لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

مراقبت از ابرو و مصرف مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

مراقبت از ابرو و مصرف مداد ابرو لچیک

داشتن صورتی زیبا و دلنشین نیازمند رسیدگی و توجه است. آیا شما نیز از کسانی هستید که به زیبایی چهره تان اهمیت می دهید؟ می توانید با استفاده از روش هایی اصولی و بهره بودن از لوازم آرایشی معتبر اصالت و زیبایی چهره تان را چندین برابر کنید.

ابرو یکی از عضوهای موثر در زیبایی چهره و حتی چشم ها است. داشتن ابروهایی پهن و پرپشت مورد علاقه همه خانم هایی است که به زیبایی چهره شان اهمیت می دهند و از زیبایی آن لذت می برند.

ابروهای نازک و کم پشت علاوه بر این که هیچ زیبایی به چهره تان نمی دهد بلکه سن تان را نیز بیشتر از سن واقعی نشان می دهد. ابروهای پهن و پرپشت باعث زیبایی چشم ها و نرمال دیده شدن سن ظاهری افراد می شوند می شود. استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، بالا رفتن سن، نبود برخی مواد مغذی، اگزما، کم کاری تیروئید و … از جمله عواملی هستند که سبب ریزش موهای ابرو و نازک و کم پشت شدن آن ها می شود.

استفاده مدام از موچین و برداشتن بیش از اندازه ابروها نیز باعث می شود تا ابروهایتان بیش از حد نازک و کم پشت شوند.

پس از بروز چنین مشکلاتی می توانید با استفاده از لوازم آرایشی مثل مداد ابرو و انجام روش های درمان خانگی، حالت و فرم ابروهایتان را به شکل قبلیش نزدیک تر کنید و آن ها را به زیبایی هر چه تمام تر بیارایید.

البته در نظر داشتن این نکته بسیار مهم است که استفاده از یک مداد ابرو مارک خوب می تواند نتیجه ای مضاعف داشته باشد. یکی از بهترین مداد ابرو ها که امروزه در مارکتدها جز پر فروش ترین لوازم آرایشی به حساب می آید، مداد ابرو لچیک است. مداد ابرو لچیک وسیله ی آرایشی با کیفیتی است که طبق استاندارد های جهانی ساخته و تولید شده است. از بارزترین ویژگی های مداد ابرو لچیک که باعث محبوبیت فوق العاده این وسیله آرایشی شده است ، تقویت تارهای ابرو است و البته این محصول از ریزش آن ها نیز جلوگیری می کند.

پوشش دهی عالی مداد ابرو لچیک بر روی پوست و ابروهایتان می تواند آرایش چهره و ابرویتان را زیبا کند، ماندگاری این محصولی بر روی ابروها فوق العاده است و به دلیل ضد آب بودنش، در میان بانوانی که به پاک شدن ابروهایشان حساسیت دارند بسیار پر طرفدار است. طیف رنگی مداد ابرو لچیک مختلف است و برای همه سلیقه ها رنگی مناسب را در نظر گرفته است. با استفاده کردن از مداد ابرو لچیک، علاوه بر داشتن بهترین محصول آرایشی، سلامتی ابروهایتان حفظ خواهد شد و آن ها بیش از پیش زیبا و خاص دیده خواند شد. با بهره گرفتن  از مداد ابرو لچیک می توانید ابروهایتان را به صورت موقت آرایش کنید و در صورتی که از مدل آن ها خسته شدید می توانید به راحتی شکل آن را تغییر دهید. در گذشته به دلیل انجام طراحی هایی که دائمی بودند ، دیگر نمی نمشد مدل ابروها را تغییر داد اما امروزه مصرف مداد ابرو به دلیل اینکه روشی موقت برای طراحی ابروها است طرفداران زیادی داشته باشد و خانم ها نسبت به آن تهیه آن در رنگ مناسب بسیار مشتاق هستند .

در کنار استفاده کردن از مداد ابرو لچیک برای آرایش ابروهایتان می توانید با انجام کارهای زیر ابروهایتان را پرپشت تر کنید و سبب تقویت موهای ابروهایتان شوید تا از ظاهر پر و پهن آن ها نهایت لذت را ببرید.

  • استفاده کردن از روغن نارگیل می تواند تاثیری اساسی در تقویت تارهای ابرویتان داشته باشد. در روغن نارگیل مواد مغذی و پروتئین هایی وجود دارد که سبب سالم ماندن و زیبایی ابروها می شوند. آهن و ویتامینeموجود در روغن نارگیل باعث تیره تر شدن ابروهایتان می شود. پس می توانید هر شب با استفاده از گوش پاک کمی روغن نارگیل به ابروهایتان بمالید و صبح آن ها را با آب ولرم شست و شو دهید و سپس با مداد ابرو لچیک با ابروهایتان را آرایشی زیبا و جذاب همراه کنید. استفاده کردن از روغن نارگیل به مدت دو ماه می تواند نتیجه ای اساسی داشته باشد و ضخامت ابروهایتان را بیشتر کند. استفاده از یک مداد ابرو مارک خوب در کنار مصرف روغن نارگیل می تواند تار های ابرو را تقویت و ضخیم کند.
  • آب پیاز نیز می تواند ضخامت و تراکم تارهای ابرو را بیشتر کند. گوگرد موجود در آب پیاز می تواند رشد ابروهایتان را زیاد و منظم کند. پس از رنده کردن پیاز با استفاده از صافی آب را بردارید و به مدت پنج دقیقه موهای ابروهایتان را با آن ماساژ دهید، پس از خشک شدن آب پیاز روی ابروها با استفاده از آب سرد ابروهایتان را شست و شو دهید. اگر این کار را روزی یک مرتبه به مدت یک ماه انجام دهید ابروهایتان تقویت می شوند. بهتر است علاوه بر تقویت کردن موهای ابرو با این شیوه، آن ها را با مداد ابرو لچیک آرایش کنید تا از طراحی موقت ابروهایتان نهایت لذت را ببرید.
  • با نوشیدن روزانه شیر می توانید به زیبایی چهره و ابروهایتان نیز کمک کنید. شیر سرشار از پروتئین است که باعث تقویت و تغذیه ریشه موها می شود و رشد آن ها را بیشتر می کند. همچنین می توانید برای رسیدن به نتیجه ای بهتر با گوش پاک کن، شیر را روی ابروهایتان بمالید و پس از خشک شدن شیر، ابروهایتان را با آب ولرم بشویید .

در کنار روش های گفته شده بهتر است که مداد ابرو لچیک را نیز به کار بگیرید تا رنگی ایده آل در چهره ایجاد شده و حالت و فرم آن ها را زیبا تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *