ریمل, ریمل لچیک

معرفی ۸ مورد از کاربردی ترفنده در ریمل

ریمل حجم دهنده خوب

همان طور که می دانیم خانم ها برای اراستن ظاهر خود از ابزار های آرایشی متنوعی استفاده می کنند که یکی از پرکاربرد ترین ابزار های ارایشی برای خانم ها ریمل است که این ابزار آرایش در چهره خانم ها و زیبایی چشم ها می تواند که بسیار تاثیر گذار باشد. در واقع یکی از اصلی ترین ابزار هایی ارایشی است که حتی برای انجام یک آرایش طبیعی و ساده نیز، ریمل جزء ثابت است. در این مقاله ما می خواهیم که برای شما کاربران گرامی ۱۰ مورد از کاربردی ترین ترفندها و نکات استفاده از بهترین ریمل را به اشتراک بگذاریم که با استفاده از این ترفند ها و با رعایت نکات نه تنها کاربرد ریمل را راحت تر می کنید، بلکه این نکات به شما کمک می کند تا در کیف لوازم آرایشی تان هر ابزار و وسیله ای را که دارید را بهینه سازی کنید.

از دو جهت ریمل بزنید : به این شکل که زمانی که می خواهید مژه هایتان را ریمل بزنید بهتر است تا به سمت پایین نگاه کنید و برس را از ریشه مژه به سمت بالا بکشید و سپس یک بار دیگر این کا را از روی مژه انجام دهید زیرا زمانی که پشت مژه ها را هم ریمل می زنید چشمان شما جلوه ی دو چندانی پیدا می کند. در زمان ریمل زدن گوشه های چشم پیچ و تاب بیشتری به مژه ها بدهید و برای حجیک شدن و مژه ها می توانید مه مجدداً روی مژه ها را یک لایه دیگر ریمل بزنید .
استفاده از پودر بچه : استفاده از پودر بچه قبل از ریمل زدن باعث حجیم تر دیده شدن مژه ها می شود به این ترتیب که می توانید با یک برس سایه کوچک مژه های خود تان را با پودر بچه کاملا اغشته کنید سپس ریمل بزنید پودر کمک می کند تا ریمل به مژه های شما به شکل مطلوبی بچسبد و مژه های شما نیز حجیم تر دیده شود.
استفاده از برس منعطف : معمولا ریمل ها دارای برس های متنوعی هستند که هر کدام کاربرد خاصی را دارد بهترین برس ریمل از نظر بسیاری از متخصصان زیبایی و آرایشگران استفاده از ریمل های منعطف است که می تواند به مژه ها پیچ و تاپ بدهد بیشتر خانم ها هنگام استفاده از برس های معمولی سر برس خود را خم می کنند. زیرا باعث می شود تا به این صورت به قسمت های گوشه چشم و مژه های ریزتر نیز دسترسی داشت و همچنین جای مانور بیشتری را برای رسیدن به نقاط سخت مثل داخل و خارج گوشه ی چشم می توانید که داشته باشید.

 

بهترین ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل حجم دهنده

حرارت دادن ریمل : در صورتی که ریمل تان سفت شده است و هنوز مقدار زیادی از آن باقی مانده است بهترین کار برای رقیق کردن ان این روش است که ریمل تان را حرارت دهید اما چگونه به این ترتیب که درب ریمل را محکم بسته و ان را در داخل یک طرف اب در حال جوش قرار دهید بعد از چند دقیقه ریمل تان را برداشته و با استفاده از برس خط چشم مایع داخل ان را مخلوط کنید.
شانه زدن مژه : بسیاری از افراد در ریمل زدن همیشه این مشکل را دارند که مژه های ان ها شکل گلوله گلوله دارد برای این که مژه ها بعد از ریمل زدن حالت غیر طبیعی نداشته باشد با استفاده از یک شانه مخصوص مژه هایتان را شانه کنید و سپس برس کنید. البته از یک مسواک نیز جهت باز کردن گره های مژه هایتان می توانید که استفاده کنید .

تلمبه نزدن داخل ریمل : معمولا بیشتر خانم ها حین ریمل زدن برس را در داخل ریمل به شکل تلمبه زدن عقب جلو می کنند و ممکن است که حتی این کار یکی از عادت های روزانه ی شما نیز باشد باید بگوییم که یکی از علت های خشک شدن سریع ریمل همین کار است زیرا با این عمل هوای اضافی داخل ریمل می شود و فرصت رشد باکتری ها را فراهم می کند. بهترین کار به جای تلمبه زدن به آرامی چرخانیدن برس در داخل ریمل است تا مواد ریمل به صورت مساوی روی آن تقسیم شود.

معجون ویژه برای پرپشت کردن : ترکیب کردن ریمل در واقع یکی از ترفند های مهم استفاده از ریمل است. با توجه به شکل و حالت مژه هایتان می توانید که این کار را انجام دهید پس به هیچ وجه از ترکیب فرمول ها با یکدیگر نترسید. برای بلند کردن و پر پشت کردن مژه های کم پشت تان می توانید که از لایه های مختلفی از ریمل های حرفه ای استفاده کنید؛ برای حجیم کردن مژه ها شما می توانید که ریمل های مختلف را با هم ترکیب کنید. در بیشتر مواقع برای ماندگاری بیشتر ریمل بیشتر خانم ها از ریمل های ضدآب و برای بلند کردن مژه از یک محصول بلند کننده استفاده می کنند که بسیار هم مناسب است اما نکته مهم در رابطه با ریمل های ضد آب این که به علت ایجاد ریزش مژه حین پاک کردن از روی مژه بهتر است تا استفاده از این محصول را بسیار کم کنید

تغییر حالت برس کشیدن ریمل : بیشتر خانم ها از راه های گوناگونی برای خاص تر کردن چهره خود استفاده می کنند که در این میان نحوه ی در دست گرفتن برس ریمل نیز می تواند که در حالت دهی مژه ها تاثیر گذار باشد می توان که برای داشتن مژه های ضخیم تر برس را افقی و یا برای داشتن ظاهری طبیعی آن را عمودی برس زد و برای فر کردن مژه ها نیز می توان که از خط مژه تا نوک مژه ها دست خود را چرخاند تا فرهای مژه ی شما حفظ شود.

بهترین ریمل حجم دهنده _ بهترین ریمل آلمانی

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “معرفی ۸ مورد از کاربردی ترفنده در ریمل

  1. هما گفت:

    ریمل لچیک رو هروز استفاده میکنم خیلی سبک و چشم هام رو خسته نمیکنه، بهترین ریمل هستش

  2. زهرا گفت:

    من ازش استفاده کردم هم مژه هام رو ببند میکنه هم خیلی خوب حجم میده، اصلا زود هم تموم نمیشه بهترین ریمل حجم دهنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *