لاک ناخن

مراقبت از ناخن ها

بهترین لاک ناخن

 

قطعاً هر خانمی دوست دارد که ناخن های سالم و زیبا، همچنین آراسته داشته باشد . برای این کار باید حتما از مواد مراقبتی و بهداشتی استفاده کرده و ناخن های خود را در کمال سلامت نگاه دارید. پس از آن می توانید از طرح ها و رنگ های مختلف نیز بهره بگیرید و با لاک زدن یا انجام طراحی های دیگر به دستانتان زینت و زیبایی ببخشید .

رعایت نکات بهداشتی تاثیر بسیاری در افزایش رشد ناخن ها و سلامت آنها دارد. اما مهم تر از هرچیز تغذیه افراد است که باعث می شود ناخن هایشان سالم باشند و یا دچار آسیب شوند؟ مواد غذایی سالم همانطور که بر روی تمامی اعضای بدن تاثیر مثبت می‌گذارد روند رشد ناخن ها را نیز می تواند افزایش دهد و سلامت آنها را حفظ نماید .

معمولا ناخن ها به طور طبیعی در ماه حدود ۳ میلیمتر رشد می کنند . البته این اندازه تحت تاثیر ژنتیک ، سن و عوامل دیگر می تواند تغییر کند .در فصل گرما و تابستان معمولا رشد ناخن ها چند برابر بیشتر از فصل زمستان و سرما است . ناخن های دست سریعتر از ناخن های پا بلند شده و در واقع افراد برای آرایش کردن و رسیدگی به آنها تمایل بیشتری نشان می دهند . هر خانمی مسلماً دوست دارد رنگ لاک مورد نظر خود را هماهنگ با رنگ لباسش انتخاب کند تا هماهنگی خاصی به وجود آمده و زیبایی ظاهری خود را چند برابر نماید.

ناخن ها دارای ریشه هستند ریشه ناخن درون پوست قرار دارد و عامل رشد آن است .

در حقیقت رنگ ناخن کاملاً بی رنگ و شفاف است اما به دلیل قرار گرفتن بر روی بافت های خونی کمی صورتی به نظر می رسد .مراقبت از ناخن ها اهمیت بسیاری دارد و به خصوص برای خانم ها جزء گزینه‌های اصلی در آرایش محسوب می شود .

داشتن تغذیه مناسب می‌تواند رشد ناخن ها را تا چند برابر افزایش دهد و ظاهر آنها را سلامت و شفاف نگاه دارد . استفاده از ویتامین ها ،زینک ها ،آهن و پروتئین می‌تواند کمک شایانی به هر چه درخشان تر شدن ناخن هایتان کند .اگر تمایل به بلند کردن ناخن هایتان را دارید باید از این مواد استفاده کرد و اجازه ندهید کمبود آنها در بدن تان احساس شود. این مواد می‌توانند به وسیله کپسول ها و یا مواد مغذی حاوی این مواد مصرف شده و نتیجه بخش باشد .

بخش عمده ناخن ها از پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است بنابراین اگر پروتئین کافی به بدن نرسد این بخش از ناخن به خوبی عمل نکرده و رشد ناخن ها کاهش پیدا میکند . شکنندگی ناخن ها و نازک شدن سطح آنها نیز است معایب کمبود ویتامین در بدن است. عنصر روی نیز می تواند کمک قابل توجهی به هر چه زیباتر شدن ناخن هایتان کند .این عنصر مغذی در مواد غذایی مانند گوشت قرمز ،ماهی و مرغ به فراوانی یافت می شود با مصرف پرتئین هایی از این دسته می توانید ناخن هایتان را با زیبایی بیشتری همراه کنید.

یکی دیگر از مراحل مراقبت از ناخن ها که در واقع جنبه زیبایی دارد پدیکور و مانیکور است. مانیکور باعث میشود تا حالت ناخن های دست تان در مرتب ترین و بهترین شکل ممکن قرار بگیرد. اما مراقب باشید تا هنگام جدا کردن پوست اطراف ناخن بیش از حد این کار را انجام ندهید. پوست اطراف ناخن محافظی به دور آن هستند که از ورود میکروب و آلودگی های دیگر و رسیدن آنها به بافت درونی ناخن جلوگیری می نمایند.

در رابطه با مراقبت انگشتان و ناخن های پا باید بگوییم که استفاده از کفش های نوک تیز یا پاشنه دار به دلیل فشاری که بر ناخن ایجاد می کنند، باعث فرو رفتن آن در گوشت شده و سطح آن را دچار ناهمواری‌های می نماید . پس بهتر است از پوشیدن چنین کفشهایی خودداری کنید حداقل به طور مداوم این کار را انجام ندهید .

هنگام مانیکور کردن از ناخن کار خود بخواهید تا از سوهان کشیدن سطح ناخن هایتان خودداری نماید. نازک کردن سطوح موجود بر روی ناخن باعث ضعیف تر و شکننده تر شدن آنها می گردد و به مرور زمان باعث می‌شود تا ناخن‌هایتان شکل طبیعی و زیبای خود را از دست بدهند . برای داشتن بهترین حالت ناخن‌هایتان استفاده از مواد بهداشتی را فراموش نکنید. همچنین سعی کنید همواره قسمت زیرین ناخن های تان را عاری از هرگونه آلودگی و کثیفی نگاه دارید. برای طراحی و تنوع بخشیدن به فرم ظاهری ناخن ها نیز میتوانید از بهترین لاک ناخن استفاده کنید. سعی کنید لاک مصرفی شما از بالاترین کیفیت برخوردار باشد تا آسیبی به ظاهر ناخن هایتان وارد نشود . بهترین لاک ناخن که می توانید آن را خریداری و استفاده نمایید تولید کمپانی لچیک است . این برند معتبر بهترین لاک ناخن و باکیفیت ترین نوع آن را تولید کرده و با استفاده از آنها می توانید اطمینان داشته باشید که ناخن هایتان دچار آسیب نمی شوند و نه تنها ضرری برای ناخن هایتان ایجاد نخواهد شد بلکه به دلیل وجود مواد ویتامینه و طبیعی در ساخت این لاک ها رشد ناخن هایتان نیز افزایش یافته و سطح آنها براق تر دیده خواهد شد.

این لاک بهترین لاک ناخن است چرا که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد که می‌تواند تا چند روز ناخن هایتان را آراسته و زیبا نگاه دارد. مایع این لاک به راحتی خشک شده و برای پاک کردن آن نیز نیاز نیست از روش‌های سختی کمک بگیرید. با استفاده از یک پد لاک پاک کن ساده می توانید این کار را به انجام برسانید. این لاک ناخن کاملاً با پوست و ناخن های شما سازگار بوده و ما اطمینان داریم که پس از استفاده از این محصول بی نظیر جزء طرفداران این برند جهانی خواهید شد.

بهترین مارک لاک ناخن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *