ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

مژه ها و ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

مژه ها مانند هر یک از قسمت های دیگر بدن رشد مشخصی دارند در واقع هر مویی که بر روی هر نقطه از بدن روییده باشد در طی فرایندی و در طی مدت زمان مشخصی تا حد خاصی رشد می نماید مرحله رشد مژه نیز بدین صورت است که در سه پله متفاوت با ریزش و در نهایت رشد مواجه خواهد شد . اولین مرحله آناژن نام دارد ریشه اصلی مژه به فولیکول مو متصل بوده و در واقع تغذیه مو دقیقا از همین قسمت صورت می گیرد در این مرحله ریشه کاملا به فولیکول متصل است و خون یا هر مواد مغذی دیگری را به طور کامل دریافت می کند . در مرحله دوم که کاتاژن نام دارد این روند تغذیه‌ای قطع می شود و تغذیه مژه از طریق فولیکول ها دیگر تامین نمی شود . از این رو مژه ها شروع به فروپاشی کرده و از بین می رود در مرحله سوم که تلوژن نام دارد مژه در حالت استراحتی قرار می گیرد و در همین مرحله تارهای مژه شروع به ریختن کرده و از ریشه جدا می‌شوند . به طور معمول هر فرد در طول روز بین ۳ تا ۵ مژه را از دست می‌دهد ‌.
بلافاصله پس از جدا شدن ریشه مژه جای آن خالی نمانده و مژه جدید شروع به رشد خواهد کرد اما روند رشد مژه بسیار کند است یعنی چندین روز طول خواهد کشید تا مژه های تان از پوست خارج شده و به اندازه کوتاهی دیده شوند به همین دلیل است که از مژه ها اهمیت بسیار زیادی دارند . همواره باید بتوانید مژه‌هایتان را با حساسیت بسیار بالا مورد مراقبت قرار دهید تا از هرگونه آسیب به دور باشند . آسیب دیدن مژه ها در پی استفاده از یک ریمل نامناسب از شایع ترین مسایلی است که برای خانم‌ها پیش می‌آید اگرچه به طور کلی برای هر فردی مهم است ، اما در میان بانوان این پدیده اهمیت ویژه‌ای دارد . اکثر خانم ها تمایل به داشتن مژه های بلند و زیبا دارند در این راستا لازم است که به تهیه بهترین ریمل حجم دهنده خوب پرداخت و نسبت به کیفیت آن نیز اطمینان حاصل کرد عدم کیفیت و غیر استاندارد بودن یک ریمل باعث آسیب دیدن مژه ها و از بین رفتن آن ها می‌شود . همچنین عمل ریزش مو و مژه را تسریع بخشیده و سه مرحله فوق را در مدت زمان بسیار کمی به انجام می رساند از طرفی هنگام رشد مجدد نیز به دلیل تضعیف شدن پیاز مو مدت طولانی تری را باید برای بلند شدن مژه هایمان صبر کنیم به همین دلیل است که تاکید در خرید بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده داریم و این موضوع مسئاه قابل توجهی بوده و هست آرایش چشم و مژه ها از گذشته تا کنون وجود داشته اما شکل امروزی آن کاملاً متفاوت است امروزه انواع ریمل ها به بازار آمده اند که هر یک مناسب نوع خاصی از آرایش هستند افراد با توجه به فرم مژه های خودشان باید بهترین را انتخاب نمایند خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب از طریق سایت لچیک بهترین ها را در اختیار افراد قرار داده و زیبایی چشم و چهره شان را چند برابر خواهد کرد . اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید جذابیت چشم هایتان را چند برابر کنید استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده لچیک گزینه بسیار خوبی است در این صورت نه تنها مژه‌هایتان حجم بیشتری به خود گرفته و زیبایی و جذابیتشان افزایش پیدا می‌کند بلکه از هرگونه آسیب نیز به دور خواهند بود . لچیک که به تولید بهترین ریمل حجم دهنده خوب پرداخته و توانسته محصولاتی را در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد که از هر نظر می توانند نیازهای آرایشی چشم را تامین نماید
برای تهیه بهترین ریمل حجم دهنده خوب می توانید به سایت لچیک مراجعه کنید این سایت بستر مناسبی است تا بتوانید هر محصول آرایشی را که نیاز دارید با بالاترین درجه کیفی دریافت نمایید دریافت بهترین های آرایشی از طریق سایت لچیک با کیفیت ترین و معتبرترین محصول را در اختیارتان خواهد گذاشت اگر به دنبال خرید محصولی هستید که بتواند مژه های تان را زیبا و آراسته و یکدست فرم دهی نماید ریمل لچیک از بهترین گزینه ها خواهد بود یک دست شدن حالت مژه ها به این معنا نیست که هر یک از قسمت‌های چشم باید اندازه مژه های شان یکسان باشد این ریمل به دلیل فرچه استانداردی که دارد و تعداد بالای دندانه هایی که بر روی آن موجود است می تواند تمامی مژه ها را شانه زده و نظم بسیار زیبایی را در میان آن ها ایجاد کند این نظم به صورتی است که حالت و فرم طبیعی چشم نیز حفظ خواهد شد البته خود شما نیز در چگونه ریمل زدن دخیل خواهید بود مثلاً قسمت های داخلی چشم نیاز به آرایش کمتری دارد اما هرچه به قسمت خارجی چشم نزدیک‌تر می‌شوید باید حجم ریمل بیشتری را برای آرایش مژه های این قسمت استفاده نموده و مژه های تان را به صورت بلند تر و پرتر آرایش کنید . حالت طبیعی چشم و مژه ها بدین گونه است که تعداد و اندازه مژه ها در قسمت ابتدایی و داخلی چشم کم تر و کوتاه تر بوده و در قسمت میانی چشم کاملاً یک اندازه و یک دست اما کمی بلندتر از قسمت اول هستند قسمت پایانی چشم نیز مژه‌های کمی بلند تر و پر تری دارد ‌ هنگام آرایش نیز باید همین روند طبیعی را حفظ کنید ‌ حتی اگر به دلیل هر شرایطی چنین نظم ویژه ای از مژه های تان گرفته شده است لازم است که با انجام صحیح روش های ریمل زدن این نظم را به وجود بیاورید . قسمت انتهایی چشمتان را بیشتر از دیگر نقاط برس بکشید و اجازه دهید حجم و طول مژه ها بیشتر از دیگر نقاط به چشم بخورد ‌در این حالت چشمانتان کشیده تر و جذاب تر نیز دیده خواهد شد ‌.

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *