خط چشم لچیک, مداد چشم

مراقبت های لازم در خصوص کشیدن خط چشم

بهترین مداد چشم

خط چشم ها فرم دهنده و زیبا کننده حالت چشمان شما هستند و از آنها روی پلک بعد از استفاده از سایه چشم استفاده میشود و نوع کشیدن آن بستگی به حالت چشم ها دارد. برای بزرگتر نشان دادن ابعاد چشم ها باید بین استخوان ابرو و محل رویش مژه آرایش وجود داشته باشد و هر چه این آرایش تیره تر باشد چشم ها کوچکتر و هرچقدر آرایش روشن تری داشته باشیم چشم ها بزرگتر دیده می شوند. از این رو افرادی که چشمان درشتی دارند بهتر است از آرایش های تیره تر استفاده کنند. خط چشم در این میان نقش مهمی دارد و بهترین خط چشم نوع مایع آن است که برای کشیدن نیاز به دقت بالایی دارد و همچنین باید مراقب بود که مایع خط چشم وارد قسمت داخلی چشم نشود.
خط چشم یکی از وسایل آرایشی مهم و تاثیر گزار محسوب میشود که برای استفاده از آن نیاز است نکات زیادی را بدانید. از نظر کیفیت بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم آن هایی هستند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به چشمان شما بتواند از آنها مراقبت کند و ایجاد حساسیت نکند.
برای کشیدن خط چشم باید حتما به حالت چشمان خود توجه داشته باشید اگر چشمتان درشت است خط چشم های پهن تر برای شما مناسب تر است و اگر داخل چشمتان از مداد چشم استفاده کنید زیبایی چشم هایتان بیشتر می شود.
اگر چشمانتان گود رفته است به هیچ وجه داخل چشمانتان نباید آرایش شود و اطراف چشم نیز نباید بیش از حد تیره باشد، در این صورت میتوانید از مداد چشم های رنگی استفاده کنید که یکی از بهترین مداد چشم های رنگی برای شما برند لچیک و مربوط به شماره ۲۰۰ الی ۲۱۶ میباشد.

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم یکی از ویژگی های بسیار خوبی که یک خط چشم می تواند داشته باشد و گزینه ی مناسبی برای خرید است، آن است که زود خشک شود و همچنین به راحتی بتوان به وسیله ی آب و یا مواد پاک کننده ی آرایشی این کار را انجام داد. در واقع شما می توانید برای این کار در ابتدا به آرامی پوست اطراف چشمتان را پاکسازی نمائید و کامل چشمان خود را تمیز نمائید البته به نکته ای که بایستی توجه نمائید آن است که حواستان به پوست آن ناحیه باشد زیرا بسیار حساس و آسیب پذیر می باشند.

یکی از مواردی که حتما بایستی به آن توجه کنید تاریخ انقضای محصولی است که خریداری می کنید برای آن که خطر استفاده از خط چشم کاهش یابد حتما به این موضوع دقت داشته باشید و در هنگام خرید خط چشم اکیدا توصیه میگردد به این موضوع توجه نمائید که درب محصول پلمپ شده باشد، زیرا بازه ی زمانی مصرف محصول تنها ۳ ماه می باشد و زمانی که شما پلمپ جنس را باز می کنید زمان آن شروع می شود.

هنگام کشیدن خط چشم مایع از ظریف ترین نوع آن استفاده کنید.
اگر چشمانتان بیرون‌آمده و برجسته است پیشنهاد ما به شما استفاده از خط چشم پهن همراه با آرایشی تیره است تا از عمق ظاهری چشمانتان کاسته شود و جلوه ارایشتان چند برابر شود.
اگر چشمان شما ریز است برای درشت تر جلوه دادن آنها بهتر است هم بالا و هم پایین چشمتان را خط چشم بکشید، در کل خط چشم پلک پایین به درشتی بیشتر چشم ها کمک میکند فقط باید بدانید که پلک پایین با استفاده از خط چشم جامد و پلک بالا با استفاده از خط چشم مایع باید آرایش شود.
اگر چشمان شما نزدیک به هم قرار دارند بهتر است گوشه های خارجی چشم شما بیشتر آرایش شود .یعنی خط چشم از چشمتان بیرون زده و به سمت بالا حالت دهی شود، در این صورت چشمانتان نزدیک تر به هم دیده میشود.
از آنجا که نوک جامد این خط چشم خشک است ممکن است باعث آسیب دیدگی پلک ظریف شما شود از این رو موقع کشیدن خط چشم با یک دست پلک خود را به سمت بالا بکشید تا پوستی صاف و یکدست باعث راحت تر کشیدن مداد چشم شود.

هنگام کشیدن خط چشم باید از گوشه داخلی چشم تان شروع کنید و خط را به بیرونی ترین قسمت چشم بکشید

از آنجا که اطراف چشم دارای پوستی حساس و نازک می‌باشد آسیب‌پذیرتر از دیگر نواحی بوده و از این رو باید بیشترین دقت را در انتخاب خط چشم داشته باشید تا سلامت آن به خطر نیفتد بهترین نوع خط چشم خط چشم ای است که محافظ چشم و پوست اطراف چشمان شما باشد. اگر قصد استفاده از سایه را دارید حتما قبل از خط چشم آن را استفاده کنید. خط چشم پلک بالا باید پررنگ و در عین حال ظریف باشد اما خط چشمی که در پایین چشم استفاده میشود باید کمرنگ و بسیار ظریف باشد. از این رو مداد چشم برای پلک پایین بیشتر توصیه می شود. خط چشم های تیره فرم چشم ها را بیرون آمده تر و برجسته تر نشان می دهد و با عمق بخشیدن به چشم ها آنها را جذاب تر نشان میدهد. کشیدن خط چشم بسته به حالت چشمان ما متغیر است. در مجموع باید بدانید که معمولا جذاب ترین جزء صورت هر فرد چشم های او هستند و در عین حال حساس ترین جزء نیز به حساب می آیند. پس استفاده از مواد ارایشی مرغوب و قابل اطمینان مسئله بسیار مهمی است که میتواند هم سلامت و هم زیبایی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در واقع برای داشتن صورتی جذاب و زیبا توصیه ی ما به شما خانم های گرامی استفاده از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم از نوع برند لچیک می باشد. آرایش ها بر اساس غلظت و کاربرد، شمایل متفاوتی دارند،برای آرایش های ساده استفاده از ظریف ترین نوع خط چشم بهترین گزینه است، همچنین اگر از خط چشم به طور روزانه استفاده میکنید حتما سعی کنید خطی باریک بکشید تا جلب توجه زیادی نکند.

مواد بهترین خط چشم ها خط چشم هایی هستند که مواد آنها نه زیادی شل و نه زیادی سفت باشد همچنین داشتن فرچه مناسب جزو ویژگی‌های مثبت خط چشم به حساب می آید و کنترل ضخامت خط چشم با توجه به همین فرچه امکان پذیر می شود پس هرچه فرچه مناسب تر باشد شما توانایی کشیدن خط باریک تر و ظریف تری را خواهید داشت.

بهترین خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *