مداد ابرو

نقش ابرو و مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

هر یک از اجزای صورت در جایگاه خود ضروری و مهم هستند و در زیبایی چهره نقش دارند . اگر هر یک از آن ها وجود نداشته باشند یا دچار نقص باشند قطعاً چهره خودتان را نخواهید پسندید . انسان ها به بهترین شکل ممکن خلق شده‌اند و این زیبایی باید مورد قدردانی قرار بگیرد . با مراقبت از سلامت و زیبایی خود می توانیم شکرگزار خداوند باشیم . یکی از اعضای چهره که وجود آن و سلامت آن بسیار مهم می باشد ابروها هستند . ابرو وظایف زیادی دارد و از طرفی نقش ابرو در زیبایی چهره بسیار پررنگ است . اگر ابروهایتان را به وسیله یک کرم پودر همرنگ با پوستتان بپوشانید و یا دستتان را بر روی آن ها بگیرید به راحتی متوجه خواهید شد که چه تفاوت چشمگیری به وجود آمده و وجود ابرو ها چه نقش پررنگی در زیبایی دارد .

ابروها از تعداد زیادی تارمو تشکیل شده‌اند . رشد آن ها محدود بوده و نسبت به تارهای مو بسیار کندتر و آهسته تر افزایش میابد . پس در صورتی که دچار مشکل شوند جبران آن کمی زمان بر بوده و ناخوشایند است . بهتر است نهایت دقت و توجه را نسبت به این عضو به عمل آورده و سعی کنید زیباترین ابروها را برای خود بسازید . برخی از افراد به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارند و برخی دیگر ابروهایشان نازک است . سلیقه شخصی افراد نیز متفاوت است ، برخی تمایل به انواع باریک یا کوتاه ابو داشته و برخی دیگر ابرو های پهن و بلند را می پسندند . در هر صورت می توان نوع و حالت دلخواه را بر روی ابرو پیاده سازی کرد . روش هایی که برای فرم دهی به ابرو ها استفاده می شوند آرایش کردن و اصلاح آن هستند . اگرچه روش‌های نامتعارفی مانند تاتوی ابرو یا کاشت ابرو نیز وجود دارند اما اینگونه کارها مناسب موقعیت های خاص می باشد برای مثال افرادی که ابروهای طبیعی شان به طور کل از بین رفته و یا بیماری یا هر عارضه دیگری رشد آن ها را برای همیشه متوقف کرده است می توانند از این روش ها استفاده نمایند . اما انسان های عادی تنها با تقویت ابروهایشان می‌توانند آنها را پرپشت نشان داده و یا با استفاده از لوازم آرایشی می‌توانند تنوع بی نظیری بر روی آن ایجاد کنند . طراحی ابرو کار چندان سختی نیست اما باید نکات بسیار زیادی را در این رابطه رعایت کنید از جمله رنگ ابرو ضخامت و بلندیان و همچنین حالت متناسب با فرم چشم ها و صورت تان دقت داشته باشید که هنگام اصلاح یا آرایش کردن ابرو نباید قوس طبیعی و فرم اصلی آن را تغییر دهید . برای مثال افرادی هستند که تمایل دارند امتداد ابرو هایشان با سمت بالا باشد . در این شرایط دنباله ابرو هایشان را به وسیله تیغ کوتاه کرده و با یک مداد ابرو با سمت بالا شکل میدهند . باید بگوییم که این افراد ظلم زیادی در حق خود انجام میدهند . چراکه اصلاح ابرو تنها باید به موهای اطراف آن خط می شود و وارد شدن به بافت اصلی ابرو میتواند فرم آن را برای همیشه به طور نامتناسبی تغییر دهد . پس این روش را به هیچ کس توصیه نمی کنیم . مدل ابرو ها فارغ از مد و فشن باید متناسب با چهره شما باشد پس سعی نکنید طبق نیاز و خواسته جامعه یا اطرافیانتان پیش بروید . بهتر است در این زمینه با یک مشاور خوب صحبت کرده و برای اصلاح ابرو هایتان نیز با ۱ متخصص ابرو مشورت کنید . اگر چه اصلاح ابرو بهتر است  نزد یک آرایشگر انجام شود اما طراحی آن می‌تواند توسط خود شما در خانه به انجام برسد . تنها کافیست به تهیه بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) پرداخته و با استفاده از آن حالت مناسب را پیاده سازی کنید . بهترین مداد ابرو بودن به معنای با کیفیت بودن و غیر آسیب رسان بودن آن است . مداد ابرو هایی که فاقد کیفیت باشند می توانند به راحتی ابروهایتان را دچار ریزش کنند اما در صورتی که از یک مداد ابروی با کیفیت بهره بگیرید بافت سبکی بر روی پوستتان ایجاد شده و به همین ترتیب آسیبی به ابروطبیعی شما وارد نخواهد شد . بهترین مداد ابرو خوب ( مداد ابرو لچیک ) را تهیه نمایید و سعی کنید در کشیدن طرح مناسب دقت لازم را به خرج دهید .

اگر تعرق شما بالاست بهتر است از یک مداد ابروی خوب ضد آب استفاده نمایید که پاک نشده و آرایش شما را خراب نکند .

مهم نیست قصد خرید کدام وسیله آرایشی را دارید نکته اینجاست که هر وسیله ای که میخواهید تهیه کنید باید با کیفیت باشد . اگر نمی توانید نوع با کیفیت آن را بخرید بهتر است دست نگه دارید آرایش نکردن خیلی بهتر است از انجام آرایش با لوازم آرایشی آسیب‌رسان . نسبت به سلامت و زیبایی چهره خود اهمیت قائل شده و سعی کنید به حفظ سلامت آن ها کمک نمایید .

در رابطه با موهای سرتان ، مژه ها و همچنین ابروهایتان نیز بهتر است بیشتر از دیگر اعضا حساسیت نشان دهید ، چرا که ریزش تارهای مو در هر نقطه ای از چهره یا سر ممکن است برایتان ناخوشایند بوده و اعتماد به نفس تان را زیر سوال ببرد . همواره از بهترین ریمل ، شامپو و بهترین مداد ابرو مارک خوب ( مداد ابرو لچیک ) استفاده کنید .

شانه زدن را نیز فراموش نکنید . شانه زدن موهایتان به رشد بهتر آن ها کمک خواهد کرد و همچنین با استفاده از فرچه کوچک می توانید ابروها و مژه های تان را به طور روزانه برس کشیده و به همین ترتیب به زیبا شدن و پرپشت تر شدن هرچه بیشتر آنها کمک کنید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *