ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

مژه خوب با ریمل لچیک

ریمل لچیک

مژه ها مهم ترین بخش زیبایی چشم محسوب می‌شوند و هر چه پر پشت تر باشند ، چشم ها نیز زیباتر دیده خواهند شد . برخی از افراد نسبت به کم پشت بودن مژه هایشان شکایت دارند و از آن ناراضی هستند . اما آیا راهکارهای متفاوت برای تقویت آن ها را امتحان نموده‌اید ؟ راه های زیادی وجود دارد که برای درمان ریزش مژه ها و بهبود سریع تر روند رشد آن ها بسیار موثر هستند .
مژه ها دور تا دور چشم را احاطه کرده اند و مانند یک قاب زیبا و چند بعدی با حالتی منظم و زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته و در نهایت جذابیت چشم ها را افزایش داده‌اند . افراد در هر سنی ممکن است حجم متفاوتی از مژه را داشته باشند . کم شدن مژه ها یا ریزش آن ها باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می شود . اما راه های زیادی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن ها مژه ها را تقویت نمود یا با استفاده از انجام آرایش های ویژه ای در رابطه با این عضو، زیبایی را به آن ها هدیه داد .
برخی از افراد به طور ژنتیکی مژه هایی دارند با ریشه بلند و تعداد زیاد ، اما برخی دیگر نیز به طور وراثتی از موهای کم پشت یا کوتاهی برخوردارند . در هر صورت می‌توان با ایجاد تغییرات آرایشی یا مراقبت هایی در رابطه با این عضو زیبا بهترین حالت را برای آن به وجود آورد . تحقیقات بسیاری در این زمینه به انجام رسیده که نتیجه آن تولید محصولاتی است که باعث تقویت تارهای مو می گردند . چه در ناحیه سر و چه در ناحیه مژه و ابرو . رسیدن ویتامین های مورد نیاز و همچنین عواملی که باعث تحریک پیاز مو شوند می توانند بر رشد بهتر تارهای مو تاثیر گذار باشند ‌. شانه زدن روزانه مو نیز می‌تواند در هر چه بهتر شدن آن نقش پررنگی داشته باشد . اگر می خواهید رشد مو هایتان چند برابر شده و سریعتر حجم بگیرند ، می توانید به طور روزانه با یک برس مناسب آن ها را شانه کنید . در رابطه با ابروها و مژه های تان نیز همین قانون حاکم بوده و با استفاده از یک فرچه کوچک و استاندارد می توانید به طور روزانه به شانه کردن آن ها پرداخته و پس از مدتی شاهد تغییرات مثبتی در این زمینه باشید . علاوه بر روش های تقویتی می توان با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب  ( ریمل لچیک ) و یا کارهای دیگری مانند کاشت مژه ظاهر چشم ها را جذاب تر نمود . اما در صورتی که از یک ریمل مناسب و استاندارد استفاده نکنید و یا بیش از چند مرتبه در سال به انجام کاشت مژه بپردازید ممکن است تمامی سلامت و زیبایی مژه های تان را از دست بدهید . به طوری که جبران آن ها یا غیر ممکن باشد و یا به مدت زمان زیادی نیاز داشته باشد . اگر می خواهید به آرایش مژه های تان بپردازید حتماً باید بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده ( ریمل لچیک ) را تهیه کنید . بهترین بودن تنها به معنای قابلیت ایجاد ظاهری زیبا نیست و علاوه بر آن باید حتما نسبت به سلامت چشم ، پوست و موی های ما نیز تدبیری شده باشد . پس محصول آرایشی با کیفیت یکی از مهمترین گزینه ها در دستیابی به زیباترین حالت چهره است .
رشد مژه ها نسبت به موهای سر کمی کندتر است . در صورتی که یک یا دو عدد مژه بر روی گونه انسان افتاده باشند نمی‌توان گفت که این اتفاق بسیار ناخوشایند و آزاردهنده بوده اما اگر روزانه شاهد چنین اتفاقی باشید ، یا تعداد تارهای ریخته شده بیشتر باشند ممکن است نگرانی نسبت به کم شدن مژه های تان ذهن شما را درگیر کند . تعداد مژه هایی که بر روی پلک بالا وجود دارند به طور معمول ۹۰ الی ۱۵۰ عدد تار می باشد و حدود ۸۰ تار دیگر بر روی پلک پایین قرار دارد . موی بدن افراد در هر ناحیه با توجه به شرایط سنی او در میزان خاصی رشد میکند و ممکن است عواملی در روند رشد آن تاثیر گذار باشند که مهمترین آنها سن و سال است . هر چه سن افراد بیشتر شود روند رشد مژه ها ی آن ها نیز تند تر خواهد شد ‌.
برای رشد ۱۰ میلیمتری مژه بین ۳۰ تا ۴۵ روز زمان نیاز است . اما زمانیکه با افزایش سن رشد مژه ها کند شده یا متوقف می شوند ممکن است برای رسیدن به یک مژه ۱۰ میلی متری بیش از ۱۰۰ روز زمان نیاز باشد . به دلیل جایگزینی طولانی مدت مژه ها باید در مراقبت از آن ها دقت بسیاری به خرج دهید . حتما سعی کنید با استفاده از روغن زیتون یا فندق به طور روزانه مژه های تان را شانه بزنید و برای آرایش آن ها نیز از بهترین ریمل حجم دهنده خوب با برندی معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید . در بهترین حالت ممکن بهتر است از انجام کاشت مژه خودداری کرده و برای دستیابی به مژه های پرپشت روش استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب را جایگزین نمایید .
عوارض انجام کاشت مژه یا اکستنشن آن در دفعات متعدد بسیار بالا بوده و باعث آسیب دیدن ریشه مژه می گردد . چرا که هنگام انجام چنین اعمالی مژه های مصنوعی به تار اصلی مژه شما چسبیده می‌شوند و به دلیل وزن زیادی که مژه باید تحمل کند ، پس از مدتی دچار آسیب شده و ممکن است به راحتی کنده شود . اگرچه کاشت مژه می تواند برای مدتی ظاهر شما را زیبا نگه دارد اما قطعاً برایتان پشیمانی به بار خواهد آورد . چرا که ریزش مژه ها را به دنبال خواهد داشت . حتماً سعی کنید زیبا سازی چشم هایتان را با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده خوب ( ریمل لچیک ) انجام دهید تا دچار پشیمان نشوید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *