خانم ها در صورتی که نحوه درست آرایش کردن لب و انتخاب رنگ مناسب در زمینه رژ لب ها بلد باشند می ‌توانند با استفاده از آن صورت خود را زیباتر کنند . برای انجام این کار باید رژلب هایی با کیفیت و دارای تنوع رنگی بالا را انتخاب کنید . در این زمینه می توانید از انواع رژ لب لچیک استفاده کنید که ماندگاری بالایی دارد جزوه بهترین رژلب هاست و از رنگ دانه هایی طبیعی تشکیل شده است .

استفاده کردن از رژ لب نیاز به ترفندهای زیادی ندارد اما درست زدن آن باعث می شود تا شما لب هایی زیبا داشته باشید . اولین کاری که باید انجام دهید این است که رنگ درستی را برای هماهنگی بیشتر رنگ پوست و آرایش لب هایتان انتخاب نمایید . هم بهترین مداد لب و هم بهترین رژ لب باید برگزیده شود .

باید در نظر داشته باشید اگر پوست صورت شما بسیار روشن است انتخاب رنگ هایی مثل صورتی ، هلویی ، مرجانی روشن و از این قبیل رنگ ها زیبایی سازی زیادی برایتان خواهد داشت و اگر پوست صورت شما تیره است رژلب هایی با رنگ قرمز و شکلاتی برایتان مناسبتر است . همه خانم ها می توانند از رنگ قرمز برای رژ لب خود استفاده کنند اما باید این رنگ همخوانی با تمام آرایش صورتشان داشته باشد . در انتخاب رنگ رژلب علاوه بر در نظر گرفتن رنگ پوست خود باید به برجسته یا نازک بودن لب های خود و سنتان نیز توجه کنید ؛ اگر شما لب هایی پر و برجسته ندارید به راحتی می توانید با استفاده از رنگ های روشن لب های خود را پر نشان دهید و در نظر داشته باشید که استفاده کردن از رژهایی که تیره هستند یا مات اند باعث می شود لب هایتان باریک تر دیده شوند . همچنین باید توجه داشته باشید اگر لب های شما برجسته هستند از برق لب استفاده نکنید ، آرایش های براق جلب توجه بیشتری داشته و آن عضو را با حجم بیشتری نشان می دهند .

بانوانی که سن آن ها ۴۰ یا بالای آن است بهتر است از رنگ های شاد استفاده کنند تا لب هایشان زیباتر دیده شود و نشاط بیشتری را در چهره خود شاهد باشند . رنگ های مات یا خنثی چهره شما را بی روح جلوه خواهد داد ؛ توجه کنید که در سنین بالا چربی لب کم می شود پس در این صورت بهترین گزینه استفاده از برق لب روی رژ لبتان است .

مداد لب

مداد لب

لب‌های بعضی بانوان بسیار خشک بوده و گاهی پوست پوست می‌شود ، این بانوان می‌توانند هر روز از ویتامین e یا روغن نارگیل برای تقویت لب هایشان استفاده کنند . یکی از روش هایی که می توانید دوام رژ بر روی لب های تان را بیشتر کنید این است که رژ لب را به صورت لایه لایه روی لب های خود بزنید .

باید بدانید که تنها رژ لب نمی تواند به لب های شما زیبایی ببخشد زیرا با استفاده از آن نمی توانید خطوط لب های خود را مشخص کنید شما باید از مداد لب نیز استفاده کنید تا خطوط و فرم لبتان دیده شود . در نظر داشته باشید که بین رنگ های رژ لب و مداد لب نباید تضاد وجود باشد و نهایتاً رنگ مداد لب شما می تواند دو درجه تیره تر از رنگ رژتان باشد . شما می توانید در حین خریدن رژ لب لچیک که یکی از بهترین رژلب هاست مداد لب لچیک را نیز تهیه کنید .

مداد لب لچیک نیز مانند رژهای این مارک دارای کیفیت چشمگیری است و ماندگاری عالی دارد . مارک لچیک رژ لب هایی در قالب رژمدادی دارد .

برای اینکه مداد لب شما به راحتی و زیبا بر روی لب هایتان کشیده شود قبل از استفاده آن را تراش کنید و با نوک انگشت یک ضربه آرام به آن وارد کنید تا تیزی بیش از حد آن گرفته شود و خط لبتان در همه قسمت های لب ضخامت یکسانی داشته باشد .

گاهی اوقات پس از زدن رژ لب ، رنگ آن بر روی دندان های شما مالیده می شود گاهی اوقات نیز هنگام خوردن یا آشامیدن مقداری از رژ لب به بدنتان وارد می شود و از آنجایی که لب ها راه ورودی دهان شما هستند در صورت سالم نبودن ترکیبات رژلب بیماری های زیادی برای بدنتان ایجاد خواهد شد ، پس در انتخاب بهترین رژ لب بهترین مداد لب دقت نموده و به سراغ محصولاتی فاقد سرب یا هر نوع ماده نگهدارنده دیگری بروید . رژ لب لچیک  مداد لب لچییک از جمله بهترین هایی هستند که برایتان آسیبی ایجاد نخواهند کرد .

بانوانی که دندان های زرد رنگی دارند می توانند رژ هایی که رنگ بنفش یا طیف رنگی آبی دارند استفاده کنند تا زردی دندان هایشان به چشم نیاید .

در نظر داشته باشید در زمان خریداری رژ لب هیچ گاه رژ مخصوص تست را بر روی لبان خود نزنید زیرا این کار غیر بهداشتی است . همچنین از محصولات آرایشی خود به صورت کاملا شخصی بهره بگیرید .

برای اهمیت دادن به سلامتی خود و و اهمیت به کیفیت رژ تان بهتر است که این محصول را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید ، پیشنهاد ما به شما رژ لب لچیک است که در سایت رسمی این مجموعه نیز قابل تهیه است .

رژ لب لچیک علاوه بر زیبایی ، نرمی و لطافت لب های شما را نیز حفظ میکند . استفاده از رژ لب های کهنه یا غیر سالم سبب می شود تا لب های شما پوسته دهد و خشک شود پس از مصرف آن ها اجتناب نمایید .

 

 

 

 

 

امتیاز / ۵٫