لاک ناخن

مزایای بهترین لاک ناخن

بهترین لاک ناخن

 

بدون شک یکی از زیباترین مواردی که خانم ها دوست دارند تا همیشه رعایت کنند داشتن دست هایی زیبا و شفاف با ناخن های تمیز و خوشرنگ است که با توجه به دنیای امروزه و تاثیز زیبایی و آراستگی در زندگی افراد این کار می تواند که تاثیر به سزایی را در افزایش اعتماد به نفس خانم ها نیز داشته باشد. انتخاب و خرید لاک مناسب در میان انبوه لاک ها و رنگ ها ممکن است که برای بیشتر افراد بسیار سخت و مشکل باشد و از همین رو هم اکثر خانم ها در این مورد حساسیت بالایی را دارند.

درباره ی لاک ها بسیار گفته ایم که یکی از محبوب ترین اجزاء لوازم آرایشی و بهداشتی برای خانم ها در میان صد ها نوع لوازم ناخن و زیبایی و میکاپ لاک ها هستند که از این لاک ها برای افزودن زیبایی به دست ها و ناخن های پا استفاده می شود؛ اما در میان انواع مختلف لاک که وجود دارد شما باید برای کمتر اسیب دیدن ناخن هایتان از لاک های مرغوب و بسیار با کیفیت استفاده کنید ما در این مقاله در مورد لاک مورد استفاده شما و مزایای خاصی که بهترین لاک ( بهترین لاک ناخن ) شما باید داشته باشد نکاتی را برای یاد آوری می کنیم. تمامی مواردی که در این مقاله به آن پرداخته ایم در صورت رعایت می تواند که بسیار کاربردی و مناسب باشد.

همان طور که در ابتدای این بخش از مقاله نیز به آن اشاره داشتیم برای بیشتر خانم هایی که به زیبایی دست هایشان بسیار اهمیت می دهند داشتن دست هایی زیبا و شفاف و ناخن های تمیز و خوش رنگ، می تواند که در افزایش اعتماد به نفس خانم ها تاثیر به سزایی را داشته باشد.

از مهم ترین مزایای لاک های باکیفیت و مناسب برای شما عبارتند از:

 

* یکی از مزیت های استفاده از لاک استاندارد این است که این لاک می تواند تا مدت زمان بیشتری روی ناخن های شما باقی بماند (حدود ۱ هفته) یکی دیگر از مواردی که یک لاک با کیفیت باید داشته باشد این که لاک با کیفیت، باید در مدت زمان بسیار کوتاهی و بعد از اینکه به ناخن زده شد، بدون هیچ حبابی یا ردی سریع خشک شود

 

* لاک مناسب باید که در حین پاک شدن با مواد پاک کننده لاک به راحتی از روی ناخن ها پاک شود و اثری از آن روی ناخن یا پوست اطراف ناخن تان باقی نماند.

* ماندگاری لاک بر روی ناخن ها معمولا یکی از مهم ترین نکته های است که تقریباً برای همه در انتخاب لاک ها، ضروری می باشد. با توجه به موادی که در کاشت ناخن وجود دارد بدیهی ست که لاک، روی ناخن های کاشته شده، دوام و ماندگاری بیشتری را دارد و لاک در ناخن هایی که کاشت نشده اند، زمان کمتری باقی می ماند. جالب است تا بدانید که در ماندگاری لاک ناخن تان جنس ناخن شما هم بی تاثیر نیست.

 

* فراموش نکنید که قلموی لاکی که می خواهید بخرید باید حتماً پر، بلند و یکدست باشد و دقت داشته باشید که پرز های آن به هم چسبیده نباشد و حتما از هم جدا باشد. درباره نرمی قلمو هم باید بگوییم که نه باید بیش از اندازه سفت و نه خیلی شل باشد و روی ناخن ها یتان به نرمی و راحتی کشیده شود؛ و اینکه نباید در حین لاک زدن، پرزهای لاک کنده شود.

 

* بیشتر لاک ها معمولا بعد از زدن بر روی ناخن تغییر رنگ می دهند و یا زمانی که از روی شیشه آن را می بینیم و مورد بسیار زیبا است اما زمانی که روی ناخن شما قرار می گیرد رنگ متفاوتی را دارد. درباره این نوع لاک ها باید بگوییم که این امر می تواند دلایل مختلفی را داشته باشد؛ که مهم ترین دلیل، نا مناسب بودن رنگ لاک برای پوست دست شما می باشد.

 

لاک های مناسب رنگ پوست افراد

با توجه به این که تنوع رنگی میان لاک ها بسیار زیاد است و از این رو افرادی که دارای انواع رنگ پوست هستند ممکن است تا در انتخاب رنگ مناسب دچار سردرگمی شوند که ما در این بخش مناسب ترین رنگ های لاک را مناسب با رنگ پوست ارائه داده ایم.

* بهتر است تا لاکی را که انتخاب می کنید به رنگ پوست تان نیز بیاید یعنی در صورتی که پوست دست شما خیلی روشن یا به نوعی بی رنگ یا رنگ پریده است، بهترین لاک ( لاک لچیکلاک ناخن لچیک ) برای شما رنگ های ملایم است تا دستان تان را ملیح تر نشان دهد توصیه می کنیم که به هیچ وجه از لاک هایی با رنگ خیلی تند و غیر طبیعی مثل استفاده ننمایئد.

 

* مناسب ترین لاک برای افرادی که دارای پوست های روشن هستند بسیار راحت تر است زیرا که این افراد هر لاکی را می توانند که انتخاب کنند که در میان رنگ ها لاک رنگ قرمز و صورتی از زیبا ترین لاک ها است؛ که لاک، جلوه خیلی بیشتری روی دست شان نشان می دهد. بهتر است تا برای جذابیت بیشتر از لاک های براق و تقریباً تیره مثل بادمجانی نیز استفاده کنید تا زیبایی دستات شما چند برابر شود.

 

* توصیه می شود تا از رنگ های خیلی روشن و ملایم مانند کرم یا پوست پیازی برای پوست های متوسط مایل به تیره استفاده نکنید ؛ و بهترین نوع رنگ لاک برای این نوع پوست بهتر است تا از رنگ های تیره تر مثل قهوه ای یا مشکی استفاده نمایید تا که این نوع رنگ جلوه بیشتری را بر روی دست تان داشته باشد.

 

* معمولا افرادی که دارای پوست تیره هستند برای زیبایی دستان خود می توانند که از لاک هایی با رنگ جیغ و تند مثل زرشکی استفاده نمایند. استفاده از لاک مشکی هم برای این افراد می تواند که خیلی مناسب باشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *