لاک ناخن, لاک ناخن جدید

مکمل بیوتین برای ناخن

لاک ناخن جدید

مکمل بیوتین برای ناخن

بیوتین برای داشتن ناخن های سالم و قوی و مستحکم ، بسیار تاثیرگذار است . این مکمل از نازک شدن ناخن ها جلوگیری کرده و میزان شکنندگی آن را کاهش می‌دهد. آمارها نشان می دهد که افرادی با ناخن های شکننده می توانند با روزانه دو و نیم میل بیوتین از شر شکنندگی ناخن هایشان خلاص شده و بهبودی و سلامت آن ها را شاهد باشند . تقویت ناخن ها با مصرف روزانه بیوتین انجام خواهد شد اما قبل از مصرف بهتر است با پزشک خود مشورت کنید .

از طرفی به جای استفاده از کپسول های شیمیایی میتوانید از ترکیباتی که حاوی بیوتین هستند استفاده کنید؛  سویا و ماهی ، غلاتی مثل عدس، میوه هایی مثل موز، تخم مرغ و گل کلم همگی دارای میزان قابل توجهی از بیوتین هستند که برای درمان ریزش مو یا شکنندگی ناخن می توان از آنها استفاده کرد. ناخن ها در اثر عوامل زیادی ممکن است دچار آسیب شوند ، استفاده از انواع لاک ناخن شیمیایی به راحتی می تواند سلامت ناخن را به خطر بیاندازد پس برای آرایش دست‌ها یا ناخن های پا حتما به فکر خرید یک لاک ناخن جدید با کیفیت و ضد حساسیت باشید.

ترکیبات شیمیایی با سلامت بدنی ما سازگاری ندارند ، در نتیجه استفاده از محصولاتی که پایه گیاهی و ارگانیک دارند گزینه مناسب تری هستند . پیشنهاد ما به شما استفاده از لاک ناخن لچیک برای آرایش دست‌هایتان است .

اگر ناخن هایتان به علت بیماریهای قارچی و پوستی آسیب دیده اند می توانید روزانه مقداری سرکه سیب را با آب مخلوط کرده و انگشتانتان را درون آن قرار دهید ، سرکه سیب خاصیت ضد باکتریایی دارد و عفونت ها را از بین می برد.

برای پاک کردن آرایش ناخن ها نیز باید از یک لاک‌پاکن استاندارد استفاده کنید. برخی از محلول هایی مثل استون به شدت باعث خشکی ناخن و افزایش میزان شکنندگی آن می شوند. اگر تاکنون از این ماده برای پاک کردن لاک خود استفاده می کردید بهتر است با روغن زیتون رطوبت و نرمی مورد نیاز ناخن هایتان را بازگردانید .

اگر متوجه شده اید که لاک ناخن قدیمیتان فاقد ارزش بوده و همین مسئله برایتان آسیب ایجاد کرده است، می توانید به فکر خرید یک لاک ناخن جدید خوب و استاندارد باشید. که در این زمینه بهترین گزینه لاک ناخن لچیک خواهد بود.

از لاک ناخن لچیک می توان برای تقویت ناخن ها و افزایش زیبایی ظاهری آنها بهره گرفت . تنوع رنگی بالایی که این مجموعه برای شما عزیزان در نظر گرفته باعث می شود تا براحتی بتوانید سلیقه مورد نظرتان را اعمال کنید . لاک ناخن جدید لچیک بهترین گزینه برای افرادی است که زیبایی و سلامت ناخن ها برایشان اهمیت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *