بلاگ, خط چشم لچیک, لوازم آرایشی, مداد چشم

مرغوب ترین مواد آرایشی و بهترین خط چشم

بهترین مداد چشم

مراقبت از پوست مسئله بسیار مهمی است و از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا با گذشت زمان ظاهر شما را تحت تاثیر قرار میدهد. به خصوص در خانم هایی که از لوازم آرایشی استفاده میکنند این توجه باید چند برابر باشد. یکی از نکات بسیار مهم پاک کردن آرایش قبل از خواب است. اگر بدون پاکسازی پوست به رخت خواب بروید قطعا این مواد آرایشی روی پوست رسوب کرده و جذب آن میشوند و این روند در دراز مدت باعث ایجاد لک یا جوش میشوند حتی اگر از بهترین خط چشم هم استفاده کرده باشید.

در کل استفاده از مواد آرایشی بین خانم ها رایج است ولی باید دقت داشت که استفاده از مواد خوب و مرغوب که حامی سلامت پوست ما باشد بهترین گزینه است. زیرا هر یک از لوازم آرایشی برای مدت کوتاه قادر به زینت دادن به چهره ما هستند اما ممکن است همین زیبایی موقت، بیماری پوستی نامطلوبی برای ما به همراه داشته باشد.

از بین لوازم آرایشی، دسته بندی های مختلفی وجود دارد، مثلا برای آرایش چشم میتوان از سایه چشم، مداد چشم، خط چشم ریمل و انواع دیگر استفاده کرد.

از میان مواد آرایشی چشمی خط چشم ها پررنگ ترین نقش را ایفا میکنند و از محبوبیت بالایی برخوردارند. بهترین خط چشم ها از نظر بسیاری از کارشناسان آرایشی خط چشم لچیک میباشد و به دلیل داشتن ویژگی های حائز اهمیت در رده ی پر فروش ترین برند ها قرار دارد.

خط چشم دارای انواع مایع و مدادی میباشد. نوع مایع آن با خشک شدن سریع و مایع یکدست و پررنگ توانایی ایجاد خط چشمی زیبا را به شما میدهد.

یکی از ویژگی های مهم خط چشم ها قلموی آن میباشد. برای کشیدن خط چشم دست خود را در نزدیک ترین موقعیت نسبت به فرچه قلمو نگاه دارید. در این صورت تمرکز شما بیشتر و خط چشم شما یکدست تر خواهد شد.

برند لچیک بهترین مداد چشم را نیز داراست و با نوک نرم و روان خود میتواند استفاده از خط چشم را برای شما آسان تر کند.

مداد چشم ها اکثرا برای استفاده در لبه های داخلی چشم و یا استفاده برای پلک پایین هستند و انواع رنگی نیز دارند.

هنگام استفاده از خط چشم چشمان خود را در حالت نیمه باز قرار دهید و بهترین کار این است که سر خود را به سمت پایین نگاه دارید. بعد از کشیدن خط چشم برای مدتی از باز کردن کامل یا بستن کامل چشم خود خودراری کنید.

تمیز بودن خط چشم و سیاه نشدن اطراف چشم نکته مهمی است تا زیبایی چهره شما تهدید نشود پس از پاک کردن زیاد خط چشم خود خودداری کنید و هنگام کشیدن خط اگر قسمتی را اشتباه کشیدید با استفاده از گوش پاک کن قبل از خشک شدن تمیز نموده و دوباره سعی کنید.

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم آن دسته اند که هنگام شستشو راحت پاک شوند و نیاز به استفاده از مواد شوینده ی قوی نباشد چون پوست اطراف چشم بسیار حساس است و به راحتی آسیب میبیند. برای جلوگیری از این آسیب های احتمالی اولا از مواد آرایشی مرغوب استفاده کنید و در ثانی هنگام پاک کردن آرایش با استفاده از یک پنبه نرم به آرامی و به حالت دورانی آرایش اطراف چشم خود را پاک کنید.

مداد چشم های رنگی برای هماهنگ کردن با رنگ چشم ها یا لباس های مختلف با رنگ بندی های متنوع است. برای استفاده از آنها به رنگ شناسی و نحوه ترکیب آنها دقت کنید.

هر رنگ چشمی نیازمند مداد چشم خاصی است و هر مدل چشم نیاز به فرم خاصی از خط چشم دارد. برای چشم های ریز به هیچ وجه سیاه کردن لبه های داخلی توصیه نمیشود و از طرفی سیاه کردن داخل چشم برای چشمان درشت مناسب بوده و به زیبایی هرچه بیشتر کمک میکند.

اگر چشمان شما گود رفته است از نازک ترین نوع خط چشم در پلک بالا استفاده کنید و اگر چشمانتان بیرون آمده است برای کم کردن برامدگی چشم ها از خط چشم ضخیم و پررنگ استفاده کنید.

توجه داشته باشید که خط چشم باید در نزدیکترین محل به محل رویش مژه کشیده شود.

خط چشم های مایع کاربری سخت تری دارند این نوع خط چشم ها برای مهمانی ها و مجالس مناسب تر است. مدادهای چشم برای استفاده روزانه است و کشیدن آن آسان تر میباشد.

در انتها باید بدانید که استفاده از لوازم آرایشی نباید زیبایی فردای شما را تهدید کند و موقتآ به شما زیبایی ببخشد.برای جلوگیری از پیر شدن پوست نکات بهداشتی را رعایت کنید.

بهترین خط چشم

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “مرغوب ترین مواد آرایشی و بهترین خط چشم

 1. فرناز گفت:

  خط چشم لچیک زیر چشم نمیریزه ، بهترین خط چشم که استفاده کردم ، مداد چشم لچیک هم حساسیت نداره و بهترین مداد چشم که رنگای مختلف و قشنگی داره

 2. سارا شوشتری گفت:

  خط چشم های لچیک برای من که پوست حساسی دارم اصلا حساسیت زا نیست و کاملا مشکی که در طول روز اصلا کمرنگ نمیشه خیلی راضیم 👍👍

 3. زینب عباسی گفت:

  بهترین خط چشم که استفاده کردم ، من چند سال از خط چشم لچیک استفاده میکنم که کیفیت خیلی خوبی داره و خط مویی تا هم براحتی کشیده میشه و پخش نمیشه 👍👍

 4. سیما حمیدی گفت:

  خط چشم ماژیکی لچیک عالیه ، من که با خط چشم مویی راحت نیستم براحتی با خط چشم ماژیکی خط چشم میکشم که کیفیت خیلی خوبی هم داره

 5. sara گفت:

  خط چشم لچیک خیلی سبک و بدون حساسیت‌ هست عالیه

 6. شیما گفت:

  بهترین خط چشم که داشتم ، کاملا ضد حساست و از صبح تا شب کمرنگ نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *