بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

مراقبت از لب و مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند دست به دست هم دهند تا پوست لب ها خشک و آسیب پذیر شود . بادهای سرد پاییزی و یا هر نوع آلودگی که در هوا وجود دارد می تواند رطوبت پوست را از بین برده و باعث ایجاد خشکی بر روی آن شود . به عنوان حساس ترین عضو بدن لب ها از این مشکلات بی نصیب نبود و معمولا در فصول سرد سال پوست لب ها خشک شده و پوسته پوسته می شود . البته بسیاری از عادت های ما نیز هستند که باعث بروز چنین مشکلاتی می‌شوند . باید بتوانیم این عادات منفی را شناسایی و از بروز مجدد آن ها جلوگیری نماییم . درمان های مختلفی وجود دارد که می‌توان به وسیله آن ها ایجاد هر نوع خشکی بر روی لب را کاهش داد . باید بتوانیم علت ها را جستجو کرده و به سراغ درمان‌های مناسبی برویم . و زبان زدن به لب ها یکی از مشکلاتی است که به صورت عادت در افراد بروز کرده و باعث می‌شود پوست لب ها به شدت خشک شوند . وقتی که بزاق دهان که ماده قوی برای هضم کردن غذا به شمار می‌رود بر روی پوست حساس لب قرار می‌گیرد ، هنگام تبخیر شدن تمامی رطوبت پوست را از آن بیرون کشیده و باعث خشکی هرچه بیشتر پوست می شود . هرچه پوست لب های شما خشک تر باشند ظاهر نامناسب تری برای آن ها ایجاد می‌شود . باید بتوانید میزان کافی آب در روز را نوش جان می نموده و رطوبت مورد نیاز لب های تان را تامین کنید . مثلا استفاده از یک پماد مناسب برای تامین رطوبت مورد نیاز لب ها بسیار مهم می‌باشد . پمادی که بدون چربی های مضر تنها بتواند باعث مرطوب نگه‌داشتن سطح لب ها شود . اگر هم بخواهید می توانید از یک روغن مناسب مانند روغن نارگیل بهره بگیرید . روغن نارگیل می تواند لب هایتان را مرطوب نرم و لطیف نگاه دارد . اگر لب های نرم و لطیف داشته باشید آرایش کردن نیز بیشتر از همیشه بر روی آن ها جلب توجه خواهد کرد ‌. اگر بتوانید بهترین رژلب و بهترین مداد لب را انتخاب نموده و هنگام آرایش لب ها از آن ها استفاده کنید قطعا بیشتر نیازهای لب هایتان برطرف خواهد شد . در این صورت باید به سراغ یک برند معتبر بروید و بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک و بهترین مداد لب های آن را تهیه و از آسیب رسیدن به لب هایتان به این وسیله جلوگیری نمایید . از مهمترین مشکلاتی که در رابطه با لب ها به وجود می‌آید ، خشکی و ترک خوردن آن هاست که گاهی اوقات جبران نشدنی و گاهی نیز به مدت زمان زیادی برای جبران نیاز دارد . از مهمترین علل خشک شدن لب می توان به سردی هوا ، نخوردن میزان کافی آب در روز و یا تغذیه نامناسب و ورزش نکردن اشاره کرد . در این روز های ماه رمضان ، روزه داری یا نرساندن مواد غذایی مورد نیاز بدن نیز می تواند باعث آسیب به پوست بدن شود . البته این بدان معنا نیست که روزه گرفتن کار نامناسبی است این به آن معناست که هنگام روزه گرفتن باید مراقبت های بیشتری را نسبت به پوست لب هایتان به انجام برسانید . مرطوب نگه داشتن لب ها و خوردن میزان آب کافی در حد فاصله بین افطار تا سحر می تواند کمک بسیاری در جلوگیری از چنین مشکلاتی نماید .

سردی هوا نیز می تواند تاثیرات منفی بسیاری بر روی لب ها بگذارد . حال اگر با وجود تمام این اتفاقات ناخوشایند که کنترل آن ها نیز به طور کامل دست ما نیست هنگام آرایش کردن نیز از مواد آرایشی نامرغوب استفاده کنیم چه بر سر لب های ما خواهد آمد ؟ به تمام دلایل موجود باید بتوانیم بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک و بهترین خط لب را تهیه کنیم تا سلامت لب هایمان حفظ شود . در واقع رژلب ها می توانند به عنوان یک محافظ برای لب ها نیز عمل کنند  .

آرایش کردن زمانی بالث زیبایی لب هو خواهد شد که سطح یکدست و نرمی در این ناحیه موجود باشد . پس سعی کنید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب _ مداد لب لچیک را تهیه کرده و در هنگام مراقبت از لب ها نیز بهترین اعمال را پیاده سازی کنید تا لب های زیبا و با نشاط داشته باشید . کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب برای لب ها مفیدند به شرط آن که فاکتور محافظتی آن ها بیش از ۱۵ درصد باشد معمولا کرم هایی که برای سلامت لب به کار می روند دارای عصاره آلوورا بوده و لب ها را با طبع خنک خود با نشاط نگه می دارند .

 

رژ لب لچیک

رژ لب لچیک

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

اگر لب هایتان دچار اشکال شده اند باید ابتدا علت خشکی و آسیب به آن ها را بررسی کنید . اگر به دلیل استفاده از مواد آرایشی نامرغوب چنین مشکلاتی برای لب هایتان به وجود آمده باید در صدد تهیه بهترین رژ لب و بهترین مداد لب _ مداد لب لچیک با کیفیت بالا باشید و رژلب های قدیمی خود را دور بیندازید ‌. اما اگر مشکل لب هایتان حاکی از نرسیدن میزان آب کافی است می‌توانید نوشیدن آب در روز را افزایش دهید حتی داشتن خواب نامنظم نیز ممکن است باعث آسیب هایی در رابطه با پوست شما شود می توانید چنین عواملی را به طور کامل کنترل نمایید . انواع ویتامین ها و کلسیم ها در بدن نیز به شادابی هرچه بیشتر پوست کمک می‌کند اگر چنین موادی در بدنتان با کمبود مواجه شده باشد ممکن است پوست غیر زیبایی برای شما به وجود بیاید پس سعی کنید چنین آیتم‌هایی را نیز کنترل نمایید .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *