لاک ناخن

نحوه لاک زدن بهترین لاک ناخن و نکاتی در مورد آن

بهترین لاک ناخن

 

لاک یکی از زیبا ترین رنگی های دنیا است که نه تنها دختر خانم ها و خانم ها به آن علاقه شدیدی دارند بلکه بسیاری از بچه ها نیز عاشق لاک هستند استفاده از لاک بر روی ناخن ها چه دست و یا چه ناخن های پا باعث جذابیت آن ها می شود. که این جذابیت از ویژگی های یک لاک خوب است با توجه به این که لاک های مرغوب با حفظ شفافیت و جلوه اصلی تا مدت ۵ تا ۷ روز روی ناخن می ماند و اثری از ترک و پوسته پوسته شدن در آن دیده نمی شود. اما باز هم بهتر است تا در مورد لاک ها نکاتی را رعایت کرد. پس با تمام زیبایی که لاک دارد اما باید در مورد لاک و نحوه صحیح لاک زدن نکاتی را باید رعایت در نظر داشته باشید تا استحکام ناخن ها دچار آسیب نشود. معمولا از آن جایی که ناخن های دست بسیار حساس هستند و در صورت استفاده مداوم از لاک ممکن است که دچار شکنندگی و پوسیدگی شوند بسیاری از افرادی که دارای این مشکل هستند معمولا به خاطر استفاده مستمر از لاک پاک است که ناخن هایشان ضعیف و شکننده شده است و باید که حواسشان به نوع لاک پاک کن ها باشد.

ما می خواهیم که در این مقاله نکات مهمی را درباره لاک و نحوه لاک زدن برای شما کاربران گرامی مطالبی را ارائه دهیم که با مطالعه این مقاله شما می توانید از آسیب های وارده بر ناخن هایتان جلوگیری کنید و اطلاعات  مفیدی را به دست بیاورید .

* یکی از آسیب های جدی به ناخن استفاده دستمال از لاک پاک کن است زیرا که استفاده از لاک پاک کن های که دارای مقدار زیادی آستون در خود هستند باعث کم شدن و ضعیف شدن استحکام ناخن ها می شود، و با توجه به این که قدرت این محلول بالا است و علاوه بر پاک کردن ناخن ها با نفوذ به سطح ناخن ها نیز باعث نازک تر شدن آنها می شود. از همین امروزه رو در تمام فروشگاه های آرایشی به جای استون پاک کننده های فاقد استون وجود دارد که با مراجعه به فروشگاه های معتبر ارایشی  بهتر است تا به جای استون از این لاک پاک کن ها استفاده شود.

* بدترین مسئله ای که درباره لاک ممکن است افراد را بسیار اذیت کند رنگ گرفتن ناخن ها در اثر لاک زدن مستمر است معمولا افرادی که از لاک استفاده مستمر دارند همیشه از رنگ گرفتن ناخن هایشان بعد از پاک کردن لاک شاکی و ناراحت هستند با توجه به این که نقش کیفیت لاک ها نیز در این امر دخیل است پس برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است تا از بهترین لاک ها و لاک های لچیک ( لاک ناخن لچیک ) با کیفیت استفاده کنید امروزه تمامی لاک های با کیفیتی که تولید می شوند کمترین عارضه را برای ناخن ها دارند زیرا که در تولید لاک های امروزی با توجه به موادی که در آن ها استفاده می شود که باعث باقی ماندن رنگ پس از پاک کردن لاک نمی شود. مهم ترین و بارز ترین نشانه های یک لاک مرغوب و خوب این است که یک لاک آلمانی با کیفیت حتما باید که قابلیت استفاده تا شش ماه پس از تولید را داشته باشد و مهم تر این که تا اخرین قطره باقی مانده از لاک باید که کیفیت خودش را حفظ کند. پس بهترین لاک ( بهترین لاک ناخن ) برای خرید باید که مرغوب ، استاندارد و معتبر باشد.

* استفاده از برق ناخن علاوه بر درخشان کردن و برق انداختن ناخن به عنوان یک لایه محافظ باعث استحکام ناخن ها می شود و برق ناخن ها هم به دلیل بدون رنگ بودن برای ناخن ها معمولا باعث ایجاد مشکل نمی کنند. بهتر است تا برای پاک کردن آن از سطح ناخن از پاک کننده های حاوی استون استفاده نشوند تا ناخن ها نازک و شکننده نشوند.

* بسیاری از افراد عادت دارند تا به مدت زیادی از لاک ناخن را بر روی ناخن ها استفاده کنند با وجود این که گفتیم لاک های امروزی از نظر کیفیت بسیار در حد بالایی هستند و مر غوب تر از لاک های ارزان تر هستند اما این دلیل نمی شود تا لاک زمان زیادی بر روی ناخن بماند زیرا که لاک با پوشاندن سطح ناخن از ورود هوا و اکسیژن جلوگیری می کند و اجازه رسیدن هوا به سطح آن را نمی دهد. در نتیجه، باعث این می شود تا سطح ناخن هایتان به مرور زمان از حالت بی رنگ یا سفید به رنگ زرد تغییر کند و به این ترتیب ناخن ها ظاهر بدی را پیدا می کنند. معمولا لاک های تیره هر چقدر که ماندگاری شان بر روی ناخن زیاد باشد باعث تیره شدن بیشتر ناخن ها می شوند. بهترین کار برای جلوگیری از این رنگ گیری ناخن ها نگه نداشتن لاک به مدت زیاد بر روی ناخن است.

بهترین لاک ناخن

بهترین لاک ناخن

* همان طور که گفتیم کودکان نیز از بزرگ ترین افراد علاقمند به لاک هستند اما باید متذکر شویم که با توجه به استفاده از مواد شیمیایی در لاک تا حد امکان برای بچه ها از لاک ناخن نباید استفاده کنید ؛ و از آنجایی که پوست و ناخن بچه ها نسبت به ما بسیار حساس تر است، احتمال بروز حساسیت در صورت استفاده از لاک برای بچه ها بسیار است و ممکن است نسبت به این ماده آرایشی آلرژی نشان دهند. از همین رو در لاک زدن به بچه ها بهتر است که فقط در زمان مهمانی ها و جشن ها این کار را بکنید، حتما و بلافاصله پس از برگشتن به منزل لاک ناخن هایشان را با استفاده از پاک کننده های غیر استونی و بدون الکل پاک کنید تا از بروز حساسیت و یا صدمه به ناخن ها جلوگیری شود.

لاک های برند لچیک ( لاک لچیک ) یکی از بهترین لاک های موجود میباشد و محصول کشور آلمان میباشد، برند لچیک همواره سلامت بانوان را در اولویت خود قرار داده و خواهد داد.

 

لوازم آرایشی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *