مداد ابرو

نحوه صحیح آرایش مداد ابروی خوب

مداد ابروی خوب

آیا تا به حال سعی کرده‌اید که ابروهایتان را طراحی کنید ؟ آیا تا به حال به فکر رنگ کردن ابروها افتاده‌اید ؟ از چه ابزاری برای آرایش ابرو هایتان استفاده می کنید ؟ اصلاً تا به حال به تأثیر این عضو مهم در زیبایی چهره فکر کرده اید ؟

باید بگوییم که آرایش ابروها اگرچه گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود اما یکی از تاثیرگذارترین اعضا در زیبایی چهره است . البته آرایش کردن به معنای ایجاد تغییر تنوع و رفع عیب کردن تمامی اعضای موجود در صورت میباشد . از این رو باید تمامی نقاط موجود بر روی صورت مورد توجه قرار بگیرد . نیاز نیست حتماً به انجام آرایش های مفصل یا کارهای سخت بپردازید ، تنها کافی است سلیقه و متد های مورد نیاز در این زمینه را به کار گرفته و به همین ترتیب طرح مناسب را بر روی آن پیاده سازی نمایید .

برای آرایش چهره خود بهتر است گام به گام مراحل را انجام دهید . دقت داشته باشید که آرایش چشم و ابرو باید با توجه به یکدیگر انجام بگیرند . یعنی بعد از آن که پوستتان را به فرم دلخواه در آوردید و لوازم آرایشی مرتبط با آن را استفاده نمودید بهتر است شروع به آرایش چشم و ابرو کنید . انجام آرایش بر روی چشم کمی دشوار است و نیاز به حساسیت و تمرکز بالا دارد ، این کار را باید با رعایت تناسب و تقارن به انجام برسانید . به فرم چهره خود و فرم ابروهایتان و به هر عضو دیگری که می توانید از آن در ایجاد هماهنگی بر روی صورت کمک بگیرید توجه نمایید . پس از آنکه از کرم ترمیمی استفاده کردید برای انجام یک آرایش حرفه ای بهتر است از کرم پودر استفاده کرده و پوستتان را متناسب با رنگی که دلخواهتان است آرایش نمائید . سپس می توان از پنکیک بهره گرفت . پنکیک ها باعث میشوند تا براقیت موجود بر روی صورت از بین برود . هر چه آرایش شما مات تر باشد حرفه ای تر به نظر خواهید رسید . پس بهتر است از این ماده آرایشی استفاده کنید . استفاده از پنکیک باعث می شود تا ماندگاری آرایش تان نیز افزایش پیدا کند چرا که هر چقدر پوستتان چرب تر باشد ، تعرق شما نیز بالا خواهد رفت و هرچه پوستتان چربی کمتری داشته باشد دیرتر عرق کرده یا آرایش آن پاک خواهد شد .

بعد از آن که پوستتان را به خوبی آرایش نمودید حال نوبت به استفاده از لوازم آرایشی مخصوص چشم می رسد . شروع به آرایش چشم و ابرویتان کنید . ابتدا ابروهایتان را به فرم دلخواه در آورید . دوست دارید ابروهای بلند و پهنی داشته باشید یا کوتاه باریک ؟ سلیقه شخصی تان را به کار بگیرید اما از نوع مناسب و فرم مورد نیاز چهره تان غافل نشوید . به حالت چهره تان نگاه کنید ، چهره گرد دارید یا زاویه دار ؟ افرادی که چهره های گرد تری دارند باید ابروهایشان را زاویه دار آرایش کرده و بر عکس آن دسته از افراد که صورت های زاویه داری دارند بهتر است ابروهایشان را به حالت منحنی آرایش نمایند . در کل باید بدانید که ایجاد تعادل و تناسب از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای آرایش چهره تان به کار بگیرید . گاهی اوقات لازم است تا از علم محاسبه در این رابطه استفاده کنید ،برای مثال هنگامی که میخواهید چشم هایتان را آرایش نمایید فاصله بین ابرو و چشم تان می‌تواند تعیین‌کننده فرم خط چشمی باشد که باید بکشید .

با استفاده از بهترین مداد ابرو خوب به ایجاد فرمی مناسب در ناحیه ابروهایتان بپردازید . منظور از بهترین مداد ابرو خوب این است که وسیله آرایشی مورد استفاده شما بتواند سلامت ابروهایتان را حفظ کرده و از ریزش آن ها جلوگیری نماید .

پس از آنکه بهترین مداد ابروی خوب و رنگ مناسب را انتخاب نمودید و همچنین طرح مناسب را بر روی ابروهایتان پیاده سازی کردید بهتر است به سراغ چشم ها بروید . چشم هایتان را طوری آرایش کنید که جلب توجه نسبت به آرایش شما صورت نگیرد . چشم‌ها از هر نظر زیباترین عضو می باشند ، پس باید نظر بیننده نسبت به زیبایی طبیعی چشم ها جلب شود و نه آرایشِ صورت گرفته بر روی آن .

ابتدا به کشیدن خط چشم پردازید و سپس ریمل بزنید . ریمل زدن را طوری به انجام برسانید که مژه های تان جدا از هم قرار بگیرند . برای حالت دهی به مژه ها نیز میتوانید از ابزاری به نام فرمژه بهره بگیرید . پس از آنکه فرم مناسب در ناحیه چشم هایتان را به وجود آوردید بهتر است از رژ گونه استفاده کنید . رژ گونه را در محل مناسبی استفاده نمایید و رنگ متناسبی را انتخاب کنید . رنگی که با پوستتان هماهنگ باشد و زیبایی تان را افزایش دهد و همچنین طبیعی بودن ظاهرتان را زیر سوال نبرد . ‌ در آخرین مرحله نیز می توانید از رژ لب استفاده کنید . رژ لب تان باید ماندگار و بادوام باشد چراکه اگر دچار پاک شدن شود چهره تان بی روح دیده خواهد شد .

پس بهتر است رژ لبی را انتخاب کنید که پس از خوردن غذا یا نوشیدن آب اثر آن بر روی قاشق و یا لیوان نماند . ماندگاری لوازم آرایشی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات باکیفیت محسوب می شود حتی در رابطه با بهترین مداد ابرو مارک خوب نیز باید بگوییم که ماندگاری آن اهمیت ویژه‌ای دارد .

اگر به سراغ بهترین مداد ابرو مارک خوب و متناسب ترین آن هستید می توانید از مداد ابرو لچیک ( مداد ابرو بادوام ) استفاده کنید که در دو نوع بادوام و کلاسیک عرضه می شوند و هر یک رنگ ها و ویژگی های به خصوص خود را دارند .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *