رژ لب, مداد لب

مناسب ترین رنگ رژ لب برای پوست های سبزه

رژ لب لچیک

اگر پوست صورت شما سبزه یا برنزه است و می خواهید از رنگ رژ لب مناسب برای خود اطلاع پیدا کنید بهتر است تا با این مقاله همراه ما باشید .

یک قانون کلی برای انتخاب لوازم آرایشی و رنگ مناسب در رابطه با آنها وجود دارد که در ارتباط با انتخاب رژ لب نیز صدق می کند . بهترین راه برای انتخاب رنگ رژ لب این است که ببینید رنگ پوست صورتتان سرد، گرم یا میانه است و با توجه به آن رژ لب مناسب را هماهنگ با تناژ رنکی پوست خود برگزینید .

افرادی که پوست های سبزه دارند به معنای آن است که پوست صورتشان دارای رنگی گرم است و برای آرایش لب هایشان نیز باید از رژ لبی در همین تناژ رنگی گرم بهره بگیرند .

رنگ های متعددی است که با پوست های گرم رابطه هماهنگ و خوبی دارند، مانند رنگ نارنجی، قرمز، بنفش ، صورتی و طلایی .

نکته مهمی در این رابطه وجود دارد که می‌گویند هیچگاه از رژ لب‌ هایی که رنگ های تیره تر از رنگ پوستتان دارن ، استفاده نکنید . چرا که به تیره شدن هرچه بیشتر پوست‌تان کمک کرده و آرایش نامناسبی را برایتان ایجاد می نماید.

اگر بخواهیم بهترین رژلب و بهترین مداد لب با رنگ متناسب با پوست های سبزه انتخاب کنیم ، رنگ مرجانی یا همان نارنجی را معرفی می‌کنیم. این رنگ جوانی و نشاط بیشتری به چهره بخشیده و باعث هر چه زیباتر شدن افراد با این تناژ رنگی پوست می گردد .

البته میزان سبزه بودن نیز در انتخاب بهترین رژ لب دخیل است. برای مثال افرادی که پوست های برنزه متوسط دارند بهترین گزینه برایشان رنگ بنفش ، قرمز و نارنجی بوده و افرادی که پوست صورتشان سبزه تیره است بهتر است از رنگ‌های مانند طلایی و صورتی بهره بگیرند .

می توانید رنگ رژ لب خود را بر اساس رنگ موهای خود نیز انتخاب کنید. برای مثال افرادی که رنگ موی بلوند دارند بهتر است از رژ لبی با رنگ دارچینی استفاده کرده و افرادی که موهای مشکی دارند باید از رژ لب های قرمز بهره بگیرند .

اگرچه انتخاب رنگ مناسب در رابطه با رژ لب ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما باید در این میان سعی کنید از بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها خریداری کرده و نسبت به کیفیت آن ها نهایت اطمینان را داشته باشید .

در صورتی که سلامت لب ها و زیبایی آنها برایتان حائز اهمیت است می‌توانید از رژلب لچیک و مداد لب های لچیک تهیه و استفاده نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *