خط چشم لچیک, مداد چشم

مناسب ترین گزینه در خرید خط چشم

بهترین مداد چشم

خط چشم باید در نزدیک ترین محل رویش مژه کشیده شود. از آنجایی که محصولات زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد مثل خط چشم ماژیکی یا مدادی یا مایع باید هرکدام را حداقل یکبار امتحان کنید تا متوجه شوید کدام نوع از خط چشم زیبایی قشنگ تری به صورت شما میدهد و کار کردن با آن برای شما راحت تر است سپس با استفاده از همان نوعی که انتخاب کردید شروع به تمرین کردن و کشیدن خط چشمی بسیار ظریف و زیبا نسبت به حالت صورت و چشمانتان کنید. یادتان باشد که اگر خط چشم بیش از حد ضخیم باشد ظاهر شما شلخته و خشن به نظر می‌رسد و از جذابیت‌های طبیعی شما کاسته می شود همینطور چشمانتان زود خسته و سنگین شده و شادابی چهره تان گرفته می شود پس بهترین خط چشم خطی است که صاف یکدست و نازک باشد.

بهترین خط چشم

خط چشم مایع معمولا برای پلک بالا و خط چشم مدادی برای مژه های پلک پایین توصیه میشود. خط چشم مایع درون بطری قرار دارد و دارای یک قلمو می باشد و در قالبی تقریباً شبیه جوهر عرضه می شود. کشیدن خط چشم مایع نیاز به دقت دارد ولی با تمرین مداوم میتوانید به زودی در کشیدن آن مهارت پیدا کنید نکته مهم در کشیدن خط چشم خشک شدن آن است پس بعد از کشیدن خط چشم برای چند لحظه چشمان خود را نیمه باز نگه دارید تا مایع روی پلک ها خشک شود و از پخش شدن خط چشم جلوگیری شود.

کشیدن خط چشم مدادی آسان است مانند رنگ آمیزی روی برگه. از آنجا که نوک جامد این خط چشم خشک است ممکن است باعث آسیب دیدگی پلک ظریف شما شود از این رو موقع کشیدن خط چشم با یک دست پلک خود را به سمت بالا بکشید تا پوست صاف و یکدست گردد و شما راحت تر اقدام به کشیدن مداد چشم بکنید. یادتان باشد اگر مدت زیادی که از مدادتان استفاده نکرده‌اید سعی کنید حتما آن را بتراشید تا باکتری هایی که در نوک آن تجمع کرده‌اند با تراشیدن از بین بروند. بهترین مداد چشم مدادی است که نه زیاد چرب و نه زیاد خشک باشد.

برای کشیدن خط چشم مقابل آینه ایستاده و از بستن و سفت کردن یا جمع کردن پلک هایتان خودداری کنید فقط سعی کنید به پایین نگاه کنید چون در این صورت کنترل کردن خط راحت‌تر است و احتمال لرزش پلک های شما پایین تر است.

اگر با مداد چشم مژه پایین تان را خط بکشید مطمئن باشید که چشمانتان درشت تر دیده می شوند اما اگر لبه داخلی چشمتان را سیاه کنید چشمان ریزتری برای شما به نمایش گذاشته می شود، بعد از کشیدن مداد چشم روی پلک پایین می توانید با یک برس آرایشی کوچک مقداری از آن را محو کنید تا فقط رنگ دودی آن باقی بماند و آرایش حرفه ای تری داشته باشید. گوشه پایینی و داخلی چشم تان را مقداری روشن کنید. برای این کار میتوانید از رنگ سفید استفاده کنید. این کار نمای خط چشمتان را چند برابر میکند.

از گوشه داخلی چشم شروع کرده و خط چشم را به سمت بیرونی ترین نقطه چشم بکشید. اطراف چشم دارای پوستی بسیار ظریف و حساس است پس در انتخاب خط چشم مرغوب دقت کنید بهترین نوع خط چشم خط چشم ای است که محافظ چشم و پوست اطراف چشمان شما باشد. اگر قصد استفاده از سایه را دارید حتما قبل از خط چشم آن را استفاده کنید. خط چشم پلک بالا باید پررنگ و در عین حال ظریف باشد اما خط چشمی که در پایین چشم استفاده میشود باید کمرنگ و بسیار باشد. از این رو مداد چشم برای پلک پایین بیشتر توصیه می شود. خط چشم های تیره فرم چشم ها را بیرون آمده تر و برجسته تر نشان می دهد و با عمق بخشیدن به چشم ها آنها را جذاب تر نشان میدهد. کشیدن خط چشم بسته به حالت چشمان ما متغیر است پس سعی کنید بهترین روش را نسبت به ظاهر خودتان پیدا کنید و از کشیدن خط چشم هایی که بیش از حد جلب توجه می کنند خودداری کنید.

کرم های پریمیر یا کرم های قبل از آرایشی که اغلب افرادی که قصد ثابت نگه داشتن آرایش خود برای مدت طولانی تری را دارند از آن استفاده میکنند، گزینه ی بسیار خوبی برای نگه داری خط چشم با ماندگاری طولانی تر است و از پخش شدن خط چشم جلوگیری میکند. از این رو بهتر است ۱۰دقیقه قبل از کشیدن خط چشم مقداری کرم پریمیر روی پلک های خود بزنید.

بهترین خط چشم برای چشمان شما خط چشمی است که از مواد درجه یک تهیه شده باشد زیرا هیچ عضوی در بدن به حساسی و مهمی چشم نمیباشد، پس در انتخاب گزینه ی درست توجه لازم را داشته باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *