص شوند و یا تغییرات اندازه‌ ای که در چهره نیاز است به وسیله انواع رنگ های تیره و روشن به وجود بیاید. ایجاد سایه روشن در چهره نتایج بسیار مثبتی را برای زیبایی هر چه بیشتر آن در پی خواهد داشت.

در مرحله سوم از آرایش باید از یک پودر مانند پنکیک استفاده کنید تا براق بودن و روغنی بودن چهره تان از آن گرفته شود. برای این کار می توانید از یک پد یا فرچه بزرگ کمک بگیرید. این عمل می تواند دوام و ماندگاری آرایش تان را نیز افزایش دهد. به خصوص در روزهای گرم سال حتماً باید از یک پودر استفاده کنید تا مانع از عرق کردن صورت تان شود.

مرحله چهارم مربوط به آرایش چشم هاست. در اولین قدم باید از یک سایه برای رنگ کردن پشت پلک استفاده شود بعد از آنکه رنگ مناسبی را انتخاب نمودید با استفاده از یک فرچه با اندازه استاندارد پشت پلک تان را سایه بزنید. بهتر است از تیره به روشن پشت پلک تان را با سایه روشن آرایش کنید. قسمت های انتهایی چشم می تواند تیره تر و قسمت های ابتدایی روشن تر آرایش شود. استفاده از خط چشم نیز از مهمترین مراحل محسوب می‌ شود. البته باید بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم را تهیه کرده باشید تا به آسانی عمل خط چشم کشیدن برایتان میسر شود و ماندگاری آرایش چشمتان نیز افزایش پیدا کند.

با خرید خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک آرایش چشم هایتان دچار هیچ گونه تغییرات منفی نخواهد شد. در پی استفاده از این دو محصول ماندگاری بسیار زیادی نصیبتان خواهد شد اگر بهترین خط چشم را انتخاب نکنید ممکن است پس از مدتی پشت پلک تان آرایش ترک خورده و نامناسبی را شاهد باشد که همین مسئله باعث غیره زیبا دیده شدن آرایش چشم هایتان خواهد شد. پس حتما بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم را انتخاب نمایید و آرایش چشمهایتان را به وسیله این دو محصول به انجام برسانید. همچنین ضد حساسیت بودن مداد چشم شما نیز می تواند کمکی باشد تا قسمت های درونی چشمتان را به وسیله آن آرایش کنید. اگر چشمان درشتی دارید بهتر است با استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت مشکی رنگ لبه های داخلی چشمتان را سیاه کنید. بعد از آن که توانستید خط چشم بکشید برای تکمیل تر کردن آرایش چشم هایتان باید از ریمل استفاده کنید. قبل از استفاده از ریمل، به کار گرفتن فرمژه نیز می تواند کمک خوبی برای خوش حالت تر دیده شدن مژه هایتان باشد. اما از فشردن بیش از حد فرمژه بر روی مژه هایتان خودداری کنید تا دچار شکستگی نشوند.

با استفاده از یک ریمل مناسب و استاندارد مژه هایتان را حالت دهی کنید و آن ها را پر رنگ تر و زیباتر نمایش بگذارید. پس آرایش چشم نوبت به فرم دهی به ابروها می رسد می توانید ابروهایتان را هنگام آرایش چشم قبل یا بعد از آن فرم دهی نمایید، بستگی به نوع آرایش شما دارد ولی حتماً باید دقت کنید که آرایش چشم و ابرویتان با یکدیگر هماهنگ باشد و آرایش مکملی را در رابطه با این دو عضو انجام برسانید. پس از تمامی این مراحل استفاده از یک رژگونه و یک رژ لب مناسب نیز تکمیل ترین نوع آرایش را برایتان ایجاد خواهد کرد. بعد از آنکه چشم ها به طور کامل آرایش شدند می توانید لبخند بزنید تا برجستگی گونه هایتان نمایان شود. سپس دقیقاً در محل برجستگی گونه رژگونه بزنید و از پررنگ شدن بیش از اندازه آن نیز جلوگیری نمایید.

هنگام آرایش لب ها نیز بهتر است ابتدا از یک مداد لب برای فرم دادن به آن ها استفاده کرده و سپس از رژ لب برای ایجاد رنگی زیبا در رابطه با لب هایتان استفاده نمایید.

مداد چشم لچیک

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *